Προς το περιεχόμενο

Η μουσική ειναι συναίσθημα!


grafistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι ο σεξισμος εδω μεσα παει συννεφο ειναι σιγουρο και δεν ειναι η πρωτη φορα που το παρατηρω.

 

Επίσης να συμπληρώσω ότι το να σχολιάζεις την εξωτερική εμφάνιση κάποιου ΔΕΝ είναι σεξισμός.

 

Σεξισμός είναι να απορρίπτεις κάποιον ή κάποια σε σχέση με το φύλο του/της. Να και κάτι που δεν το είχαν ανακαλύψει οι οθωμανοί πρόγονοι, σωστά;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

xaxa σωστος!Ναι αλλα να ξέρεις πως είναι δυσκολο να κάνεις "καριερα" ας πουμε...Κρύβονται πίσω πολλά και πιστέυω ολοι γνωρίζουμε οτι δεν ειναι μονο η μουσικη το θέμα αλλα η sow biz.Πλέον δεν υπάρχουν παραγωγοι που να ενδιαφερονται τόσο πολύ στη μουσική αλλα στο πως εισαι...αν εισαι ομορφος/η

τα παντα.Αξιες δεν υπαρχουν για αυτο και πολλα νεα πραγματικα ταλεντα χάνονται στο χρονο επειδη δεν τους δοθηκε η ευκαιρία...Ειναι πολυ κριμα να βλέπω κάθε τυχάρπαστο να βγάζει δίσκο, να του φτιάχνουν τη φωνη με τα μηχανήματα, να του κανουν και ενα λιφτινγ στη μυτη να στρωσει για να το παιζει φιρμα και να παίρνει τρελο χρημα... 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Boody

Ρομπεν???Μπα,αυτο μου κανει σε ιπποτικος προστατης,σεξιστικο ειναι και αυτο,δεν μου κανει.

 

Το "προσεχε πως γραφεις μην με εξοργιζεις και παψω να ειμαι φιλησυχος" ειναι ΑΠΕΙΛΗ,ή απλως φαινεται ετσι?

Το να μην σε τσαντιζουν οι διαφορετικες αποψεις ειναι ενα απο τα θεμελιωδη χαρακτηριστικα του πολιτισμενου ανθρωπου.Αξιζει να προσπαθησεις για αυτο.Ξεκλεψε το λιγο χρονο απο αυτο που ξοδευεις να κοιτας κωλους και κανε κατι.

Δεν ξαναγραφω κατι σχετικο να μην σε θυμωσω και βρω το μπελα μου._

:lol: :lol: :lol:

(Aν το προσεχε μπλα μπλα ηταν πλακα,ολα τα παραπανω ακυρα)

 

Προς Eyeprotocol

πριν ειπα οτι σημασια εχει ο τροπος που το κανεις.

Το η ταδε ειναι ωραια δεν ειναι σεξιστικο.

Το η ταδε η σαυρομπαζο,να κυκλοφορει με σακουλα" ειναι.(και εχουν παιξει τετοια σχολια σε αλλα threads)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα συμπληρώσω κάτι.Συμπαθητικά κομμάτια,αλλα η προφορά σου είναι πολύ άσχημη και ΔΕΝ αλλάζει απ'το ένα take στο άλλο μη λέμε οτι θέλουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Δε θα συμπληρώσω κάτι.Συμπαθητικά κομμάτια' date='αλλα η προφορά σου είναι πολύ άσχημη και ΔΕΝ αλλάζει απ'το ένα take στο άλλο μη λέμε οτι θέλουμε![/quote']

 

Μην είσαι τόσο σίγουρος.... Ο Ταμπάκης πως το έκανε? 8)

 

 

έντιτ: ¶ν είπα τίποτα σεξιστικό, παρακαλώ τους αρμόδιους να με ενημερώσουν να πάω να βάλω πιπέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα συμπληρώσω κάτι.Συμπαθητικά κομμάτια' date='αλλα η προφορά σου είναι πολύ άσχημη και ΔΕΝ αλλάζει απ'το ένα take στο άλλο μη λέμε οτι θέλουμε![/quote']

 

Δηλαδη γιατρε?Πόσο χρόνο μου δίνεις?Πόσο ασχημη προφορά εχω?Σαν τη Μαρια την ασχημη?Πρεπει να περιμενω για τη φτιαξω κατα χρονο?2 χρονια?3 4???Νομιζω πως θα κλάψω...Δε θα πάω για μεταπτυχιακό στην αγγλία...Βye bye ονειρο μεγάλο.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να μην ειρωνεύεσαι.Γιατί μας έδωσες το λινκ για το myspace σου για να σου πούμε για τα μάτια σου;Απλά σου είπα να μην έχεις αυταπάτες οτι θα το γράψεις 10-20 φορές και δια μαγείας θα ξέρεις αγγλικά.Γκε γκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα αγγλικα μου ειναι πολυ ασχημα οπως λες τοτε η συμπεριφορα σου εξαρχης ειναι ακομη πιο ασχημη και πιο εριστικη.Ευχαριστω.Κανεις δεν ειναι τελειος. :D

Επίσης παιζω και παρα πολυ χαλια κιθαρα... :idea:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ήθελα και μπήκα????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γρήγορα πίσω στην κιθάρα μου!!! Μου ρίχνω 1 Ώρα ακόμα παίξμο kiu;araw με ακουστικά (να μην ενοχλούμε, είναι αργά, και ξαναμπαίνω μετά) τιμωρία γιατί σηκώθηκα πρίν το τρίωρο να μπώ στο noiz

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου