Προς το περιεχόμενο

Περί wikipedia


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα με κάλυψαν όλοι οι παραπάνω, και κάνω ότι και το Χαριλατρόνιο με πολύ μεγάλη προσοχή. Να σημειώσω ότι λόγω της δουλειάς μου (διδακτορικό) έχουν περάσει από τα μάτια μου πολλά γραπτά, επιστημονικά και μη, κι έτσι έχω μια κάπως ανεπτυγμένη αντίληψη για το πότε κάποιος λέει μούφες ή κάνει διαφήμιση. Είμαι μεταξύ του 1 και 3 πάντως, κλίνοντας περισσότερο προς το 3 που ψήφισα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' είναι και λίγο ανενημέρωτη σε κάποια θεματάκια..Κυρίως ιστορικά.[/quote']

 

Ε, δεν πειράζει. Ο Καρατζαφέρης θα διορθώσει το βιβλίο της ιστορίας και θα αποκατασταθεί η αλήθεια.

 

Περιττή ειρωνία ή κρύο αστειάκι, suit yourself :lol: :lol:

Δεν υπήρχε λόγος γι αυτό :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' είναι και λίγο ανενημέρωτη σε κάποια θεματάκια..Κυρίως ιστορικά.[/quote']

 

Ε, δεν πειράζει. Ο Καρατζαφέρης θα διορθώσει το βιβλίο της ιστορίας και θα αποκατασταθεί η αλήθεια.

 

Περιττή ειρωνία ή κρύο αστειάκι, suit yourself :lol: :lol:

Δεν υπήρχε λόγος γι αυτό :wink:

 

Ούτε γι' αυτό που έγραψες εσύ υπήρχε λόγος όμως. Εκτός αν είσαι καθηγητής ιστορίας και δη γαρ πανεπιστημιακός. Αλλιώς, πως ακριβώς το ξέρεις ότι στην wikipedia υπάρχουν ιστορικές ανακρίβειες.

 

Είδες ομως πόσο καλό ψυχολόγος είμαι;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά εργαλείο είναι. Απλά σαν οτιδήποτε άλλο προσφέρει πληροφορίες στο νετ, θέλει και αυτό την απόσταξή του. Πάντως σε σχέση με άλλα, είναι το πιο αντικειμενικό (αν δε μου διαφεύγει κάτι άλλο)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' είναι και λίγο ανενημέρωτη σε κάποια θεματάκια..Κυρίως ιστορικά.[/quote']

 

Περιττή ειρωνία ή κρύο αστειάκι, suit yourself :lol: :lol:

Δεν υπήρχε λόγος γι αυτό :wink:

 

Ούτε γι' αυτό που έγραψες εσύ υπήρχε λόγος όμως. Εκτός αν είσαι καθηγητής ιστορίας και δη γαρ πανεπιστημιακός. Αλλιώς, πως ακριβώς το ξέρεις ότι στην wikipedia υπάρχουν ιστορικές ανακρίβειες.

 

Είδες ομως πόσο καλό ψυχολόγος είμαι;

 

Mε το παρδόν είσαι χείριστος ψυχολόγος.

Διάβασε ξανά πιο πάνω σε αυτό το ποστ.

 

pastelius έγραψε,είναι και λίγο ΑΝΕΝΗΜΕΡΩΤΗ σε κάποια θεματάκια και ΟΧΙ

pastelius έγραψε είναι ΑΝΑΚΡΙΒΗΣ σε κάποια θεματάκια

 

ΟΚ? ευχαριστώ

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και να πέσει ξύλο σε θέμα για τιν wikipedia.

Ηρεμήστε αγαπητοί, opinions are like assholes. που λέει και ο μπαρμπα-dirty Harry.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρεμααα.....

 

Παρεπιπτόντως 1 ψήφισα αφού την χρησιμοποιώ για να ενημερωθώ για εξοπλισμούς μουσικών και γενικά για μουσικά θέματα κυρίως, και με καλύπτει....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου