Προς το περιεχόμενο

Περίεργα μέρη που σας έχει πάρει ο ύπνος......χρρρ....ψψψψψ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Α' date=' επίσης μια φορά γύρω στο 84,κοιμήθηκα στο σινεμά στο πρώτο μέρος, βλέποντας το μελισσοκόμο του Αγγελόπουλου ...[/quote']

 

 

Παρεπιπτόντως, κι εγώ έχω κοιμηθεί προς το τέλος στο "Μετέωρο βήμα του πελαργού". Μόνο 5-10 λεπτά προς το τέλος. Ξύπνησα εκεί που δείχνει τα κίτρινα αδιάβροχα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ αποκοιμήθηκα βλέποντας τον τελικό' date=' πτώμα από την κούραση... :oops:[/quote']

 

Στον τελικό ήμουν με παρέα στο σπίτι αλλιώς θα τον έπερνα για πλάκα.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Με τις μπαρούφες που πέταγε ο Βερνίκος με βλέπω να τον είχα πάρει από τότε που τέλειωσαν το πρώτο "Υοu will never walk alone" οι οπαδοί της Liverpool.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Στο Αμελί και στο Αποκάλυψη Τώρα-τη μεγάλη έκδοση της ταινίας (είχα πάει ξυδιασμένος, με λυπηθήκανε+με βάλανε μέσα τσάμπα κ κοιμήθηκα στα 15 πρώτα λεπτά και ξύπνησα στους τίτλους :) :) ).

- Σε σκαλάκια πολυκατοικίας. Όταν ξύπνησα πήγα και κοιμήθηκα σε 1 παρτέρι παραδίπλα.

- Στο πάτωμα.

- Στο ταξί (κλασικά).

- Στο WC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά τη συναυλία των Soulfly πέρσι σε μία στάση περιμένωντας το λεωφορείο με ένα φίλο μου... τέζα και οι δύο

 

Φοβερό live ήταν,το χειρότερο ξυλίκι που έχω παίξει σε συναυλία (μαζί με stampin ground),γαμώ τις φάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου