Προς το περιεχόμενο

Τα καινούργια Tascam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι συγκεκριμένο;

 

Σε αυτήν την κατηγορία τιμής οι εταιρίες συνήθως δεν δίνουν στον εκάστοτε χρήστη τη δυνατότητα μεταβολής της αποκοπής του φίλτρου των δορυφόρων, αλλά θα κοπούν τα πάντα κάτω από κάποια συγκεκριμένα herz, δίχως να μπορείς να το αλλάξεις. Με αυτό ως δεδομένο και από τη στιγμή που και στα 8ιντσα και στα 5ιντσα οι ίδιες συχνότητες κοπούν, δεν είναι αμαρτία να δώσεις 100€ παραπάνω να τα πάρεις τα πρώτα;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

όχι...(μέχρι απόδειξης στην πράξη του αντιθέτου..)

από την στιγμή που θεωρούμε ότι θα έχουν τον ίδιο τρόπο κατασκευής με μόνη αλλαγή τον όγκο σε λίτρα της καμπίνας και την διάμετρο του woofer, έχουμε πολλές πιθανότητες ο πρώτος συνδυασμός να κερδίζει κατά κράτος

σε "σώμα" στα χαμηλομεσαία και να αξίζουν τα 100 ευρώ και παραπάνω...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Ότι δλδ μιας και τα καταφέρνουν καλύτερα τα 8ιντσα, λόγω αυτής της διαφοράς, ίσως να δίνουν και καλύτερο συνδυασμό με τα γουφερ.

Μου φαίνεται ότι θα ακούσω όλους τους δυνατούς συνδυασμούς μετά τις γιορτές να δω, αν και χτυπάω στανταρ τα 8αρια, εκτός και αν τύχει καμιά στραβή με αυτά (δεν ανταπεξέλθουν στις προσδοκίες μου).

 

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ανοιχτά αυτιά και καλές αγορές Γιάννη μου... ;)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παίδες προσοχή γιατί σήμερα μου κόπηκε απότομα η όρεξη:

 

Πήγα στην ελινα να ρωτήσω για τα τασκαμ και η απάντηση ήταν:

 

ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΣΚΑΜ

 

Κοινώς: Λε πουλ  >:( ..... Και μάζευα και λ7 γι' αυτά ρε γκει μου, μέρες που είναι....  :'(

 

Τελικά και ο θωμάς μας την έκανε την απατεωνιά του. Τα βάζει από τώρα προπαραγγελία για τον Μάρτη; Μιλάμε για 4 μήνες τουλάχιστον μετά  ???

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν χρειάστηκε. Αν λέει η τασκαμ ότι θα τα στείλει τον Μάρτη, τότε πως θα τα πάρει ο Θωμάς; Και αυτός τα έχει σε αναμονή

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν χρειάστηκε. Αν λέει η τασκαμ ότι θα τα στείλει τον Μάρτη, τότε πως θα τα πάρει ο Θωμάς; Και αυτός δεν τα έχει σε αναμονή

 

Στειλε στον Θωμα να ρωτησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου