Προς το περιεχόμενο

Η μουσική ειναι συναίσθημα!


grafistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς Boody

Ρομπεν???Μπα' date='αυτο μου κανει σε ιπποτικος προστατης,σεξιστικο ειναι και αυτο,δεν μου κανει.

 

Το "προσεχε πως γραφεις μην με εξοργιζεις και παψω να ειμαι φιλησυχος" ειναι ΑΠΕΙΛΗ,ή απλως φαινεται ετσι?

Το να μην σε τσαντιζουν οι διαφορετικες αποψεις ειναι ενα απο τα θεμελιωδη χαρακτηριστικα του πολιτισμενου ανθρωπου.Αξιζει να προσπαθησεις για αυτο.Ξεκλεψε το λιγο χρονο απο αυτο που ξοδευεις να κοιτας κωλους και κανε κατι.

Δεν ξαναγραφω κατι σχετικο να μην σε θυμωσω και βρω το μπελα μου._

:lol: :lol: :lol:

(Aν το προσεχε μπλα μπλα ηταν πλακα,ολα τα παραπανω ακυρα)

 

Προς Eyeprotocol

πριν ειπα οτι σημασια εχει ο τροπος που το κανεις.

Το η ταδε ειναι ωραια δεν ειναι σεξιστικο.

Το η ταδε η σαυρομπαζο,να κυκλοφορει με σακουλα" ειναι.(και εχουν παιξει τετοια σχολια σε αλλα threads)[/quote']

 

καλα αμα αρχισω να απαντω καθε γραμμη που εγραψες θα μας παρει μεσημερι.

δε γραφεις και καμια κριτικη για τα τραγουδια της κοπελας πριν σε περασουν για σεξιστη που απλως προσπαθει να σωσει το κοριτσι για να το ριξει στην αγγαλια του? :)

Σας το εχω πει ? μικρος, στο δημοτικο , αγαπουσα την δεσποινα (την αγαπουσα οπως στις ελληνικες ταινιες, δεν ηθελα ακομη να της κανω τιποτα αλλο, καθε φορα που την εβλεπα εχανα τα λογια μου και με πονουσε το στομαχι και ενιωθα οτι ηθελα να... ξερασω). λοιπον καθε βραδυ πριν κοιμηθω την σκεφτομουνα , οτι δηθεν κατι κακο της συνεβαινε στο σχολειοο και εγω την εσωζα και μετα με αγαπουσε και αυτη....! χε χε αληθεια ειναι αυτο , δε το σκαρφιστικα απλως για να πω και μια παραβολη λες και ειμαι ο τζισους κραιστ.

βεβαια η δεσποινα ουτε να με χεσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν τα αγγλικα μου ειναι πολυ ασχημα οπως λες τοτε η συμπεριφορα σου εξαρχης ειναι ακομη πιο ασχημη και πιο εριστικη.Ευχαριστω.Κανεις δεν ειναι τελειος.

Επίσης παιζω και παρα πολυ χαλια κιθαρα...

 

Η συμπεριφορά μου που ακριβώς ήταν άσχημη νταρλινγκ;Ζήτησες σχόλια και σου τα έδωσα,σόρυ που δεν τα στόλισα με ροζ κορδελίτσα.Γιου αρ του γκουντ του μπι τρου,καντ τεικ μαι αιζ οφ οβ γιου αλα Έφη ακου να γουστάρεις και αν σου θυμίσει κάτι μην κολλήσεις ιδέα σου θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αμα αρχισω να απαντω καθε γραμμη που εγραψες θα μας παρει μεσημερι.

δε γραφεις και καμια κριτικη για τα τραγουδια της κοπελας πριν σε περασουν για σεξιστη που απλως προσπαθει να σωσει το κοριτσι για να το ριξει στην αγγαλια του? :)

Σας το εχω πει ? μικρος' date=' στο δημοτικο , αγαπουσα την δεσποινα (την αγαπουσα οπως στις ελληνικες ταινιες, δεν ηθελα ακομη να της κανω τιποτα αλλο, καθε φορα που την εβλεπα εχανα τα λογια μου και με πονουσε το στομαχι και ενιωθα οτι ηθελα να... ξερασω). λοιπον καθε βραδυ πριν κοιμηθω την σκεφτομουνα , οτι δηθεν κατι κακο της συνεβαινε στο σχολειοο και εγω την εσωζα και μετα με αγαπουσε και αυτη....! χε χε αληθεια ειναι αυτο , δε το σκαρφιστικα απλως για να πω και μια παραβολη λες και ειμαι ο τζισους κραιστ.

βεβαια η δεσποινα ουτε να με χεσει....[/quote']

 

Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια.Η ιστορια των προεφηβικων ρομαντικων σου σκιρτιματων καθε αλλο παρα με ενδιαφερει. :lol: :lol:

Τελος εδω ομως δεν υπαρχει λογος για την φορουμικη μας αντιπαραθεση,

που στο real life δεν υπηρχε περιπτωση να κανουμε για ευνοητους λογους.

Μην σε εξοργιζω αλλο,κανε βολτες με την κουρσα και κοιτα κωλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Μην σε εξοργιζω αλλο' date='κανε βολτες με την κουρσα και κοιτα κωλους

[/quote']

 

Sounds like a good plan. Boody, αν δεις κανέναν ωραίο....please photos. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου στειλω οπωσδηποτε!!!:):)

 

μεσημεριαρη δε το βαζεις κατω βλεπω . δε σου απαντησα πριν για το ...βλεπε κωλους, και το ξαναγραφεις.

(Kαι δεν μιλησα μονο για κωλους αλλα και για BYZIA.... )

πετας την παπαρια σου και μετα γραφεις οτι εδω δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση κλπ κλπ

ε λοιπον μεσημεριαρη εισαι ενας υποκριτης , φιλοσοφος του καφενειου που υποστηριζει με παθος οτι ειναι κακο να κοιτας κωλους στην ιασωνος και να σχολιαζεις την εμφανιση μιας γυναικας.

Αλλα ας μην υπαρχει αντιπαραυεση ...δεν υπαρχει λογος....

παω να δω κανα κωλο...

ειμαι γαλαζιο αγορακι με βραβατη ψ%λη....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αλήτες βαλθήκατε να το τρομάξετε το κοριτσάκι ακόμα δεν μπήκε στο φόρουμ. Ου να μου χαθείτε, σωβινιστικά γουρούνια.

 

Στο θέμα μας: λίγο καλύτερη παραγωγή και λίγο καλύτερη προφορά, αλλά αυτά μάλλον τα ξέρεις ήδη, οπότε ούδεν νεότερον (από το δυτικόν μέτωπον, άσχετον).

 

Και κόψτε το flaming, αρκετή ζέστα έχει ήδη όξω.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι επισημαίνετε την προφορά, εμένα δεν μου χτύπησε τόσο άσχημα, μόνο ένα "μόοορνΙΙΙΙΙνγκ" στην αρχή. Καλή προσπάθεια και απ'ότι καταλαβαίνω, υπάρχει όρεξη! Συνέχισε και ξαναπόσταρε!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου