Προς το περιεχόμενο

Mac και m audio firewire 410


ninja

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι παίδες, αν δεν διαπιστωθεί ότι δεν υπάρχει το ti instrument, τότε βαράμε στο βρόντο. Αν σε μπερδεύει ninja αυτό που σου λέει ο eye να κάνεις, τότε πάρε τηλέφωνο την rainbowe και ρώτα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ m_aztec σίγουρα βοήθησες :)

Φίλε μου boukas αύριο το πρωί θα ξεκαθαριστούν όλα θα πάρω πρώτα στη rainbow να τους ρωτήσω γι αυτό και ύστερα στο πλαίσιο για τα υπόλοιπα.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις πολίτιμες συμβουλές σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο iMac μου εχει το fw chipset της agere (luscent, οπως εμφανιζεται). του δοκιμασα την apogee duet, δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα και μπορω να αξιολογησω με 8/10 αυτο που ακουσα. στα μειον της οτι δεν εχει midi in/out. περαν αυτου ομως, στο μηχανημα μου δουλεψε μια χαρα και η m-audio fw 410, οπως δουλευει μια χαρα (μετα απο πατεντα μου) και η rme fw 400, την οποια και προτιμησα απο ολες τις αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο iMac μου εχει το fw chipset της agere (luscent, οπως εμφανιζεται). του δοκιμασα την apogee duet, δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα και μπορω να αξιολογησω με 8/10 αυτο που ακουσα. στα μειον της οτι δεν εχει midi in/out. περαν αυτου ομως, στο μηχανημα μου δουλεψε μια χαρα και η m-audio fw 410, οπως δουλευει μια χαρα (μετα απο πατεντα μου) και η rme fw 400, την οποια και προτιμησα απο ολες τις αλλες.

E πες μας και σε μας την πατέντα σου μπας και δούμε ασπρη μέρα :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E πες μας και σε μας την πατέντα σου μπας και δούμε ασπρη μέρα :-[

 

Κατέβασε τους drivers της Apogee Duet. Περιέχουν μέσα και καινούριους Firewire Drivers απο την Apple. Προσοχή μην εγκαταστήσεις τους Drivers της Duet, αλλά μόνο τους Firewire drivers της Apple.

 

http://www.apogeedigital.com/downloads/drivers/DuetUpdateMay08.dmg

 

Δεν ξέρω αν θα σου κάνει διαφορά, εμένα πάντως μετά απο αυτό το update δεν έχω κανένα πλέον απολύτως πρόβλημα (πριν είχα οταν το airport ήταν ανοικτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό λεπτό ρε παιδιά...

Γράφει ο κοσμάς ότι έκανε μία πατέντα... ρωτάει ο άλλος ποια είναι η πατέντα και... απαντάει ο Nimrod ? Τελικά ποια είναι η πατέντα; Υπάρχει;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά μόλις πήρα τηλ στο πλαίσιο εξήγησα το πρόβλημά μου σε τουλάχιστον 5 διαφορετικούς ανθρώπους μου είπαν ότι γινεται αλλαγή με κάποιο άλλο προιόν αλλά πρέπει να το στείλω πρώτα στο service να ελέγξουν ότι είναι εντάξει το προιόν και ύστερα θα με πάρουν τηλ για να με ρωτήσουν τι θέλω για ανταλλαγή.Πάντως εμένα κάτι μου λέει ότι θα πάρει πολύύύύύύύύύύύύύύύύύ καιρό αυτή η ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα κάτι μου λέει ότι θα πάρει πολύύύύύύύύύύύύύύύύύ καιρό αυτή η ιστορία.

 

Όχι, αυθημερόν θα την ελέγξουν.

Καθάρισες.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά μόλις πήρα τηλ στο πλαίσιο εξήγησα το πρόβλημά μου σε τουλάχιστον 5 διαφορετικούς ανθρώπους μου είπαν ότι γινεται αλλαγή με κάποιο άλλο προιόν αλλά πρέπει να το στείλω πρώτα στο service να ελέγξουν ότι είναι εντάξει το προιόν και ύστερα θα με πάρουν τηλ για να με ρωτήσουν τι θέλω για ανταλλαγή.Πάντως εμένα κάτι μου λέει ότι θα πάρει πολύύύύύύύύύύύύύύύύύ καιρό αυτή η ιστορία.

 

To ασπάζομαι οτι μένεις Καβάλα , αλλά το πλαίσιο δεν είναι για αγορές επαγγελματικών καρτών ήχου.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου