Προς το περιεχόμενο

Vista install in 2 minutes


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήταν δικό μου το λαπιτοπ. Αν ήταν δικό μου θα του τά βαζα με το ζόρι με ένα image που έχω του True Image.

Ξένους υπολογιστές όμως, ειδικά εκεί που έχει βάλει χεράκι η Microsoft δεν πειράζουμε.

 

Και δεν μιλάω για μας που κατέχουμε 5 πράματα παραπάνω και εντάξει στο κάτω κάτω γι αυτό μένουμε ΧΡ, αλλιώς μια χαρά ειναι τα  Vista για να ακούς μουσική και να βλέπεις ταινίες. Μιλάω για τον κόσμο που παίρνει τώρα υπολογιστή και πρέπει να τα φάει στη μάπα και να πατάει "Allow" κάθε 30 δευτερόλεπτα γιατί δεν ξέρει πως να το απενεργοποιήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλά χρειάζεται να ενσωματώσεις τους οδηγούς για SATA στο CD των ΧΡ.

ή να τους φορτώσεις με F6 κατα την εγκατάσταση ;)

 

Δύσκολο, αυτό γίνεται μέσω δισκέτας, πλέον τα κλάφτοπ δεν έχουν οδηγό δισκέτας και με usb οδηγό δισκέτας που το είχα δοκιμάσει δεν γίνεται, κολλάει η εγκατάστα.

 

Τρομερό πάντως, έχουμε 2008 και χρησιμοποιούμε επί το πλείστον λειτουργικό του 2001-2002.

 

Δηλαδή λειτουργικό με ειδικές ανάγκες (evris αυτό για σένα μελαμψό αγόρι).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλυτερη δουλεια εκανε πλακα πλακα... Τα Vista δεν ειναι αθλια μονο απο την αποψη εμπορικου "κολπου" της Microsoft, αλλα απο οποιαδηποτε αποψη. ειναι ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΛΥ αβολα στη χρηση για καποιον που ασχολειται σοβαρα με τον υπολογιστη του, και οχι απλα "βαζω ενα cd να ακουσω"... τα Vista ειναι οπως πολυ σωστα ειπε ενα παλικαρι πιο πανω "ΣVISTA"...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητειται singer. Για Info στειλτε PM...

 

Τι να τη κάνεις τη ραπτομηχανή αφού δεν έχεις Vista;

 

(you are a bit ashetos, oh dear... :) )

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και το' φερε η κουβέντα, έχετε υπ' όψιν σας ότι ο πρώτος που αποκάλεσε τα Vista με το παρατσούκλι SVista είναι ο ένας, μοναδικός τεχνολογοχλεχλές που ακούει στο όνομα Νίκος Δήμου. O άνθρωπος που κατάφερε να κάνει καριέρα σε περιοδικό τεχνολογίας μόνο και μόνο επειδή δεν ήξερε πως να στήσει τον υπολογιστή του.

 

Έτσι, για να ξέρετε που πατάτε... :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και το' φερε η κουβέντα, έχετε υπ' όψιν σας ότι ο πρώτος που αποκάλεσε τα Vista με το παρατσούκλι SVista είναι ο ένας, μοναδικός τεχνολογοχλεχλές που ακούει στο όνομα Νίκος Δήμου. O άνθρωπος που κατάφερε να κάνει καριέρα σε περιοδικό τεχνολογίας μόνο και μόνο επειδή δεν ήξερε πως να στήσει τον υπολογιστή του.

 

Έτσι, για να ξέρετε που πατάτε... :) :) :)

 

Και τι έγινε που το πρωτοχρησιμοποίησε ο Δήμου; Και ο Χίτλερ να το είχε πρωτοχρησιμοποιήσει, το ίδιο ακριβώς θα μου 'κανε.

Εφόσον το βρίσκω πολύ έξυπνο ως λογοπαίγνιο, δεν βρίσκω τον λόγο να μην το χρησιμοποιώ, εκτός και αν υπάρχει κάποιο θέμα κλόπυραϊτ, το οποίο και αγνοώ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και το' φερε η κουβέντα, έχετε υπ' όψιν σας ότι ο πρώτος που αποκάλεσε τα Vista με το παρατσούκλι SVista είναι ο ένας, μοναδικός τεχνολογοχλεχλές που ακούει στο όνομα Νίκος Δήμου. O άνθρωπος που κατάφερε να κάνει καριέρα σε περιοδικό τεχνολογίας μόνο και μόνο επειδή δεν ήξερε πως να στήσει τον υπολογιστή του.

 

Έτσι, για να ξέρετε που πατάτε... :) :) :)

 

Και τι έγινε που το πρωτοχρησιμοποίησε ο Δήμου; Και ο Χίτλερ να το είχε πρωτοχρησιμοποιήσει, το ίδιο ακριβώς θα μου 'κανε.

Εφόσον το βρίσκω πολύ έξυπνο ως λογοπαίγνιο, δεν βρίσκω τον λόγο να μην το χρησιμοποιώ, εκτός και αν υπάρχει κάποιο θέμα κλόπυραϊτ, το οποίο και αγνοώ.

 

Όχι βρε, τι κλοπυράϊτ; Απλά τονίζω την ευθυγράμμιση της άποψης όσων αντιπαθούν τα Vista, με την άποψη ενός άσχετου. Εμένα θα με ενοχλούσε μία τέτοια διαπίστωση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για τα Vista μιλάμε.

 

Αν δε προσεξες, αυτο ειναι στην υπογραφη μου. υπαρχει και το μυνημα σχετικα με τα Vista αμα προσεξεις...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου