Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθάρα δεν θα αγοράζατε με τίποτα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

.. >:( Δεν τα μπορω αυτα.. Του τυπου ειρωνια κτλ..

 

Σβηνω το προηγουμενο ποστ..

Καντε οτι δεν εγραψα καν σε αυτο το thread.

 

πολύ - πολύ κακώς έσβησες το ποστ σου με τις μαμάτες φώτο ....

ένα ποστ έχει αξία ακόμα και αν ένα άτομο το ενδιαφέρει... ;)

 

τώρα ότι υπάρχουν εξυπνάκηδες ...  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εγω μια πλακα εκανα... κι εγω εχω φαει πολυ ειρωνια καποιες φορες... θα το εσβηνα κι εγω το ποστ αλλα δεν ξερω πως... μην το παιρνεις προσωπικα πλακα κανουμε... κι εμενα με εχουν ειρωνευτει πολλες φορες και στην προκειμενη δεν ειρωνευτηκα απλα μου φανηκε αστειο... αν δεν το εξελαβες ετσι συγνωμη το παιρνω πισω...ωστοσο ας μου πει καποιος πως το σβηνουμε το ποστ μην ειναι εκει ακυρο και δεν βγαινει νοημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

τώρα ότι υπάρχουν εξυπνάκηδες ...  >:(

 

οποιος λεει την αποψη του ειναι εξυπνακιας ??? μια πλακα εκανα... μπειτε και δειτε μερικα παλια θρεντσ που εχω ανοιξει να δειτε τι ειρωνια εχω φαει εγω για απλες ερωτησεις αγνοιας που εκανα... ειμαστε μακρια και επικοινωνουμε μεσω μυνηματων και ειναι δυσκολο να καταλαβαινουμε το υφος του ενος και του αλλου... εγω πλακα εκανα αν και δεν ειπα και τιποτα τραγικο.... ημαρτον ( και ζητησα και συγνωμη απο το παλικαρι)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

καταρχην θελω να πω οτι ολοι θα πατε στη κολαση γιατι οποιος λεει οτι δεν θελει stratocaster lespaul telecaster flying v και prs λεει τουλαχιστον ψεμματα και θα πεσει κεραυνος να τον καψει,μιας και ενας απο τους αγαπημενους του κιθαριστες παιζει με τετοια η τετοιες 100%.

 

 

 

Συμπερασμα.Η ιδανικη κιθαρα που ολοι θα αγοραζαν ειναι η explorer γιατι κανενας δεν ανεφερε οτι δεν θα την αγοραζε.

 

Τελειωνοντας και συνοψιζοντας δεν μπορω να πω τι κιθαρα δεν θα αγοραζα ποτε,μιας και εχω λιγουρευτει απο ιbanez xyphos μεχρι gretsch white falcon,αλλα μπορω να πω οτι οσες stratocaster κι αν αποκτησω στη ζωη μου,παντα θα θελω αλλη μια.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τη Lucille..για τον λογο οτι ειναι παρα πολυ βαριά και μια φορα που επαιξα μου φυγε η μεση..ο ηχος ομως ειναι τελειος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου