Προς το περιεχόμενο

5 νότες


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το ομολογω.....το ακουσα και το ξανακουσα....και το ξανακουσα...και το ξανακουσα....και το ξανακουσα....και...και...και...!!!!!!!!!

Μπραβο Χαριλαε.....αψογο!!!!

-ex- grave digger................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε πλακα μου κανετε????ειπα οτι γενικα ειναι καταπληκτικο...αλλα αφοθ δν καθεται καλα ....εγο ετσι το ακουω και οπως φαινεται και μερικοι αλλοι....προφανως και θα το πω....

κατα ταλλα και εγω το εχω βαλει στην current playlist...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θέματα όντως :) Ούτε κι εμένα με χαλάει το πιο chillout μέρος στη μέση, μια χαρά είναι. Θα μπορούσε εναλλακτικά να πάρει και φωνητικά όντως βέβαια. Στα (άθλια) ηχεία μου όμως ακούγεται να θέλει ένα EQ στο τελικό "master", γιατί ξυρίζει λίγο και του λείπει μπάσο. Τέλος, η κιθάρα στην αρχή μου ακούγεται υπερβολικά δυνατά ;) Αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πλακα μου κανετε????ειπα οτι γενικα ειναι καταπληκτικο...αλλα αφοθ δν καθεται καλα ....εγο ετσι το ακουω και οπως φαινεται και μερικοι αλλοι....προφανως και θα το πω....

κατα ταλλα και εγω το εχω βαλει στην current playlist...;)

 

πεσ τα ρε rainbowe κ μας πηραν παραμαζωμα.....και μενα μου αρεσε πολυ!απλα πιστευω πως αν μπουν στιχοι θα γινει ενα πολυ ωραιο british pop/rock κομματι!!μπραβο κ απο μενα harilatron! ;) ;) ;)

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρεμηστε ρε παιδια τι παραμαζωμα λετε?απλα ειπα κ εγω τη γνωμη μου πανω σε αυτο που λετε.Δεν ειπα πουθενα οτι κακως ισχυριζεστε οτι θελει στιχους,ουτε οτι εγω εχω δικιο κ κανεις αλλος. ;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Χαίρομαι που σας άρεσε.  :)  

Σε σχέση με την κοιλιά.... δείτε το θετικά  :)  Δεν είναι ένα γρήγορο κομμάτι που κάνει κοιλιά. Είναι ένα αργό κομμάτι που γειτνιάζει με πιο "ζωντανά" :)

 

 

Υ.Γ.  ΔΕΝ τραγουδάω λέμε.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια δουλεια harilatron. Νομιζω πως το πρωτευων σε τετοιες προσπαθειες ειναι τα σχολια περι συνθεσης και τα περι ηχοληψιας (για την οποια ως ασχετος ουτως η αλλωστε δεν δικαιουμαι δια να ομιλω)/παιξιματος ειναι δευτερευοντα(το οποιο ειναι και μια χαρα).

 

Ταπεινη προσωπικη μου αποψη ειναι οτι εχεις γραψει ενα καλο τραγουδι, πληρες (που σε καποιους μπορει να αρεσει σε καποιους οχι.....συγκαταλεγομαι στην πρωτη κατηγορια..........αλλα παντως οπως ξαναειπα πληρες) και παρεμβαλεις  μερικα μετρα που θα μπορουσαν να ειναι καποιο demo απο τη NAMM. Μιλαω για το σημειο μεταξυ 1:45-2:45. Θα προτιμουσα κατι πιο πειραματικο στο συγκεκριμενο σημειο...ισως εναν ανορθοδοξο ηχο, κατι με reverse delay???????δεν ξερω........εν πασει περιπτωσει κατι καπως πιο πειραματικο-ανορθοδοξο.

 

Κατα τα αλλα μπραβο και  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) i'm jealous  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίλαε τα εύσημά μου τα πήρες από ..."κοντά", αλλά θα σου τα δώσω και δημόσια ;)

 

Εύγε ;)

 

Όσο για το chill-out μέρος, για μένα είναι το αγαπημένο μου σημείο του κομματιού :)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο ! Θα το χαρακτήριζα "βολτα με αυτοκινητο στην αγγλική εξοχή.... αλά ελληνικά" ! Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρράβο !  ;)

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ , αυτο μου αρεσει πολυ! μου φαινεται νοσταλγικο κ με συγκινει ! το μεσαιο μερος ειναι υπεροχο!

αντε βγαλε κανα cd να γουσταρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου