Προς το περιεχόμενο

Θύμα εξαπάτησης.. HELP.....


Ajowerty

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι για την παρέμβαση, αυτό δείχνει τουλάχιστον κάποιο ενδιαφέρον (της διάσωσης του <<καλού>> ονόματος του καταστήματος) Στην ουσία όμως δεν ξεκαθαρίστηκε τίποτα από μέρους σας..

 

Ποιός ο λόγος φωτογραφίας της απόδειξης...: Ξεκαθάρισα, εγώ ο ίδιος, από την πρώτη στιγμή, πως η απόδειξη κόπηκε στην American Series που τελικά πήρα... Το θέμα είναι ότι το όνομα δεν μου έλεγε τίποτα κατά την αγορά, δεν είχα ξεκαθαρίσει τί παραπάνω χαρακτηριστικά έχει η deluxe, και ούτε <<με ενημερώσατε και μου προσφέρατε λύσεις ανάλογα με τις ανάγκες μου>> όπως λέτε...

 

Η φράση <<αποκλείω το ενδεχόμενο να μην κατάλαβε καλά>> είναι κάτι παραπάνω από εύλογη, αφού υπάρχουν πολλές ενδείξεις ότι όντως έγινε αντιληπτό το τί ακριβώς ζήτησα.. Όχι μόνο διαλέξαμε την κιθάρα μαζί με τον υπάλληλο μέσω του Διαδικτύου, αλλά και όταν έπαιξα με κάποια παραπλήσια κιθάρα, έσπευσε να με διαβεβαιώσει πως <<η δική σου θα έχει locking κλειδιά και noisless μαγνήτες>> περιγραφή που οδηγεί στην deluxe και όχι σε αυτήν που τελικά αγόρασα..

 

Η απροσεξία μου όμως και ο ενθουσιασμός, όπως γράφτηκε, δεν μου επέτρεψε να δω καθαρά τα πράγματα.. Την επόμενη φορά λοιπόν, θα είμαι πιο προσεκτικός...

 

Τέλος καλό θα ήταν αυτό το θέμα να τελειώσει εδώ, αφού πήρε ήδη μεγάλες διαστάσεις, σας υπόσχομαι ότι θα σας επισκεφθώ για μια πιο προσωπική κουβέντα..

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Πάντως ajowerty, νομίζω ότι ο τίτλος του thread ("Θύμα εξαπάτησης.. HELP.....") δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικός των γεγονότων.

 

Χρειάζεται τουλάχιστον ένα ερωτηματικό για να γίνει λίγο πιο δίκαιος. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε.

 

Και στην περίπτωσή μας..... Κάλλιο Fender-όδενε παρά Fender-ογύρευε....

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου