Προς το περιεχόμενο

Καλό το Ubuntu αλλά...


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά ούτε μαλλιά έχεις, ούτε και μούσια, κάνεις και λάθη και έχεις κάρμα 3. Δεν έμεινε τίποτα άλλο να πώ.

 

REGARDS TROMOS

 

Λακη, εχω σανδαλια. Με διασκεδαζεις.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...εμένα μου φτάνει το Warcraft3 και περιμένω με αγωνία το Starcraft...όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα πες μας τωρα οτι ειναι και ο παραδεισος των gamers o μακ   :P

 

 

Τι να σου πώ ρε φιλαράκι , εμένα το Guild Wars τρέχει απλώς άψογα στον iMAC.

 

http://www.codeweavers.com/products/cxgames/

 

Kαι ξέρω ότι το Crossover Games τρέχει κάπου στα 140 windows games άψογα χωρίς να απαιτεί εγκατάσταση windows.Σαν να τρέχεις εφαρμογή του MAC OS.  Kαι δεν μιλάμε για παιχνιδάκια αλλά παιχνιδάρες. Δες το λινκ.

 

 

http://tinyurl.com/67ada4

 

 

Τώρα αν με ρωτάς αν με ρωτάς αν πιστεύω πραγματικά ότι θα μπορέσω να τρέξω το DIABLO III στον iMAC μου (το οποίο δεν έχει βγέι ακόμα) , δεν τρέφω αυταπάτες όσο και να καίγομαι να παίξω το καινούργιo DIABLO. Αλλά ποτέ δεν ξέρει ο Μακ είναι γεμάτος εκπλήξεις.  

 

http://www.blizzard.com/diablo3/

 

 

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τώρα αν με ρωτάς αν με ρωτάς αν πιστεύω πραγματικά ότι θα μπορέσω να τρέξω το DIABLO III στον iMAC μου (το οποίο δεν έχει βγέι ακόμα) , δεν τρέφω αυταπάτες όσο και να καίγομαι να παίξω το καινούργιo DIABLO. Αλλά ποτέ δεν ξέρει ο Μακ είναι γεμάτος εκπλήξεις.

 

Γιατί πρέπει να παίξεις μέσα από Windows? Η Blizzard πάντα γράφει και για τις 2 πλατφόρμες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όπως εχώ πει ισα με 1.000.000.000 εξακολουθώ να είμαι στο 70% χρήστης Windows και να λατρεύω τα ανλογικά σύνθ άρα δεν υφίσταται καμμία μάχη μέσα μου ή έξω με κανένα λειτουργικό. Εκνευρίζομαι όμως αφαντάστα όταν κάποιοι κάνουν βαρύγδουπες δηλώσεις , όπως οτι ο μακ δεν έχει παιχνίδια της προκοπής, ότι δεν υπάρχει freeware , ότι τα workstations δεν είναι συνθ , ότι ο ήχος των αναλογίκων είναι αδύνατον να εξομοιώθει με software κτλ κτλ Που ανήκουν μόνο στην σφαίρα της δικης τους φαντασία.

 

Και το πιο αστείο είναι ότι οι κύριοι αυτοί επιτέθονται στο άτομο όχι στις απόψεις του, τις οποίες τις έχουνε γραμμένες εκεί που δεν βλέπει ο ήλιος.

 

Και όταν τις διαγράφουν κίολας τελείως απο το φόρουμ τότε φτάνει ο κόμπος στο χτένι.

 

Ρε Κίλον, άστο σου λέω, μη το κουράζεις. Ματάκια έχουν και διαβάζουν όσοι μπάινουν εδώ και ξέρουν... Το τι γράφεις για αναλογικά πχ. είναι στη διάθεση του κοινού - αυτά κι αν θα σε ενδιέφεραν να διαγραφούν με τόση κουφαμάρα μαζεμένη. Έλα όμως που δεν έχει διαγραφτεί τίποτα και φωνάζεις σαν τη Λουκά ότι σε φιμώνουν...

 

Ειλικρινά μου θυμίζεις τηλεόραση που αλλάζει συνεχώς κανάλια μόνη της επειδή έχει τρελαθεί το τηλεκοντρόλ!!

 

ΑΑΑ και φυσικά το θέμα μετακινήθηκε προς ανέμων και ύδατων απο τα computers

 

Αν δεν το έκανε κάποιος άλλος (δεν ξέρω ποιος), θα το είχα ήδη κάνει εγώ. Είναι η μόνη θέση που του αξίζει. Αν έχεις έστω και ένα γλουόνιο λογικής θα το παραδεχθείς, κοιτώντας απλά το τι έγινε από την 3η σελίδα και μετά. Εξαιρούνται οι φίλοι μου που ποτέ δεν γράφουν άσχημα πράγματα. (Γιου νόου χου γιου αρ - το κάρμα αυριο/μεθαύριο με κούριερ  :-*).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πρέπει να παίξεις μέσα από Windows? Η Blizzard πάντα γράφει και για τις 2 πλατφόρμες

 

μα το Crossover GAMES , δεν τρέχει τα παιχνίδια μέσα απο τα windows ούτε δημιουργεί εικονικό περιβάλλον windows ! Aπλώς επιτρέπει στο MAC OS να επικοινωνήσει με τα windows games. Για αυτό και δεν απαιτεί να έχεις CD των Windows , ούτε κάνει κάποια εγκατάσταση windows.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα το Crossover GAMES , δεν τρέχει τα παιχνίδια μέσα απο τα windows ούτε δημιουργεί εικονικό περιβάλλον windows ! Aπλώς επιτρέπει στο MAC OS να επικοινωνήσει με τα windows games. Για αυτό και δεν απαιτεί να έχεις CD των Windows , ούτε κάνει κάποια εγκατάσταση windows.

Μα γιατί όλο αυτό όταν το Diablo 3 θα είναι original Μac...είσαι όντως μαζοχιστής

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί όλο αυτό όταν το Diablo 3 θα είναι original Μac...είσαι όντως μαζοχιστής

 

Σοβαρά , nice με έφτιαξες τώρα. Χμμ ίσως να ρίξουν τότε τα minimum requirements και να μπορώ να το τρέξω .... σούπερ

 

thanks marathon!!!!

 

 

Bloody δεν σου απαντάω γιατί προφανώς είσαι ο eye μεταφιεσμένος , και εγώ τα είδη προς εγκατάλειψη τα προστατεύω, είμαι οικολόγος. ;D

Τουλάχιστον πήγε το κάρμα μου στο -1 και επανήλθε η ισορροποιά στο νοιζ. ;D ;D ;D ;D

 

Πάντως δεν θα ηρεμήσω μέχρι να πάω στο -12.

 

pleeeeaaaaseee!!!!!

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κ στον cpc 6128 που ειχα το Bubble Bobble μαμουσε και εδερνε ρε παιδι μου  8) ... ηταν το ζενιθ του ανθρωπινου πολιτισμου θα ελεγα...

νομιζω πως οι gamers δεν ξερουν τι χανουν που δεν παιρνουν εναν amstrad..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Amstrad_CPC_games

 

αλλα τι να πεις.. το.. κατεστημενο  :-\

 

η φαση ειναι ΖΝ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου