Προς το περιεχόμενο

Πιο φθηνό στο Ελλάντα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικα το συγκεκριμενο ειδος θα το παρεις απο

Θωμα . Απλως δεν ειναι αντιπροσωπευτικο παραδειγμα για την διαφορα τιμης

Τετοιο βαλιτσακι παντως μπορεις να βρεις και στα

LIDL και στο PRACTIKER , velcro κοψε μονος

σου

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

..και εμένα μου αρέσει να έχω καλή υποστήριξη στα μηχανήματα που παιρνω(εκτός απο καλή τιμή) και να δοκιμάζω πολλα μοντέλα πριν αγοράσω.. Συγκεκριμένα στο note2(το νέο κατάστημα που προαναφέρθηκε και απο άλλους εδω μέσα) μου δώσαν μοντελο να το δοκιμάσω στο σπίτι μου χωρίς να το πληρώσω καν!!!!!!!!Αυτο παει να πει καλη σχεση με dealer !!!!

¶σε που τους πηγα το PC μιας φιλης μου εκει για σεταρισμα και το σετάραν καλύτερα και απο το δικό μου (τώρα πια δεν έχει τα προβλήματα που είχε και πάει σφαίρα:) )

 

Μαστόρια οι τύποι...

 

Αυτο δεν μπορώ να το έχω με μαγαζιά του εξωτερικού..

Για πείτε μία τη διεύθυνση του Note2 και τι είδη/μάρκες φέρνει (συγκεκριμένα με ενδιαφέρει τι έχει για μπάσο). Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται, ψήνομαι να περάσω μια βόλτα την επόμενη φορά που θα ανέβω Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα το συγκεκριμενο ειδος θα το παρεις απο

Θωμα . Απλως δεν ειναι αντιπροσωπευτικο παραδειγμα για την διαφορα τιμης

Τετοιο βαλιτσακι παντως μπορεις να βρεις και στα

LIDL και στο PRACTIKER ' date=' velcro κοψε μονος

σου[/quote']

Το έχω σκεφτεί μωρέ, απλά το συγκεκριμένο πχ ανοιγοκλείνει με "πεταλούδες" και βγαίνει εντελώς το καπάκι, πράγμα που αμφιβάλλω ότι θα βρω στο Lidl ειδικά. Που σημαίνει ότι θα πρέπει να αγοράσω και ένα κομμάτι ξύλο, χερούλια, τη μοκέτα για το velcro κλπ... στο τέλος δεν αξίζει, η χρηματική διαφορά δεν θα είναι τόσο μεγάλη και το τελικό αποτέλεσμα δε θα με βολεύει όσο αυτό.

 

Πάντως συγκεκριμένα για Λογοθέτη θυμάμαι ότι είχα ρωτήσει για μία Cort την οποία ο Θωμάς είχε 522... στο Λογοθέτη μού ζήτησαν 750 μετρητά! Και ok, είχα ρωτήσει και σε dealer του Λογοθέτη που πρότεινες κι εσύ αλλά κάτω από 600 δεν πήγαινε. Και ναι, δεν είναι 70-80% η διαφορά, είναι 20%, αλλά και πάλι ένα κατοστάευρο χοντρικά γιατί να το πληρώσω; Δεν είναι σε καμία περίπτωση αμελητέο ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποψη μου για το θεμα ειναι οτι πρεπει ανεξαρτητως αντικειμενου να γινεται μια ερευνα αγορας!! Και σε αρκετα "φυσικα" μαγαζια αλλα επισης και σε διαδικτυακα. Παραδειγματα απειρα και κακα τα ψεματα οι τιμες και σε πολλα μαγαζια στην Αθηνα εχουν αρχισει να γινονται ανταγωνιστηκες. (πχ πεταλακι Boss απο Thomman 222¤ χωρις μεταφορικα ενω σε κεντρικο καταστημα 190¤!!). Χωρις βεβαια να ισχυει και το αντιθετο... Αλλα επιτελους καλο ειναι ο Ελληνας να αρχισει να ξεπερναει το φοβια του internet για αγορες!! Δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ αλλο παρα ενας μυθος. Η τεχνολογια τρεχει με ασυληπτους ρυθμους το ιδιο και η ασφαλεια σε τετοια site...anyway αυτα απο εμενα! :)

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κοιτα εδω http: //www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=33423

 

Ρε τι τιμή είναι αυτή για τα Tascam vlx5; ΑΑΑΑΑΑΑΑ τι τιμές είναι αυτές; 8O 8O

Θα πάω μια βόλτα να τους δω και από κοντά! Μακάρι να ακολουθήσουν και άλλοι!!!! :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου