Προς το περιεχόμενο

Νοσταλγία και noiz celebs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβλεπες ρε αθεοφοβε Αγνωστο Πολεμο?

 

σε παρακαλω..ΛΙΓΑ για το ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗ ΒΑΡΤΑΝΗ....

 

 

Η μανα μου εβλεπε Αλιφερη εγω δεν την πηγαινα καθολου... :) :)

 

ή το ξύλο με τους emo..

 

καλυτερο το ξυλο με τους emo παρα το ξυλο απο τους μπατσους (και μιλαμε για ΞΥΛΟ και ΜΠΑΤΣΟΥΣ οχι τα χαϊδολογηματα που πεφτουν τωρα... ;D  3 μερες ξαπλα ημουν μετα τη συναυλια του Ρορυ.... :-\)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εβλεπες ρε αθεοφοβε Αγνωστο Πολεμο?

 

σε παρακαλω..ΛΙΓΑ για το ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗ ΒΑΡΤΑΝΗ....

 

 

Η μανα μου εβλεπε Αλιφερη εγω δεν την πηγαινα καθολου... :) :)

 

Εχεις αληθινα κακο γουστο. Μη το παρεις σαν προσβολη αλλα φαινεσαι τυπος που προτιμουσε Νταλας αντι Δυναστειας (τελικα ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟΝ Τζεη Αρ?)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια τι-βι??

 

Εμεις τα καλοκαιρια που παραθεριζαμε στο...Ξυλοκαστρο πηγαιναμε διπλα στο μπακαλικο του Τσαμιγκου (ο ατιμος εκρυψε ΟΛΑ τα τροφιμα στο κελλαρι οταν εγινε η επιστρατευση το 74..) για να δουμε (ολη η γειτονια) τον ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΛΕΜΟ & το "Μεθοριακο σταθμο" και καθε δευτερο βραδυ ο...ΦΟΥΡΝΟΣ της γειτονιας απλωνε ενα σεντονι και γινοτανε ....ΣΙΝΕΜΑΣ!! ;D

 

Μεθοριακο Σταθμο κατι παει και ερχεται. Εβλεπες ρε αθεοφοβε Αγνωστο Πολεμο?

Κραυγη τον Λυκων με την Αλιφερη πιο μετα το παρακολουθουσες? Τετραγωνα των Αστερων? Κανε οτι Κανω?

 

Αλιφέρη...πωπω πολυ "εργαλείο" τοτε  εκει και στα τετραγωνα των αστέρων...

Ξεχάσατε οι αθηναιοι το φως του αυγερινου ωρε???

Ποθ πανω σε ενα επεισοδιο ειχαμε και τον  υπεροχο σεισμο του 81???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι απο σας ειχαν πετυχει εποχη στα σχολεια με αυτους τους τεραστιους τενεκεδες (10lt? 20lt?) χυμο (πηχτο, πολυ πηχτο) ροδακινο?

Μας τους εδιναν τζαμπα, κατι ειχε να κανει με περισσευματα που λογω Ευρωπαικης Ενωσης επρεπε να μην διατεθουν αλλα να πανε χωματερες και τους δινανε αβερτα στα σχολεια... Επρεπε να τον παρεις σπιτι σου και ειχε απειρους τετοιους.

Τους τρυπαγαμε σε δυο τρια σημεια και τους κυλαγαμε στην κατηφορα και αυτοι ψεκαζαν κυλωντας ολο το δρομο...

 

Πανε χαθηκαν ολα και οι μπλε ποδιες και οι μπλε φορμες με τις ριγες και τα Σαββατα σχολειο και οι δασειες (Ελενη, ελικας, ελικοφορο....)

 

Και απο τηλεοπτικα, εκεινη τη σειρα με τις μαριονετες που βγαινουν απο ενα υποθαλασσιο σουπερ σταθμο με καποιο σουπερ-ντουπερ διαστημοπλοιο και εκτοξευονται εξω να σωσουν τον κοσμο καθε φορα που τους χρειαζεται πως διαλο την λενε?

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι απο σας ειχαν πετυχει εποχη στα σχολεια με αυτους τους τεραστιους τενεκεδες (10lt? 20lt?) χυμο (πηχτο, πολυ πηχτο) ροδακινο?

Μας τους εδιναν τζαμπα, κατι ειχε να κανει με περισσευματα που λογω Ευρωπαικης Ενωσης επρεπε να μην διατεθουν αλλα να πανε χωματερες και τους δινανε αβερτα στα σχολεια... Επρεπε να τον παρεις σπιτι σου και ειχε απειρους τετοιους.

Τους τρυπαγαμε σε δυο τρια σημεια και τους κυλαγαμε στην κατηφορα και αυτοι ψεκαζαν κυλωντας ολο το δρομο...

 

Πανε χαθηκαν ολα και οι μπλε ποδιες και οι μπλε φορμες με τις ριγες και τα Σαββατα σχολειο και οι δασειες (Ελενη, ελικας, ελικοφορο....)

 

 

 

 

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΥΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι απο σας ειχαν πετυχει εποχη στα σχολεια με αυτους τους τεραστιους τενεκεδες (10lt? 20lt?) χυμο (πηχτο, πολυ πηχτο) ροδακινο?

Μας τους εδιναν τζαμπα, κατι ειχε να κανει με περισσευματα που λογω Ευρωπαικης Ενωσης επρεπε να μην διατεθουν αλλα να πανε χωματερες και τους δινανε αβερτα στα σχολεια... Επρεπε να τον παρεις σπιτι σου και ειχε απειρους τετοιους.

Τους τρυπαγαμε σε δυο τρια σημεια και τους κυλαγαμε στην κατηφορα και αυτοι ψεκαζαν κυλωντας ολο το δρομο...

 

Πανε χαθηκαν ολα και οι μπλε ποδιες και οι μπλε φορμες με τις ριγες και τα Σαββατα σχολειο και οι δασειες (Ελενη, ελικας, ελικοφορο....)

 

 

 

 

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΥΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!

 

Ο χρονος ειναι μεγαλος ιατρος. Ξεχνας ολα τα αρνητικα και θυμασαι μονο τα καλα. Ρε δεν μπορουσες να τον καταπιεις, ηταν τοσο πηχτος που σχεδον ηθελες μαχαιρι να κοψεις κομματι. Με δυο γουλιες τετοιο πραγμα ησουν υγιης για 10 χρονια.

 

Σφηνα για διαφημισεις:

- Για δοντια γερα οχι γλυκα πλυσιμο βουρτσισμα τακτικα με την μαγισσα τερηδονα που κυνηγαει τα παιδακια σε ενα κυκλο.

- Εσεις ποσα πορτοκαλια φαγατε σημερα. Ενα. Ενα δεν φτανει. Θελει τουλαχιστον δυο.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι απο σας ειχαν πετυχει εποχη στα σχολεια με αυτους τους τεραστιους τενεκεδες (10lt? 20lt?) χυμο (πηχτο, πολυ πηχτο) ροδακινο?

Μας τους εδιναν τζαμπα, κατι ειχε να κανει με περισσευματα που λογω Ευρωπαικης Ενωσης επρεπε να μην διατεθουν αλλα να πανε χωματερες και τους δινανε αβερτα στα σχολεια... Επρεπε να τον παρεις σπιτι σου και ειχε απειρους τετοιους.

Τους τρυπαγαμε σε δυο τρια σημεια και τους κυλαγαμε στην κατηφορα και αυτοι ψεκαζαν κυλωντας ολο το δρομο...

 

Πανε χαθηκαν ολα και οι μπλε ποδιες και οι μπλε φορμες με τις ριγες και τα Σαββατα σχολειο και οι δασειες (Ελενη, ελικας, ελικοφορο....)

 

 

 

 

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΥΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!

 

ΧΑΧΑΧΧΑΑ!! ΟΝΤΩΣ! Βαρυς ο ατιμος! αν εισαι στο Δημοτικο και περπατας 1-2 χλμ!

καπου χαλασε το κολπο , οταν αρχισαν να χαλανε!

 

"Συμφωνειτε ή διαφωνειτε?" (Αλιφερη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτανε 2 ηδη αλλες φορες ειχε χυμους  και αλλες κομπόστα...

Τα ανθρωπακια με το διαστημοπλοιο δεν μου ρχετρε ποιο ειναι...

Αλλα εγω θημάμαι oτι ηταν must ενα φεγγαρι η ομαδα Gi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτανε 2 ηδη αλλες φορες ειχε χυμους  και αλλες κομπόστα...

Τα ανθρωπακια με το διαστημοπλοιο δεν μου ρχετρε ποιο ειναι...

Αλλα εγω θημάμαι oτι ηταν must ενα φεγγαρι η ομαδα Gi...

Και ο Σκουμπι Ντου ειχε απαγορευτει ενα φεγγαρι γιατι ηταν λεει τρομακτικος για τα παιδια.

Και Πιπη Φακιδομυτη.

Και Χαιντι.

Και Νιλς Χολγκερσεν με τις αγριοπαπιες.

Και Μια Φορα και Εναν Καιρο ηταν ο Ανθρωπος

και στο ραδιοφωνο Λιλιπουπολη και διαφορες ηχητικες σειρες που δεν τις θυμαμαι αλλα τις ακουγε η γιαγια μου ανελιπως (και αναγκαστικα και εγω μαζι αφου ολο μου τηγανιζε πατατες στην κουζινα και καθομουνα μαζι της να τις τρωω οπως βγαινανε καυτες)

Και η σειρα με τον Κουστω

Και (πιο μετα) Κοκκινοι Γιγαντες Ασπροι Νανοι

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου