Προς το περιεχόμενο

Δίδακτρα για ιδιαίτερο κιθάρας?


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πλακα εκανα για το διπλασιασμο.

Δεν θελω να το παιξω, αλλα διαβασα τα προηγουμενα ποστ με τις τιμες των ωδειων κλπ και επειδη εχω ακουσει και αλλα περιεργα γενικα, το πηρα επανω μου 8) 8) 8) 8)

Παντως αμα γουσταρετε να κανουμε ενα διαγωνισμο οσοι διδασκουμε και αναλογα με την καταταξη που θα παρουμε, να καθορισουμε και τα διδακτρα.

Ερε κοσμος που θα πεινασει :D :D :D

υ.γ. εγω παντως ειμαι καλυμενος γιατι τα κυρια εισοδηματα μου ειναι απο live και δισκογραφια. :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αγαπητε Δελτα' date=' θα μου μαθεις κι εμενα ??[/quote']

Τι ακριβως θελεις να μαθεις? 8)

 

λοιπον το σκεφτηκα λιγακι... σε πρώτη φάση θελω να μαθω ωραιες blues-jazz-fusion φρασουλες. επίσης , για διαφορετικου ειδους παιξιμο, λίγο από "μοντέρνες" τεχνικές τύπου sweeping, arpegios, λίγο tapping κλπ. αλλά και κανα ζορικο ρυθμικό... αυτα για την ωρα. έχεις να μου προτείνεις ένα starting point? πχ ενα κομματακι να βγαλω απο αρχη μεχρι τελους??? :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις να μου προτείνεις ένα starting point? πχ ενα κομματακι να βγαλω απο αρχη μεχρι τελους??? :D :D

ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις να μου προτείνεις ένα starting point? πχ ενα κομματακι να βγαλω απο αρχη μεχρι τελους??? :D :D

ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ

 

 

Αουυτς τον έσκισες λίγο... :D :D :D

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου