Προς το περιεχόμενο

Καλό το Ubuntu αλλά...


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγώ λέω ότι το 80% γουστάρει το MAC OS απλώ δεν το ξέρει ακόμα. Και αποδεινύεται απο την συντριπτική πλειοψηφία χρηστών που δοκιμάζουν το μακ ος και μετά αγοράζουν μακ στο καπάκι. Δώσε μια ευκαιρία στο 92 % να το δοκιμάσει και για να δείς πόσο γρήγορα γίνεται το 8% , 80% . Η αποτυχία των VISTA το απόδειξε αυτό. Η χρηστικότητα είναι και το A και Ω ενός λειτουργικού.

 

And this is a fact! 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...γι αυτό και εγώ θα ποτίσω μπύρες τον Evris, θα του δώσω το Mac μου να παίξει...και μετά πάει και αυτός! Μην ξεχνάς φίλε Killon το παράδειγμα του Wow!. Aυτός χωρίς μπύρες αγόρασε Mac

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And this is a fact!

 

Ώπα ωρέ Kilon. Τι "fact" και κολοκύθια;

Το διάβασες το ποστ μου πιο πάνω με τα πέντε απαράδεκτα σημεία που σχετίζονται με το MacOS; Θα απαντήσεις σε κανένα; Το κορόϊδο κάνετε;

 

Υπάρχει μία (ίσως προσωρινή) δυσαρέσκεια που σχετίζεται με τα Vista, την οποία δυσαρέσκεια θα την καρπωθούν σε κάποιο βαθμό άλλες εταιρείες. Αλλά οι συσχετισμοί δεν έχουν πραγματικά αλλάξει.

 

Το επιχείρημα σου ότι ο κόσμος δεν παίρνει Mac επειδή δεν έχει δει Mac είναι πολύ πρόχειρο και δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Δηλαδή, τυφλός ο κόσμος; Δεν διαβάζει; Και τι έχεις να πεις για όσους είχαν Mac και τελικά πήραν Pc; Αυτοί πως ερμηνεύονται από το θεώρημά σου;

 

Μαζευτείτε διότι θα γράψω άλλα πέντε....

 

:)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου πειτε τελικά τι πρέπει να αγοράσω για να ανεβεί το κάρμα μου; evris κρατάς μυστικά και δε μ'αρέσει. Πες τα όλα στο φίλο σου τον τζαζμάστερ. Πακέτο ubuntu μαζί με τις προφητείες του trigga σε DVD και τις διδαχές του Άι-Πρωτοκόλ σε τρεις τόμους (σκληρό εξώφυλλο); Μετανοώ αυτή τη στιγμή!

 

x3

-Αποτάσσεσαι τα XP?

-Αποτάσσομαι!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα ωρέ Kilon. Τι "fact" και κολοκύθια;

Το διάβασες το ποστ μου πιο πάνω με τα πέντε απαράδεκτα σημεία που σχετίζονται με το MacOS; Θα απαντήσεις σε κανένα; Το κορόϊδο κάνετε;

 

 

τι να απαντήσω ρε eye όταν μου λές οτι το REASON δεν είναι για JAZZ. Πόσο άλλο μελάνι ?

 

Θεωρείες , το θέμα είναι τι γίνεται στην πράξη.... είχα μια σκασίλα για το TIME MACHINE και ότι δεν κάνει maximise το window.

 

Θά κατσει να ασχολήθει ο μέσος χρήστης με όλα αυτά που σχολιάζεις ? 

 

θέλω backup κάνω drag and drop στον εξωτερικό ... σιγά το πράμα. 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διάβασες το ποστ μου πιο πάνω με τα πέντε απαράδεκτα σημεία...

Εμένα κανένα από αυτά δεν μου φάνηκε απαράδεκτα, απλά αδιάφορα...ζώ 22 χρόνια σαν χρήστης χωρίς να με απασχολούν...

Και τι έχεις να πεις για όσους είχαν Mac και τελικά πήραν Pc...

Σε αυτούς δεν μιλάμε, δεν τους παίζουμε και δεν θέλουμε να τους ξέρουμε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γι αυτό και εγώ θα ποτίσω μπύρες τον Evris, θα του δώσω το Mac μου να παίξει...και μετά πάει και αυτός!

 

 

Predrilled lamb v2.0 now released. Extra features. Improved 3 minutes install procedure as shown in TV. Coals included. No extra training needed.

 

Οξω ρε!

 

Αγοραζει ο βοσκος κατεψυγμενο, προσουβλισμενο αρνι για το Πασχα απο το σουπερμαρκετ η τρωει απο τα δικα του και ας ειναι και πιο ασχημα στην εμφανιση? Ειμαι τσοπανος της πληροφορικης, δεν εχεις ελπιδες... Μη σου πω οτι αμα μου κουνηθει το ζαγαρ' σου θα το σφαξω στο γονα και θα το περασω linux περα σαπερα..

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Predrilled lamb v2.0 now released. Extra features. Improved 3 minutes install procedure as shown in TV. Coals included. No extra training needed.

 

Οξω ρε!

 

Αγοραζει ο βοσκος κατεψυγμενο, προσουβλισμενο αρνι για το Πασχα απο το σουπερμαρκετ η τρωει απο τα δικα του και ας ειναι και πιο ασχημα στην εμφανιση? Ειμαι τσοπανος της πληροφορικης, δεν εχεις ελπιδες...

 

 

σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα. Αλλο πράγμα το σπιτικο φαγητό. 

 

 

Δεν είναι λίγοι αυτοί που θέλουν να δούν το MAC OS OPEN SOURCE.

 

Το πρόβλημα είναι ότι το να κάνεις customise ένα λειτουργικό θέλει πολυ ιδρώτα για να γίνει σωστά .

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου