Προς το περιεχόμενο

Θύμα εξαπάτησης.. HELP.....


Ajowerty

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά μαζί σας' date=' αλλά κι εγώ θέλω να αγοράσω όμποε για να πάω να μάθω να παίζω. Αν πάω και του πω "θέλω το τάδε μοντέλο" περιμένω να μου το δώσει. Αν μου δώσει άλλο δε θα καταλάβω τη διαφορά (εκτός αν μου δώσει σαξόφωνο :lol:), διαφορά που μπορεί να είναι προφανέστατη σε έναν επαγγελματία. Έλεος δηλαδή, δε λέω ότι το παιδί έχει απαραιτήτως δίκιο αλλά το "καλά, δεν έβλεπες τις διαφορές;;;" δεν είναι απάντηση. Ο άνθρωπος ήθελε την τάδε κιθάρα και δεν την πήρε (ανεξαρτήτως ποιος φταίει). Δεν είχε την υποχρέωση να είναι ο super παίχτης-γνώστης.[/quote']

 

Αν χρειαστει να παω να αγορασω ειδη οικοκυρικης θα φροντισω να μπω προηγουμενως στο www.oikokyrikh.com και εν τελει θα παρω και μια νοικοκυρα μαζι μου να με βοηθησει στην αγορα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό ήθελα να πώ και γω...

 

Rosewοod ή Maple παρήγγειλες ???

 

Και τέλος επειδή βλέπεις ότι όλοι μας ασχολούμαστε να σε βοηθήσουμε και να φανεί η αλήθεια σε παρακαλώ να απαντήσεις σε όλα .

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον για παρεξήγηση προκειται απο ότι φαίνεται, αλλα είναι αργά για να λυθεί.

 

Για 100 ευρώ δεν αξίζει η φασαρία, μια γυναίκα μπορεί να σου φάει πολύ περισσότερα και να μη σου μείνει και τίποτα.

 

Η κιθάρα που τώρα έχεις είναι εξαιρετική και καλλίτερα είναι να ασχοληθείς με την μουσική παρά με αυτό το θέμα.

 

Αλλωστε αν σου αρέσει το αθλημα, στα χρόνια που θα έρθουν θα αγοράσεις και θα πουλήσεις μπολικό εξοπλισμο, απο ότι μπορεις να καταλάβεις απο τα γραφόμενα σε αυτά τα φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήθελα να πώ και γω...

 

Rosewwod ή Maple παρήγγειλες ???

 

Δεν ξέρω...! Τώρα έμαθα ότι βγαίνει και maple, και για αυτήν που μου έδωσε τελικά, ούτε που με ρώτησε..

 

 

Ωχ, ωχ, τί άλλο θα ακούσω.

Πάντως ρε παιδιά, αν την έπαιρνα από ιδιώτη θα πρόσεχα πιό πολύ..

Στο κατάστημα σκέφτηκα <<πόσες τέτοιες έχει πουλήσει>> και δεν το πολυέψαξα, κακώς βέβαια, αλλά μερίδιο ευθύνης δεν έχω μόνο εγώ πιστεύω..

 

Αν κόψεις τον άλλον άπειρο, θα του πουλήσεις άλλο μοντέλο και θα φταίει εκείνος....; Δεν το βλέπω έτσι.......

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθάρα που έχεις τελικά σου αρέσει;;;

 

Ναι.

 

Αλλά δεν έχει locking, noiseless, το nut της deluxe κτλ.

 

Με τα ίδια λ7 θα τα είχα όλα αυτά(+40 Ευρω)

 

Αν και έχω φάει φρίκη, ξέρετε κάτι...;

 

Σκέφτομαι ότι δεν αξίζει καν να πάω στο μαγαζί...!!

 

Αφού μου έπαιξε τέτοιο σκηνικό, θα δεχθεί να με εξυπηρετήσει, δεχούμενος το λάθος του...;

 

Δεν νομίζω...

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το βασικό ερώτημα για μένα είναι: αφού την κιθάρα που πήρες την πήρες σε σωστή/τίμια τιμή, σου αρέσει τουλάχιστον; Γιατί ok, να πας να του μιλήσεις, αλλά τουλάχιστον αν σου μείνει η κιθάρα που έχεις τώρα να τη χαρείς τουλάχιστον ρε συ! Και στην τελική μπορεί σε μερικά χρόνια να τη λατρεύεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το βασικό ερώτημα για μένα είναι: αφού την κιθάρα που πήρες την πήρες σε σωστή/τίμια τιμή' date=' σου αρέσει τουλάχιστον; Γιατί ok, να πας να του μιλήσεις, αλλά τουλάχιστον αν σου μείνει η κιθάρα που έχεις τώρα να τη χαρείς τουλάχιστον ρε συ! Και στην τελική μπορεί σε μερικά χρόνια να τη λατρεύεις ;)[/quote']

 

Μπορεί, η απάντηση είναι λιιιιιιγο πιο πάνω..

 

Καλή, αλλά ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ajowerty, ετσι μαθαίνουμε στην ζωή. Και εγω κάποτε είχα δει μια Jem και απο την χαρά μου έδωσα προκαταβολή την μισή αξία της κιθάρας, την πλήρωσα χρυσή και μετά έκανε και 3 μήνες να μου την φέρει.

 

Την έχω όμως την κιθάρα πάνω απο 15 χρόνια και την έχω καταευχαριστηθεί και όλα τα άλλα τα σκέφτομαι και γελάω με την τότε επιπολαιότητά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 100 ευρώ δεν αξίζει η φασαρία' date=' μια γυναίκα μπορεί να σου φάει πολύ περισσότερα και να μη σου μείνει και τίποτα.[/quote']

 

:lol:

 

Σωστός! Το λύσαμε λοιπόν το θέμα 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου