Προς το περιεχόμενο

Smells like teen spirit, εντάξει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως όταν είχε πει το wake me up when september ends το είχε πει αξιοπρεπώς. Από τον άλλον τον απαράδεκτο τον Νίκο Μίχα δηλαδή......... έτη φωτός μπροστά. Αν και το ΜΟΝΟ που μου άρεσε από αυτά που έκαναν πέρσι ήταν αυτό που έλεγε η Σοφία Στρατή που ήταν πολύ καλή διασκευή κατά τη γνώμη μου (ΔΕΝ κάνω πλάκα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σοβαρα το λεω. Σας τη χαλαω αλλα οντως μαρεσουν στοιχεια απο τις ενορχηστρωσεις μερικων κομματιων και η φωνη. :-\

 

δεν μας χαλάς τπτ φίλε μου,ίσα ίσα........

κοίτα,όντως μπορώ να πώ οτι και μένα μου 'αρέσουν' 2,3 κομμάτια του-ούτε καν τίτλους δεν ξέρω-...και η φωνή του ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.......αλλά...γιατί δεν μένει εκεί το παληκάρι...και ο οποιοσδήποτε απο την δικιά τους 'φάση'?!Αυτό είναι το θέμα!

 

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όταν είχε πει το wake me up when september ends το είχε πει αξιοπρεπώς.

 

Ναι ρε φίλε,αλλά......τον βγάλανε όλες οι.... 'εκπομπές' τον μεγαλύτερο ροκά που υπάρχει και καλά!!!!!θυμάσαι?!Ενώ απλά είχε τραγουδήσει συμπαθητικά....

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το smells like teen spirit το έχει κάνει διασκευή και η πρώην τραγουδίστρια των Nightwish.

Φυσικά όταν το άκουσα δεν συνειδητοποίησα ότι ήταν αυτό το κομμάτι γιατί η διασκευή ήταν ΑΘΛΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τηλεορασάτο αν εξαιρέσω το οτι ξέρω ποιος ειναι ο νινο η φωνή του τα σπάει για το κομμάτι.Ας αφήσει το λαικο να κάνει πάνκ καλύτερα θα είναι.

 

Υ.Γ.Ο Αδάμας ειναι Pro Sinnerz.Καλή φάση πήγε μακρια ο τύπος, τον θυμάμαι σε κάτι καψολαιβάκια σαλονική.Μπράβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νίνος τα πήγε μια χαρά. Η σκηνοθεσία ήταν γτπ όπως κάθε χρόνο βέβαια, και φυσικά το αναγκαστικό playback (believe me και να θές να παίξεις live εκεί δεν σε αφήνουν) ξενερώνει τελείως, αλλά όπως και να έχει τέτοιου τύπου συντηρητικότατες τοποθετήσεις μου πρόκαλούν μόνο θλίψη .....

 

Και καλά ήταν σε αυτό το καρακιτσαριό που λέγεται ΜΑD Music Awards και κάνανε τα...πειράματά τους....πάλι!!!!! ???

Και ρωτάω τώρα εγώ.......καλά ρε.....οι συγκεκριμένοι 'καλλιτέχνες' δεν ξέρουν,αυτοί που τους βάζουν να τα πούν δεν ντρέπονται λίγο?!?!?!?!?Ο νίνο να τραγουδάει nirvana κλπ κλπ..?!

Και τα κοριτσάκια να νομίζουν οτι έβγαλε καινούριο τραγούδι!!!!!! :o

 

Βέβαια ανέκαθεν το πιο δύσκολο ήταν να βρείς κάτι καλό να πείς, αλλά προφανώς δεν μας είναι καθόλου εύκολο  ::)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου