Προς το περιεχόμενο

Γαργαλήματος συνέχεια...


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουφ..Το κομμάτι έχει φτάσει επιτέλους σε τελικό στάδιο, μετά από αρκετά ξενύχτια! Για ρίχτε μια αυτιά και τα λέμε από κει;)

 

Every opinion valued :)

 

Σπύρος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όπως και την προηγούμενη φορά, άψογος. Από τα καλύτερα πράγματα που μπορεί να ακούσει κανείς εδώ μέσα.

Πολύ έξυπνες lead, γενικά ωραίες ιδέες.

 

Απ ότι μπορώ να παρατηρήσω, έχει βελτιωθεί πολύ ο ήχος σου. Τι έχεις χρησιμοποιήσει για τύμπανα-κιθάρα-μπάσο?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

πολύ ωραίο κομμάτι ρε συ μπράβο! και ο ήχος όντως, κορυφή :)

Μου θύμισε και Deadsoul Tribe, ιδιαίτερα στο ρεφρέν, δεν ξέρω αν τους γνωρίζεις

...and my eyes fade from me in this open country

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey thanks! Σκαρσικ?ντροπή... :-[  ;D

Βασικά τα ίδια χρησιμοποιώ γενικά...τα βασικά που είχαμε πει και στο άλλο τόπικ, απλά με περισσότερη δουλειά! Πχ τις κιθάρες με το Guitar Rig τις έκανα εξπορτ και τις πέρασα ως wave για να φανε λίγο eq...Απλά με πονάει εδω και 2 μέρες το κεφάλι και δεν έχω κοιμηθει...αλλα τι να κάνεις  ;D ;D

 

btw Harilatron, σε ανύποπτο χρόνο πέρασα από τον ιστότοπό σου και σε άκουσα...μπράβο φίλε μου και σε σένα!πολύ ταξιδιάρικα, και με αρκετή ιδιοσυγκρασία τα κομμάτια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey thanks! Σκαρσικ?ντροπή... :-[  ;D

Βασικά τα ίδια χρησιμοποιώ γενικά...τα βασικά που είχαμε πει και στο άλλο τόπικ, απλά με περισσότερη δουλειά! Πχ τις κιθάρες με το Guitar Rig τις έκανα εξπορτ και τις πέρασα ως wave για να φανε λίγο eq...Απλά με πονάει εδω και 2 μέρες το κεφάλι και δεν έχω κοιμηθει...αλλα τι να κάνεις  ;D ;D

 

Όχι και ντροπή, καθόλου ντροπή.

Μόνη ένσταση (που θεωρώ υποχρέωση σε κομμάτι που μου αρέσει, να βρίσκω τις μικρές λεπτομέρειες που προσωπικά μου αρέσουν λιγότερο) είναι η προφορά σε ορισμένα σημεία.

 

Mπορείς να κάνεις ένα export τον ήχο σου από το guitar rig? E καταπληκτικέ Σπυρο?? :P

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου