Προς το περιεχόμενο

Μια πάρα πολυ δυσάρεστη εμπειρία απο το πλαίσιο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστειευόμουν Alchemist... Γι αυτό είπα ΟΤΑΝ αποφασίσουν να πάρουν μακ, θεωρώντας δεδομένο ότι θα πάρουν mac... Έβαλα και τον  ":D"  δίπλα για να μην ληφθεί σοβαρά υπόψη.

 

Φυσικά και οι pc users δεν έχουν καμμία δουλειά να ρίξουν υπογραφή. Εγώ το ανέφερα για να το δούν οι χρήστες mac του φόρουμ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για να λήξει αυτό το θέμα (αισίως τελικά) αναφέρω τί έγινε σήμερα:

 

Με πήρε τηλέφωνο ο υπεύθυνος του τμήματος πωλήσεων του πλαισίου. Ενημερώθηκε απο το skroutz για την αξιολόγηση που έκανα όπου αναφέρω το περιστατικό και θελε να μου ζητήσει συγνώμη για την απαράδεκτη συμπεριφορά που δέχτηκα (να το ακούνε αυτό οι κρυφοί μέτοχοι πλαισίου/μέλη νόιζ) και ότι αυτή δεν είναι συνηθισμένη πολιτική του καταστήματος.

 

Το προιόν όπως είπε δεν δώθηκε σε άλλον, ήταν στην αποθήκη και κακώς υπέθεσε ο υπάλληλος ότι έχει δωθεί.

 

Αύριο θα πάω να πάρω τον αντάπτορα απο το κατάστημα Συντάγματος ΔΩΡΕΑΝ.

 

Η συζήτηση έγινε κάτω απο πολύ ήρεμους και φιλικούς τόνους και θέλω να τον ευχαριστήσω γι αυτό.

 

 

 

Ελπίζω το περιστατικό αυτό να γίνει ένα μάθημα για όλους μας και να καταλάβουμε πλέον ότι αν δεν τσινίσουμε ώς πελάτες σε περιπτώσεις όπου έχουμε αδικηθεί, δεν κάνουμε ούτε μεις τη δουλειά μας, ούτε τα καταστήματα γίνονται καλύτερα.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου Lambrosgg, δεν θέλω να σου βγάλω καμιά 10αριά πρόσφατα posts σου όπου εξυμνείς τα Mac, ειλικρινά βαριέμαι. Εξάλλου δεν ήταν προσωπικό το post μου, διάφοροι πετάγονται κατά καιρούς να μας υπενθυμίσουν πόσο τέλεια είναι τα Μήλα και πόσο χάλια τα PC. Ένας εκ των πιο φανατικών μάλιστα μας κούνησε μαντήλι σήμερα. ;)

 

Και δεν έχω νεύρα, έχω απλά φρακάρει. Δεν θέλω βρε αδερφέ να κάνω το παρακάτω που έγραψες πιο πριν γιατί δεν με απασχολούν τα Mac, κακό είναι;

Να ψηφίσουν και οι PC users γιατί όταν θα αποφασίσουν να πάρουν mac μπορεί να υπάρχει apple στην Ελλάδα και να γλιτώσουν την ταλαιπωρία.  :D

Σόρυ που αφορμή για να εκφράσω την απελπισία μου στάθηκε το παραπάνω σου post. Κατάλαβέ με, είμαι (και ενδεχομένως όχι μόνο εγώ) εν τω μέσω πλύσης εγκεφάλου εδώ και πολύ καιρό. Λίγη μετριοπάθεια ζητώ μόνο...

 

Υ.Γ. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι μία στραβή στις τόσες = καμία ουσιαστικά. ;)

 

είναι αυτό που λέμε "οτι υπάρχουν 5εκ ολυμπιακοί και 5εκ αντιολυμπιακοί"  :)

 

ο lambros εξυμνεί τα mac γιατί πήρε πρόσφατα ένα και φαίνεται πως εχει εμπειρία και απο pc. τόσο κακό είναι? δηλαδή οταν κάποιος εξυμνεί την tonelab ενώ εγω έχω pod τι πρέπει να κάνω,να πεταχτω και να τον αρχίσω στα χαστούκια και να του ζητήσω το λόγο γιατί προτιμά την vox? και κανείς εδώ μεσα δε λέει οτι τα pc (τα windows ουσιαστικα) είναι χάλια,απλά για μερικούς τα mac είναι καλύτερα.

 

free mac users united  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο lambros εξυμνεί τα mac γιατί πήρε πρόσφατα ένα και φαίνεται πως εχει εμπειρία και απο pc. τόσο κακό είναι? δηλαδή οταν κάποιος εξυμνεί την tonelab ενώ εγω έχω pod τι πρέπει να κάνω,να πεταχτω και να τον αρχίσω στα χαστούκια και να του ζητήσω το λόγο γιατί προτιμά την vox? και κανείς εδώ μεσα δε λέει οτι τα pc (τα windows ουσιαστικα) είναι χάλια,απλά για μερικούς τα mac είναι καλύτερα.

 

free mac users united  :)

ΟΚ, μπορείς να διατυπώσεις την προτίμησή σου για τα Mac όταν είναι η κατάλληλη στιγμή, όχι σε κάθε πιθανή ή απίθανη ευκαιρία. Το θέμα δεν είχε σχέση με Mac, το ίδιο και πολλά άλλα, κι όμως πετάχτηκαν οι Μακάδες και τα έκαναν πεδίο αντιπαράθεσης. Ξαναλέω αυτό που είπα σε κάποιο άλλο thread:

 

Ας πάρει ο καθένας ό,τι τον βολεύει και ό,τι γουστάρει τελικά, δεν με απασχολεί Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ. Όμως δεν είναι ωραίο να βγαίνουμε αυτόβουλα και να λέμε "τα Mac είναι καλύτερα" ή αντίστοιχα για τα PC σε άσχετες περιστάσεις. Ας περιοριστούμε να το κάνουμε όταν μιλάμε για θέματα που είναι Mac vs PC, όχι για όλα. Ναι;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κι όμως πετάχτηκαν οι Μακάδες και τα έκαναν πεδίο αντιπαράθεσης...

εγώ δεν είπα τίποτα (μάλλον ο πιο παλιός Mac user εδώ μέσα 1987)...και πρέπει να μου το αναγνωρίσεις!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν είπα τίποτα (μάλλον ο πιο παλιός Mac user εδώ μέσα 1987)...και πρέπει να μου το αναγνωρίσεις!

Όντως, kudos for that! :)

 

ουτε εγώ!

(mac user απο 2003)

νομίζω ο yameth είναι ο πιο παλιός εδω μέσα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχει ο Yameth MAc?...Ανεβαίνει στην εκτίμησή μου!

 

χλωμό το βλέπω να έχει τώρα,αλλά πρέπει να τα χει χρησιμοποιήσει απο πολύ παλιά...

υποθέσεις κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου