Προς το περιεχόμενο

Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. απιστευτο... ειμαι εκτος εαυτου


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενω απο τις 12 Φεβρουαριου ενα mi audio tube zone πεταλι το οποιο αγορασα καινουργιο απο ebay απο Αμερικη και μου το εστειλαν με USPS EMS με συνολικο κοστος 189$........το οποιο ομως λογω καλης σχεσης με το εν λογω μαγαζι μου το δηλωσαν με υποπολλαπλασιο κοστος ωστε να γλιτωσω το τελωνειο

 

Σημερα λοιπον το πρωι μαλλον(.....θα δειτε γιατι το λεω) ηρθε ο υπαλληλος των ταχυμεταφορων ο οποιος αφησε σημειωμα οτι δεν βρηκε κανενα στο σπιτι για την παραλλαβη.....στο σημειωμα εγραψε ωρα προσελευσης 9.30............το περιεργο ειναι οτι εκεινη την ωρα και εγω και η κοπελια μου ειμασταν και οι δυο σπιτι......

 

Φευγοντας να παω στη δουλεια ειδα το σημειωμα των ταχυμεταφορων και παιρνω τηλεφωνο ωστε να κλεισω ραντεβου για να μου το φερουν την επομενη(για αυριο) οπως και εγινε.......

 

Οκτω η ωρα το βραδυ και λιγο πριν κλεισουν τα γραφεια των ταχυμεταφορων χτυπαει το τηλεφΩνο μου οποτε με ενημερωνει μια υπαλληλος οτι το δεμα μου ΧΑΘΗΚΕ......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Τα μπινελικια και οι Χριστ.....γιες που εχω ριξει ειναι απειρα........Αφου ηρεμησα και επεσαν οι σφυγμοι ειδα οτι το ονομα αυτου που το εφερε ειναι Κ......ης ο οποιος ειναι ο ιδιος που μου εχει φερει πολλες αλλες φορες πακετα και ειναι ενημερος για του τι πραγματα παραλαμβανω.....αυτο μαζι με το γεγονος που ανεφερα προηγουμενως οτι ουδεποτε χτυπησε το κουδουνι μου ωστε να το παραλαβω με κανει να ειμαι σιγουρος για την τυχη του δεματος.........

 

Οποιος θελει αυριο να δει show ας ερθει στα γραφεια των ταχυμεταφορων..........θα δει το Βαρθολομαιος the revenge........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλή επιτυχία φίλε, να τους ρίξεις κι έναν από μένα, με αγάπη πάντα να έχει και feeling, γιατί κι εμένα με έχουνε ταλαιπωρίσει πολλές φορές...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ώρα θα πας και που είναι;

 

έλεος η ανευθυνότητα η ίδια ρε παιδιά αναρωτιέμαι αν αυτά συμβαίνουν και σε άλλες χώρες

 

και μια προτροπή προς τα ελτα ΜΗΝ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ θα μας κλέψουν όλες τις παραγγελίες

 

:lol: :lol: :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο σου το έχει ο Κ......ης , ο οποίος απλά δε γύρισε από το γραφείο φεύγοντας, γι' αυτό ο άλλος νομίζει ότι χάθηκε. Πρόσεχε μη τον εκθέσεις τον άνθρωπο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο σου το έχει ο Κ......ης ' date=' ο οποίος απλά δε γύρισε από το γραφείο φεύγοντας, γι' αυτό ο άλλος νομίζει ότι χάθηκε. Πρόσεχε μη τον εκθέσεις τον άνθρωπο.[/quote']

 

Στην περιπτωση που δεν συμβαινει αυτο που λες (και αυτο θα το ξερω αυριο το πρωι τις 12 που εχω ραντεβου με τον διευθυντη των ταχυμεταφορων στο Νεο Κοσμο ) οχι απλως θα τον εκθεσω....ειμαι διατεθειμενος να παει πολυυυυυυ μα παρα πολυ μακρια το ζητημα κατα πρωτο λογο για τον ιδιο το μεταφορεα (και με νομικα και με αλλα μεσα) αν 1) δεν αποζημιωθω ΠΛΗΡΩΣ (και δεν με ενδιαφερει ΠΟΣΩΣ αν θα το κανει η υπηρεσια του η ο ιδιος απο τον μισθο του).....ειλικρινα ειμαι διατεθειμενος να κανω παρα πολλα πραγματα...............................................................................

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς.... 12 δεν είναι πρωί και μέχρι τότε θα έχει βρεθεί το πακέτο. Αλλιώς σκίσε τους, (Για να ησυχάσεις σου τα λέω, το ξερω ότι είναι παπάρες)...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και να ισχύει eye γιατί να μην τον προσβάλλει τον τύπο; Αυτός δλδ μάγκας ήταν που είπε ότι δεν υπήρχε κανείς στο σπίτι ενώ την ίδια στιγμή υπήρχαν 2 άτομα.

¶ντε γιατί τώρα τελευταία το παραχέσανε το θέμα τα ζώα των ΕΛΤΑ. Περιμένω 2 πακέτα (που κανονικά θα έπρεπε να έχουν έρθει σε 2-3 εργάσιμες όπως πάντα) και έχουν περάσει 2 εβδομάδες. Χώρια που πριν από αυτά μου έχασαν ένα άλλο πακέτο :evil: :evil: ΕΛΕΟΣ

 

Κάτι τέτοιες στιγμές είναι που μου λείπει ο sf και το κράξιμό του προς όλους τους καρεκλοκένταυρους του δημοσίου......

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και να ισχύει eye γιατί να μην τον προσβάλλει τον τύπο;

 

Να γιατί:

 

ειδα οτι το ονομα αυτου που το εφερε ειναι Κ......ης ο οποιος ειναι ο ιδιος που μου εχει φερει πολλες αλλες φορες πακετα και ειναι ενημερος για του τι πραγματα παραλαμβανω.....

 

Αν το έκλεψε, είπαμε: kill, αλλά μπορεί και απλά να το προστάτεψε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είπα ότι το έκλεψε. Απλά γιατί να μην του την πει, όταν τουλάχιστον δεν πέρασε καν από το σπίτι, αφού ήταν εκεί 2 άτομα κιόλλας και όχι μόνον ένα, ενώ αυτός είπε ότι δεν ήταν κανείς;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου