Προς το περιεχόμενο

To coyote πιανει το road runner!Eπιτελους...??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομιζω να το πιανει και να το τρωει κι ολας!ειναι πολυ τραυματικο για τα παιδακια!αλλα απο τα καλυτερα παιδικα που εγιναν ποτε!
Και τα στρουμφάκια στο τέλος ο Δρακουμέλ τα πιάνει και τα τρώει (επίσης δεν το έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια, αλλά το έχω ακούσει)

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ψέμα τραγικό

 

Αφού αραιά και που βγαίνουν καινούρια επεισόδια υπό την μορφή box sets. Μάλιστα όπου να είναι βγαίνει 1 με όλα τα επεισόδια και μερικά καινούρια!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι κακό να πεθαίνουν οι σούπερ ήρωες.

 

Θυμάμαι ακόμα την αγωνία μου όταν ψόφησε ο Κιτ και έκανε 10ώρες ο Χάσελχοφ για να τον συνεφέρει. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα στρουμφς,ουτε εγω το πιστευω αυτο που λες!Αλλα για τα παιδακια οντος ειναι πολυ τραυματικο να παιθενει ο ηρωας...Ταυτιζεται το παιδι αλλιως με αυτον,το θυμαμε απο εμενα δλδ...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι κακό να πεθαίνουν οι σούπερ ήρωες.

 

Θυμάμαι ακόμα την αγωνία μου όταν ψόφησε ο Κιτ και έκανε 10ώρες ο Χάσελχοφ για να τον συνεφέρει. :roll:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σε νιώθω!! :lol: :lol: 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι κακό να πεθαίνουν οι σούπερ ήρωες.

 

Θυμάμαι ακόμα την αγωνία μου όταν ψόφησε ο Κιτ και έκανε 10ώρες ο Χάσελχοφ για να τον συνεφέρει. :roll:

 

1 από τα πιο συγκινητικά που έχει δείξει η ελληνική τβ! :cry:

 

Εντάξει μαζί με επανένωση Heman-Shera

 

Και μετά λένε για μεξικάνικες σαπουνόπερες οι αδαείς! :x

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blue τα'χεις χάσει; Ο κιτ άσπρος; Σιγά μην τον κάνουνε και καντίνα-παγωτατζίδικο. Ιερόσυλεεεεεεε!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

¶σπρος???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Aυτό θα άκουσε ο καημένος ο hasselhoff και θα κατάντησε έτσι http://www.youtube.com/watch?v=oYj6TceYio0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου