Προς το περιεχόμενο

σε τι χρησιμευει το ντι α'ι'?


ntadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ερωτηματα σου ειχαν απαντηθει και μετα εγινε μια θεωρητικη διαφωνια πολυ πιο ουσιαστικη απο την fast food απορια σου.Δεν πληρωνεται κανεις εδω για να εχεις απαιτησεις και παραπονα ' date='συζητηση γινεται και αν θες κοιτας και μαθαινεις.

[/quote']

 

Δεν απαίτησα τίποτα και από κανέναν. Δεν είμαι σε θέση να το κάνω αυτό. Όποιος ξέρει και θέλει να απαντήσει, απαντά. Απλά με ενοχλεί το γεγονός να ξεφεύγει ένα θέμα.

 

 

Υπαρχουν και αλλοι που διαβαζουν το φορουμ και μερικοι βρηκαν πολυ ενδιαφερουσα την τροπη της συζητησης

 

Χαίρομαι για αυτό! Καλύτερα όμως να ανοίγατε ένα άλλο thread και να το συζητούσατε εκεί μιας και σχεδόν όλα όσα γράφτηκαν σε αυτό το thread είναι εκτός θέματος και ων αποριών που ετέθησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
... κάθισες και έκανες ολόκληρη έρευνα για τα posts μου ...

 

Δεν έκανα έρευνα παιδί μου. Σε θυμόμουν .... απλά το τσέκαρα. Εξάλλου 29 είναι τα post σου. Τα 20 εξ αυτών για να αρπαχτείς και να κατηγορήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... κάθισες και έκανες ολόκληρη έρευνα για τα posts μου ...

 

Δεν έκανα έρευνα παιδί μου. Σε θυμόμουν .... απλά το τσέκαρα. Εξάλλου 29 είναι τα post σου. Τα 20 εξ αυτών για να αρπαχτείς και να κατηγορήσεις.

 

Δεν φταίω εγώ αν ορισμένους εδώ μέσα τους πονάει η αλήθεια.

Η αλήθεια πρέπει να λέγεται. Δεν είναι θέμα κατηγόριας ή ο,τιδήποτε άλλο. Δεν έχω προηγούμενα με κανέναν εδώ μέσα. Συζήτηση κάνουμε, θέτουμε ερωτήματα και όποιος γνώστης επιθυμεί να απαντήσει, απαντά. Αλλά το να γίνεται μπάχαλο ένα θέμα επειδή αρέσει σε δυο τρία άτομα να διαπληκτίζονται, ε, θα μιλήσεις και θα τα πεις έξω από τα δόντια ( όπως λέει και αυτή από το Alter :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίω εγώ αν ορισμένους εδώ μέσα τους πονάει η αλήθεια.

Η αλήθεια πρέπει να λέγεται. Δεν είναι θέμα κατηγόριας ή ο' date='τιδήποτε άλλο. Δεν έχω προηγούμενα με κανέναν εδώ μέσα. Συζήτηση κάνουμε, θέτουμε ερωτήματα και όποιος γνώστης επιθυμεί να απαντήσει, απαντά. Αλλά το να γίνεται μπάχαλο ένα θέμα επειδή αρέσει σε δυο τρία άτομα να διαπληκτίζονται, ε, θα μιλήσεις και θα τα πεις έξω από τα δόντια ( όπως λέει και αυτή από το Alter :lol: :lol: )[/quote']

Εσύ πρέπει να μας δουλέυεις κανονικά, δεν παίζει αλλιώς...

Ρε χριστιανέ μου, επί τόσα post τρολλάρεις και θες και τα ρέστα; Πάρτο αλλιώς γιατί σε βρεις και μάλιστα άσχημα! Και για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα γιατί πολλά είπες ήδη:

 

1. Αν δεν σ' αρέσει όταν ένα θέμα ξεφεύγει (αφού έχει απαντηθεί η αρχική ερώτηση όπως στην περίπτωσή μας), πρόβλημά σου. Δεν θ' αλλάξει ένα ολόκληρο forum επειδή εσύ έτσι γουστάρεις, ούτε μπορείς να κάνεις υποδείξεις με 2 μήνες παρουσία και 30 post!

 

2. Απαίτησες και μάλιστα προσέβαλες ταυτόχρονα. Απαίτησες μασημένη τροφή και επειδή δεν σου δώθηκε αμέσως άρχισες την αμφισβήτηση προς τα μέλη και τα καρφιά για το υλικό του forum. Ωραίος τρόπος...

 

3. Όταν μάθεις τίποτα ουσιαστικό, τότε να μιλήσεις με υφάκι γιατί προς το παρόν είσαι μεταξύ ασχετοσύνης και άγνοιας. Δεν μπορείς να εκφέρεις άποψη για ένα χώρο όπου υπάρχουν άτομα με απείρως περισσότερες γνώσεις από εσένα (δεν μιλάω για τον εαυτό μου, να μην παρεξηγηθώ) και να τους τη λες κιόλας, μην τρελαθούμε!

 

Γενικά, αν δε σ' αρέσει ο τρόπος που σκεφτόμαστε, μιλάμε και λειτουργούμε εδώ μέσα, λυπάμαι πολύ αλλά θα πρέπει να το αποδεχτείς και να προσπαθήσεις να ενταχθείς σε αυτό το κλίμα (εαν φυσικά θέλεις να είσαι μέλος και όχι σκέτο troll). Όπως βλέπεις, κάνοντας το ακριβώς αντίθετο δεν γίνεται κάτι, απλά χαλάμε τις καρδιές μας και αναλώνουμε χρόνο και ενέργεια να στη λέμε μπας και σταματήσεις το παιχνιδάκι. Ξέρω βέβαια ότι δεν πρόκειται να το δεχτείς αλλά εγώ όφειλα να στα πω...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχητικέ ζητά, αν σου αρέσει να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου, δεν σημαίνει κι ότι δεν σε βλέπουμε... Δε βαριέστε. Ένας ακόμη στην μπλακ - βλακ λιστ - όπως θέλετε πείτε τη - του Νόιζ. Κι αύριο ξημερώνει μια καινούργια μέρα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου