Προς το περιεχόμενο

Η γενιά των 1000 ευρώ


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητε zero_the_hero υπερασπιζεσαι την επιλογη σου με τοσο σθενος που βγαζεις το αρχικο σου ποστ ακυρο!!! Μας ζητησες λογους για να μεινεις Ελλαδα και προσπαθησαμε να σου εξηγησουμε τι και γιατι θα καναμε εμεις!!! Αντιδρας εντονα και με βασεις σε υποψιες!! Αρχιζω να υποθετω οτι το μονο που ζητουσες ηταν μια επιβραβευση της επιλογης σου!!! Σου λεω οσα σου λεω γιατι τυγχαινει να εχω δει πολλα πανω στο συγκεκριμενο ζητημα!! Τυγχαινει να καταγομαι απο μια ευπορη περιοχη και οι μισοι συμμαθητες μου να εχουν διασκορπιστει στις 4 γωνιες της γης!!! Συγκεκριμενα, εχω ενα πολυ καλο μου φιλο στην Ιταλια, στην φαρμακευτικη, αν θυμαμαι καλα κοντα στη Σιεννα!!!(θυμαμαι οτι πηγαινει να βλεπει την ομαδα) Δεν εδωσε εξετασεις για να μπει, πληρωνει, και δεν ειχε βαθμολογια απο πανελληνιες για να εκτιμησουν!!! Απλα πληρωνει και ειναι ολα μια χαρα!!! Εκεινος ομως ειναι φαρμακοποιος, απλα θα παρει ενα πτυχιο και θα πουλαει φαρμακα, δεν θα πεθανει κανεις επειδη εβαλε αναποδα τα ανοιχτοκυκλωματα ή εγχειρησε λαθος οργανο!!!Εχω φιλους στο Κεντ, στο Εδιμβουργο, στο Μιλανο, στην Βουλγαρια, στην Βουδαπεστη, στην Γερμανια, τις ξαδερφες μου στο Surrey και στο  Lincon αντιστοιχα!!! Σου μιλαω εκ πειρας!!! Ξερω και πως μπηκαν και ποσα δινουν και τι αντικρισμα θα εχει αυτο!!! Μην τρεφεις αυταπατες και μην απογοητευεσαι!!! Δε σου ειπε κανεις οτι δεν μπορεις να περασεις, ουτε σε ειπε κανεις βλακα!!! Σου λεω απλα οτι ειναι προτιμοτερο να ξαναπροσπαθησεις!!!

Εχω και προσωπικη πειρα αλλα δεν θελω να κανω διαφημιση, γι αυτο σου λεω να δωσεις βαση στα λογια μου!!!

 

Υ.Γ. αν μας πεις τι θες να σπουδασεις μπορει να σου προτεινουμε και λυσεις!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέχρι να αρχίσουμε να συζητάμε για τις αιτίες, δεν πρόκειται να έρθουν καλύτερες μέρες.

 

και γιατι δεν ξεκιναμε τωρα αυτη την κουβεντα??

 

Περίμενα να γραφτούν κάμποσες σελίδες "σχετικές με το θέμα" για να σου γράψω:

"Γι' αυτό, λοιπόν, δεν ξεκινάμε -ποτέ- την κουβέντα."

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να αρχίσουμε να συζητάμε για τις αιτίες, δεν πρόκειται να έρθουν καλύτερες μέρες.

 

και γιατι δεν ξεκιναμε τωρα αυτη την κουβεντα??

 

Περίμενα να γραφτούν κάμποσες σελίδες "σχετικές με το θέμα" για να σου γράψω:

"Γι' αυτό, λοιπόν, δεν ξεκινάμε -ποτέ- την κουβέντα."

 

Έτσι.

 

Ανφορτουνάτελι που λένε και στο χωριό μου.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να αρχίσουμε να συζητάμε για τις αιτίες, δεν πρόκειται να έρθουν καλύτερες μέρες.

 

και γιατι δεν ξεκιναμε τωρα αυτη την κουβεντα??

 

Περίμενα να γραφτούν κάμποσες σελίδες "σχετικές με το θέμα" για να σου γράψω:

"Γι' αυτό, λοιπόν, δεν ξεκινάμε -ποτέ- την κουβέντα."

 

Με επαναφερεις στην ταξη ωμα αλλα ορθα!!! Απολογουμαι!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε zero_the_hero υπερασπιζεσαι την επιλογη σου με τοσο σθενος που βγαζεις το αρχικο σου ποστ ακυρο!!! Μας ζητησες λογους για να μεινεις Ελλαδα και προσπαθησαμε να σου εξηγησουμε τι και γιατι θα καναμε εμεις!!! Αντιδρας εντονα και με βασεις σε υποψιες!! Αρχιζω να υποθετω οτι το μονο που ζητουσες ηταν μια επιβραβευση της επιλογης σου!!! Σου λεω οσα σου λεω γιατι τυγχαινει να εχω δει πολλα πανω στο συγκεκριμενο ζητημα!! Τυγχαινει να καταγομαι απο μια ευπορη περιοχη και οι μισοι συμμαθητες μου να εχουν διασκορπιστει στις 4 γωνιες της γης!!! Συγκεκριμενα, εχω ενα πολυ καλο μου φιλο στην Ιταλια, στην φαρμακευτικη, αν θυμαμαι καλα κοντα στη Σιεννα!!!(θυμαμαι οτι πηγαινει να βλεπει την ομαδα) Δεν εδωσε εξετασεις για να μπει, πληρωνει, και δεν ειχε βαθμολογια απο πανελληνιες για να εκτιμησουν!!! Απλα πληρωνει και ειναι ολα μια χαρα!!! Εκεινος ομως ειναι φαρμακοποιος, απλα θα παρει ενα πτυχιο και θα πουλαει φαρμακα, δεν θα πεθανει κανεις επειδη εβαλε αναποδα τα ανοιχτοκυκλωματα ή εγχειρησε λαθος οργανο!!!Εχω φιλους στο Κεντ, στο Εδιμβουργο, στο Μιλανο, στην Βουλγαρια, στην Βουδαπεστη, στην Γερμανια, τις ξαδερφες μου στο Surrey και στο  Lincon αντιστοιχα!!! Σου μιλαω εκ πειρας!!! Ξερω και πως μπηκαν και ποσα δινουν και τι αντικρισμα θα εχει αυτο!!! Μην τρεφεις αυταπατες και μην απογοητευεσαι!!! Δε σου ειπε κανεις οτι δεν μπορεις να περασεις, ουτε σε ειπε κανεις βλακα!!! Σου λεω απλα οτι ειναι προτιμοτερο να ξαναπροσπαθησεις!!!

Εχω και προσωπικη πειρα αλλα δεν θελω να κανω διαφημιση, γι αυτο σου λεω να δωσεις βαση στα λογια μου!!!

 

Υ.Γ. αν μας πεις τι θες να σπουδασεις μπορει να σου προτεινουμε και λυσεις!!!

τί να σου πω ρε φιλε;;; αν καταλαβες οτι ψαχνω επιβεβαιωση σε ενα φορουμ για μια επιλογη ζωης ή εχεις υπερεκτιμησει την αξια του φορουμ ή τί να πώ;;;να σου πω να ξαναδιαβασεις το αρχικο μου ποστ;; παλι ο,τι θες θα καταλαβεις οποτε το θεωρω ανωφελο..κ εχε υπ οψιν σου οτι τυγχανει να εχω και πρωην συμμαθητες στην "ξενιτια" αλλα και ξενους γνωστους.απο εκει και περα να σου πω την αληθεια πιο πολυ θα εμπιστευθω την δικια μου κριση και τις πληροφοριες που παιρνω απο πηγες που προσωπικα θεωρω πολυ εγκυροτερες απο καποιον ρουμ101 σε καποιο νοιζ.γρ. Μια συμβουλη μονο:μην ασχολεισαι με τον αποτυχημενο ζερο δεν αξιζει αλλωστε εσυ που σκιστηκες και μπηκες και σε ενα ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ.(ετσι με κεφαλαια να γουσταρεις φιλε μου)

may the force be with us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο elavd που είναι; Άφαντος παρόλο που ξεκίνησε το θέμα.

 

 

 

 

Βάζω στοίχημα ότι διαβάζει τα ποστ και γελάνε τα μουστάκια του καθώς παίζει με την 335. "Πάλι σας την έφτιαξα κορόιδα" θα λέει μέσα του  :D :D :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να αρχίσουμε να συζητάμε για τις αιτίες, δεν πρόκειται να έρθουν καλύτερες μέρες.

 

και γιατι δεν ξεκιναμε τωρα αυτη την κουβεντα??

 

Περίμενα να γραφτούν κάμποσες σελίδες "σχετικές με το θέμα" για να σου γράψω:

"Γι' αυτό, λοιπόν, δεν ξεκινάμε -ποτέ- την κουβέντα."

 

Με επαναφερεις στην ταξη ωμα αλλα ορθα!!! Απολογουμαι!!!

για ποιο πραγμα απολογεισαι ρε φιλε;επειδη εφαγες σκαλωμα και αναγκαστηκα να φτασω στα 30 ποστ; :o :o

δεν νομιζω να καταλαβες την ουσια αυτου που εννοησα αλλα το οτι καταλαβαινεις οτι ηταν εκτος θεματος ολα αυτα ε πώς να το κανουμε καααατι ειναι και αυτο...

may the force be with us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε zero_the_hero υπερασπιζεσαι την επιλογη σου με τοσο σθενος που βγαζεις το αρχικο σου ποστ ακυρο!!! Μας ζητησες λογους για να μεινεις Ελλαδα και προσπαθησαμε να σου εξηγησουμε τι και γιατι θα καναμε εμεις!!! Αντιδρας εντονα και με βασεις σε υποψιες!! Αρχιζω να υποθετω οτι το μονο που ζητουσες ηταν μια επιβραβευση της επιλογης σου!!! Σου λεω οσα σου λεω γιατι τυγχαινει να εχω δει πολλα πανω στο συγκεκριμενο ζητημα!! Τυγχαινει να καταγομαι απο μια ευπορη περιοχη και οι μισοι συμμαθητες μου να εχουν διασκορπιστει στις 4 γωνιες της γης!!! Συγκεκριμενα, εχω ενα πολυ καλο μου φιλο στην Ιταλια, στην φαρμακευτικη, αν θυμαμαι καλα κοντα στη Σιεννα!!!(θυμαμαι οτι πηγαινει να βλεπει την ομαδα) Δεν εδωσε εξετασεις για να μπει, πληρωνει, και δεν ειχε βαθμολογια απο πανελληνιες για να εκτιμησουν!!! Απλα πληρωνει και ειναι ολα μια χαρα!!! Εκεινος ομως ειναι φαρμακοποιος, απλα θα παρει ενα πτυχιο και θα πουλαει φαρμακα, δεν θα πεθανει κανεις επειδη εβαλε αναποδα τα ανοιχτοκυκλωματα ή εγχειρησε λαθος οργανο!!!Εχω φιλους στο Κεντ, στο Εδιμβουργο, στο Μιλανο, στην Βουλγαρια, στην Βουδαπεστη, στην Γερμανια, τις ξαδερφες μου στο Surrey και στο  Lincon αντιστοιχα!!! Σου μιλαω εκ πειρας!!! Ξερω και πως μπηκαν και ποσα δινουν και τι αντικρισμα θα εχει αυτο!!! Μην τρεφεις αυταπατες και μην απογοητευεσαι!!! Δε σου ειπε κανεις οτι δεν μπορεις να περασεις, ουτε σε ειπε κανεις βλακα!!! Σου λεω απλα οτι ειναι προτιμοτερο να ξαναπροσπαθησεις!!!

Εχω και προσωπικη πειρα αλλα δεν θελω να κανω διαφημιση, γι αυτο σου λεω να δωσεις βαση στα λογια μου!!!

 

Υ.Γ. αν μας πεις τι θες να σπουδασεις μπορει να σου προτεινουμε και λυσεις!!!

τί να σου πω ρε φιλε;;; αν καταλαβες οτι ψαχνω επιβεβαιωση σε ενα φορουμ για μια επιλογη ζωης ή εχεις υπερεκτιμησει την αξια του φορουμ ή τί να πώ;;;να σου πω να ξαναδιαβασεις το αρχικο μου ποστ;; παλι ο,τι θες θα καταλαβεις οποτε το θεωρω ανωφελο..κ εχε υπ οψιν σου οτι τυγχανει να εχω και πρωην συμμαθητες στην "ξενιτια" αλλα και ξενους γνωστους.απο εκει και περα να σου πω την αληθεια πιο πολυ θα εμπιστευθω την δικια μου κριση και τις πληροφοριες που παιρνω απο πηγες που προσωπικα θεωρω πολυ εγκυροτερες απο καποιον ρουμ101 σε καποιο νοιζ.γρ. Μια συμβουλη μονο:μην ασχολεισαι με τον αποτυχημενο ζερο δεν αξιζει αλλωστε εσυ που σκιστηκες και μπηκες και σε ενα ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ.(ετσι με κεφαλαια να γουσταρεις φιλε μου)

 

Φιλε μου με παρεξηγησες, κι αν αυτο σου εδωσα να καταλαβεις ζητω συγνωμη!!! Χωρις ειρωνια σου ειπα οτι θα μπορουσαμε να σε συμβουλευσουμε!!! Αλλοιμονο να χαρακτηριζουμε καποιον αποτυχημενο επειδη δεν εγραψε οσο καλα ηθελε στις πανελληνιες!!! Εχω δει ανθρωπους να μην γραφουν καλα απο αγχος, απο αρρωστια που τους εριξε στις αμειλικτες επαναληπτικες!!! Εγω απλα σου εξηγω οτι ειναι πιο ευκολο να μπεις σε ενα καλο πανεπιστημιο εδω που θα ειναι καλυτερο απ αυτο που θα πηγαινες εξω!!! Η αληθεια ειναι οτι εξω υπαρχουν πολλα περισσοτερα και καλυτερα πανεπιστημια!!! Που δε μας δεχονται ετσι απλα ομως, ουτε εμενα ουτε εσενα ουτε κανενα!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ πολύ κουράστηκε το συγκεκριμένο θέμα. Κάτι είπε ο zero και μετά το αναίρεσε, για να ξαναπεί έπειτα το ίδιο. Τουλ. εγώ αυτό κατάλαβα και δεν συνεχίζω κάτι άκαιρο αν νομίζει ότι με αυτό

Ποια είναι εύκολη; Να πας στα ξένα; Νομίζεις ότι είναι η εύκολη
δεν του απάντησα για το αν όντως είναι χάσιμο χρόνου να μείνει Ελλάδα από το να πάει εξωτερικό!

 

Τώρα αυτό με τους κάγκουρες με τα αυτοκίνητα και αυτούς με τις 17 κιθάρες συμφωνώ ότι είναι το ίδιο και το αυτό. Αν πιάσει κάποιος κουβέντες με τον οποιοδήποτε και από τις 2 ομάδες, τα ίδια επιχειρήματα θα ακούσει! Οπότε ας κοιταζόμαστε και λίγο στον καθρέφτη και ας κράξουμε μετά όσο θέλουμε. Εκτός και αν πει κάποιος ότι είναι απόλυτη ανάγκη να έχει τόσα ξύλα (αν και κάτι παρόμοιο θα πει ο άλλος για την παρκαρισμένη λαμαρίνα....)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ πολύ κουράστηκε το συγκεκριμένο θέμα. Κάτι είπε ο zero και μετά το αναίρεσε, για να ξαναπεί έπειτα το ίδιο. Τουλ. εγώ αυτό κατάλαβα και δεν συνεχίζω κάτι άκαιρο αν νομίζει ότι με αυτό

Ποια είναι εύκολη; Να πας στα ξένα; Νομίζεις ότι είναι η εύκολη
δεν του απάντησα για το αν όντως είναι χάσιμο χρόνου να μείνει Ελλάδα από το να πάει εξωτερικό!

 

 

Αν θες εστω και με πμ για να μην το κουραζουμε εξηγησε μου τί ακριβως ειπα και τί αναιρεσα γιατι πραγματικα ή εγω ειμαι βλακας ή δεν ξερω την γλωσσα ή δεν την ξερετε εσεις ρε παιδια.και δεν ποσταρα για να ζητησω την συμβουλη σας.ελεος δηλαδη...και το ΞΑΝΑΛΕΩ το περι ευκολης λυσης δεν ηταν δικο μου απλως αναπαρηγαγα αυτο που ειπε ο ρουμ101.ισως επρεπε να το βαλω σε εισαγωγικα και αυτο.(ζητω συγγνωμη αν αυτο ηταν το λαθος που εκανα).και ξαναλεω ΔΙΑΒΑΣΕ πρωτα τί γραφω και μετα κραξε με οσο θες.τωρα απο εκει και περα πηραμε ενα σχετικο θεμα και το καναμε "σχετικο".ε τί να πω;μαγκια μας(με την κακη εννοια)

may the force be with us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου