Προς το περιεχόμενο

Γιατί μόνο μουσική τεχνολογία;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το όργανό του ο καθένας μπορεί να ξεκλειδώσει τα μυστικά του σύμπαντος, κι επίσης όσο περισσότερα όργανα γνωρίζει  τόσα περισσότερα μυστικά του σύμπαντος μπορεί να ξεκλειδώσει.

 

εγω απλα παω στον κλειδαρα της γειτονιας μου και το λυνω το προβλημα αμεσα,ουτε οργανα,ουτε μπιμπικια...επιδερμιδα καθαρη και λεια σαν...steel telecaster saddles .

 

Let them think about money, we don't need it.

 

That's what I do bro,I let my dad think about money,and as long as he sends it monthly,I don't need it,last month  there was a bank strike for a week and for a short amount of time I REALLY needed the money...but that was just a short time breach in the universe bro,the strike ended and now I am connected again...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εγω απλα παω στον κλειδαρα της γειτονιας μου και το λυνω το προβλημα αμεσα,ουτε οργανα,ουτε μπιμπικια..

ναι ρε φίλος...αλλά μάθε να βαράς και κανένα όργανο ;D...γιατί εάν λείπει ο κλειδαράς θα μείνεις στην απέξω...του σύμπαντος...Θα βαράς και εμείς που θα είμαστε μέσα δεν θα ανοίγουμε ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξέρουν στο CERN;

Αν είχες κάνει την προεργασία σου, θα ήξερες ότι το CERN ανήκει στην Ανώτερη Συμπαντική Οντότητα που ονομάζεται THOMANN.

 

Το CERN, το Treppendorf και η Σπηλιά του Νταβέλη είναι γνωστό τοις πάσι ότι είναι οι Τρεις (Βασικές) Αστρικές Πύλες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Θα βαράς και εμείς που θα είμαστε μέσα δεν θα ανοίγουμε

 

σιγα το προβλημα,θα φωναξω τον μπαμπα μου και θα με βαλει μεσα με μεσο....

 

 

Το CERN, το Treppendorf και η Σπηλιά του Νταβέλη είναι γνωστό τοις πάσι ότι είναι οι Τρεις (Βασικές) Αστρικές Πύλες.

 

ξεχασες τα Mc Donalds στο Συνταγμα φιλως.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φωναξω τον μπαμπα μου και θα με βαλει μεσα με μεσο....

κανόνισε...να κάνουμε καμμία κατάληψη διαρκείας στο σύμπαν για διαμαρτυρία...να μη δουλεύει τίποτα!!! :(

 

Ξεκλείδωτα τα άφησες

τα μυστικά του σύμπαν

και την καρδιά μου πάτησες

με ύφος Ρόναλντ Ρίγκαν.

...πάλι blues ρε φίλος? ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα λεφτα του daddy σου

σε συμπαν ζεις  δικο σου

κι οποιον για τα λεφτα μοχθει

τον βλεπεις σαν εχθρο σου

 

Μα θα'ρθει και η ωρα σου

και τα λεφτα του daddy

σαν τροϊκα τα δανεικα

θα φαει το σκοταδι... 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να αναφέρω κάτι:Η φωτογραφία που παρέθεσα πριν,είναι από το μέλλον.Ναι καλά διαβάσατε,από το μέλλον.Μου την έστειλαν κάτι συμπαντικοί φίλοι από άλλη διάσταση,μέσω ολοκληρωμένων συμπαντικών μουσικομαθηματικών ραδιοκυμάτων.Οι mods,που λέτε,έβαλαν το κακόμοιρο το labrador να τσιμεντάρει το (κλειδωμένο) thread και να το στείλει στο εξώτερο -μουσικά ολοκληρωμένο- σύμπαν μέσω ολοκληρωμένων συμπαντικά μουσικών κυμάτων...(εφεξής χάριν συντομίας Ο.Σ.Μ.Κ.) Oύτε ραδιενεργό απόβλητο να ήταν... (το thread,όχι το labrador)

 

"Συμπαντικη ολοτητα των μουσικων κυματων" Whaaaat????

 

Φίλωσ έχω μερικά για πούλημα αν θεσ... (βλαιπαι ιπογραφοι,για περισσότερεσ πλοιροφοροιες επικινονια μαισω κιμάτον)

 

 

 

(Πέρα από την πλάκα,ο ΟΡ προφανώς το βλέπει το θέμα πάρα πολύ ρομαντικά και μπερδεύει τον ρόλο ενός δασκάλου μουσικής με αυτόν ενός -ας πούμε- φιλόσοφου.Δουλειά ενός καθηγητή μουσικής είναι πρωτίστως να σου μάθει συγκεκριμένα και πρακτικής φύσεως πράγματα σχετικά με το μουσικό όργανο που επιλέγεις.Και οπωσδήποτε -για να μην ξεχνιόμαστε- πρέπει να πληρωθεί)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ. Αν δεν ξέρεις μουσική ή αν είσαι κουφός ποιά είναι η σχέση σου με το σύμπαν; Είσαι συμπαντικά αγράμματος και ως εκ τούτου επί της ουσίας εκτός φυσικής πραγματικότητας; Βαθιά ερωτήματα που ταλαιπωρούν γενιές φιλοσόφων.

 

That's what I do bro,I let my dad think about money,and as long as he sends it monthly,I don't need it,last month  there was a bank strike for a week and for a short amount of time I REALLY needed the money...but that was just a short time breach in the universe bro,the strike ended and now I am connected again...

 

Awesome dude. I felt the breach, it was like my guitar was crying. Some asshole money slave music teacher wannabe told me that I had to change the strings since I had them since the 90s but you know something, fuck 'em, they don't know what they're saying. It's the heart what counts man, always the heart.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι αυτοί που χλευάζουν φίλε νηματοθέτη χλευάζουν τον εαυτό τους. Εγώ έχω βρει τον σπιριτουαλικό συμπαντικό υπερβατισμό στο ευμέγεθες όργανό μου και στην ακατάπαυστη ενασχόλησή μου μ’ αυτό. Χάρη σε αυτό φέτος κυκλοφορώ κορμί θανατηφόρο.

Να κοίτα.

 

Zdenka_Podkapova_14%2525282%252529%255B1%255D.jpg

 

Επίσης χάρη στο όργανό μου τελείωσα και το γυμνάσιο.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου