Προς το περιεχόμενο

Εβένινη ταστιέρα


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιός άργησε?? Θα τον βγάλω αναφερόμενο και αύριο τουαλέτες. Μπαντ σερτζεντ ιν ντα χαους.

 

kakos%20lochias.jpg

 

 

Αυτός στη φωτογραφια είμαι εγώ. Δεν ήμουν παλαβή καραβανόφατσα, ε? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αν μόνο έκανες τον κόπο να διαβάσεις λίγο το θέμα θα καταλάβαινες ότι γράφεις @@@ ιές

Αλλά αφόυ το θές θα ασχοληθώ λίγο ακόμα' date=' αλλά λίγο ....

Πιό πρίν έγραφα για κάποιο βίντεο που είχε ανεβάσει ο whitenoise με maple - rosewood ταστιέρα κάποιοι εν πρώτοις δεν άκουσαν καμία διαφορά αλλά κατόπιν παραδέχτηκαν ότι ναι κάτι υπάρχει....

Βλέπεις ότι τελικά η μπάλα είναι εκεί που δείχνει η φωτογραφία πιό πάνω αλλά εσύ ακόμα την ψάχνεις?

33 χρονών είμαι αν έχει καμία (που δεν νομίζω σημασία)

 

Τι μελέτες γράφεις πιό πάνω και κουραφέξαλα δεν καταλαβαίνω... όσο για το επιχειρημά σου δεν είναι δημοψήφισμα.... sorry αλλά....[/quote']

 

Εγώ έχω την τιμή να είμαι ένας από αυτούς που είδαν το φως ακούγοντας πολλές φορές τα 2 κλιπάκια. Αλλά ρε συ Παναγιώτη (Μήτσος speaking) θα σου πω αυτό που σωστά (κατά τη γνώμη μου πάντα) είπε ο blue παραπάνω, ότι κάποιες φορές, δηλαδή, αποφεύγεις να απαντάς ευθέως σε συγκεκριμένα ερωτήματα. Έτσι έγινε και σε αυτό το θέμα που από τη στιγμή που σου το επεσήμανε αυτό ο blue έχουν γραφτεί 2-3 σελίδες και έχεις γράψει 5-6 ποστ χωρίς να μπεις στον κόπο να του απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησε έστω επαναλαμβάνοντας αυτά που σκόρπια έχεις γράψει κατά καιρούς όπως λες, έτσι έγινε και στο προαναφερθέν θέμα που σου λέω ότι η διαφορά που μετά από αρκετές ακροάσεις άκουσα μπορεί να οφείλεται στους μαγνήτες, μιας και δεν ήταν ίδια τα όργανα που τεστάρονταν και απάντηση δεν πήρα ποτέ.

 

Φιλικά, Δημήτρης.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε taq τωρα το ειδα αυτο.

 

Μου γραφεις αν παιρνω ναρκωτικα και οτι λεω μαλακιες και μετα εχεις το θρασος να μιλας για καλη προθεση?Νομιζεις οτι με το να βαζεις 2 smilies ειναι ενταξει?

 

Σου ζητησα να κανεις εντιτ για να μην αρχισουμε προσωπικες επιθεσεις και χαρακτηρισμους και συνεχιζεις σαν να μην εγινε τπτ?Κανε το εντιτ σε παρακαλω και αν οχι ας επιληφθει ενας μοντ....ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vrass πες μου που είσαι ΤΩΡΑ και τι κάνεις. ΤΕΛΛΛΟΣΣΣ.

 

Χωρίς πλακα, μολις βγήκα απ'το μπανιο και είμαι με την πετσετα.

Δε σου λεω τιποτ'αλλο. ΤΕΛΛΛΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασ'τον τον Superfunk κατά μέρος' date=' εξάλλου η περίπτωση του αποτελεί μόνο μία πτυχή των όσων συνέβησαν εκείνη την εποχή, και το ξέρουμε όλοι. Η ατάκα σου που επανέφερα δεν βρισκόταν καν σε σχετικό με τον SF thread, οπότε τις κορώνες περί απειλών και αυτόκλητων υπερασπιστών στις επιστρέφω αμάσητες. Για την ιστορία, είναι πολύ πιθανό ότι εσύ κι εγώ διαφωνούμε σε λιγότερα πράγματα απ'ότι εγώ κι ο Superfunk.

 

Για να συνοψίσουμε: Προφανώς το ίδιο μου κάνει αν ο έβενος μυρίζει αγιόκλημα κι αν το rosewood ξινίζει όταν το φας. Μου είναι όμως πραγματικά απωθητικές όλες οι τακτικές που, με το πρόσχημα των "αιώνιων διλημμάτων", τραβάνε γραμμές και υψώνουν συρματοπλέγματα εκεί που πραγματικά ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. Πολλώ δε μάλλον όταν τα συμπεράσματα του x, ψ "άλλου" πάνω στο x, ψ θέμα απορρίπτονται προκαταβολικά ως μη αντικειμενικά.

 

Συγνώμη (τρις) από τους υπόλοιπους, αλλά...παραπήγε η στρατοπεδολογία, και έχει αργήσει κι ο δεκανέας αλλαγής, πάλι με ξεχάσανε. Θα κάνω τράκα απ'το περίπολο μου φαίνεται.[/quote']

 

Ακου να δεις......εγραψες καποια πραγματα (κατοπιν δικης μου επιμονης ειναι αληθεια και τελος παντων τουλαχιστον υπηρξες ευθυς) προηγουμενως τα οποια θα μπορουσαν να χαρακτηριστουν απο κακοηθη εως παραληρηματικα (η μηπως να στα ξανακανω παραθεση,λιανα???)....και τωρα μου το παιζεις "μωρη παρθενα". Στο λεω εντελως φιλικα (οχι οτι το χρειαζεσαι)αλλα οταν γραφεις κατι οπως τα προηγουμενα να εισαι ετοιμος να μπορεις να τα υποστηριξεις και να μην αρχιζεις τα δικολαβικα μολις δεις οτι δεν σε παιρνει.......

 

Ασε λοιπον εσυ που πρωτος ξεκινησες τα δικολαβικα περι SF(εκτος και αν εχεις την εντυπωση οτι αφηνω οτι με αφορα αναπαντητο), τα πασιφιστικα περι γραμμων, τα ουμανιστικα περι συρματοπλεγματων το γλειψιμο στους mods admins και λοιπους users, τα της ομονοιας και της συμπνοιας, τα "ας ζησουμε εν ειρηνη ολοι κατω απο τη σκέπη της μουσικης" και κανε και λιγο "ησυχια" (κοινως μοκο) γιατι στα στρατοπεδα οταν πεταμε και καμμια κοτσανα :lol: :lol: πεφτει και καμμια καμπανα :lol: :lol:

turkish_generals.jpg

:lol: :lol:

 

Καλλλλλλλλλλλη ΝΝΝΝΝΝΝΝυχτα και καΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛη τυχη

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν άρρωστοι!

 

http://www.noiz.gr/modules.php?op=modload&name=4nAlbum&file=index&do=showgall&gid=1

 

go to this link ναουμ να στανιάρετε...ανέβασα μερικές κούκλες μπας και ξελαμπικάρουμε όλοι μαζί :wink:

 

Stay cool 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή αρχίζει το nip/tuck, την κανω για λίγο.

 

Α! Να και κάτι που τεκμηριώνει από καθε άποψη την ανωτερότητα που έχει ο έβενος και θέτει τέλοςςςςςς στο πονεμένο αυτό θεμα.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου