Προς το περιεχόμενο

Δυσκολεύομαι να αποφασίσω...


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...αν τελικά μου αρέσει το κομμάτι που έχω επισυνάψει εδώ...

Είναι λίγο και οι συνθήκες κάτω από τις οποίες δημιουργήθηκε, είναι λίγο και η νοοτροπία του κομματιού όσον αφορά τη δομή και την παρουσίαση και άλλα..Να πω κιόλας ότι δεν είναι η φαιναλ έκδοση, αλλά μια έκδοση που έτυχε να έχω μαζί μου. Μάλλον κλείνω εδώ και καιρό ότι δεν μου αρέσει, αλλά για πείτε και εσείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα δεν θέλω να σε απογοητεύσω μιας και κλείνεις ότι δεν σου αρέσει αλλα εμένα μ'άρεσε.... :P

 

Έχει ωραιές ιδέες γενικώς και είναι ενδιαφέρον.

Εσένα όμως γιατί δέν σ'αρέσει;

Δηλαδή τι σε προβληματίζει είναι τεχνικό,δημιουργικό;

 

Να σε ρωτήσω όμως μιάς και ασχολήσε,υπάρχει κάτι τέτοιο με ελληνικό στίχο;

Copyright© 1983-2009 by Pa.K.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, SpyrosCh εσύ μας παρουσιάζεις ένα κομάτι (σου) που μάλλον δε σου αρέσει; Για ποιο λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι εμένα μου άρεσε. Δεν είναι κάτι πρωτότυπο, αλλά γι αυτό που είναι είναι μια χαρά.

 

Αν δεν παινέσεις το σπίτι σου όμως θα πέσει να σε πλακώσει. Άν δεν σου αρέσει γιατί μπήκες στον κόπο να το κάνεις? Γιατί το βγάζεις παραέξω?  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, SpyrosCh εσύ μας παρουσιάζεις ένα κομάτι (σου) που μάλλον δε σου αρέσει; Για ποιο λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο;

 

Πως λεμε: μ αρεσει αυτο που εγραψα αλλα εχω κ καποιες αμφιβολιες οτι καπου χανει..?

Μαλλον στον Σπυρο συμβαινει το αντιστροφο!  :P

 

Καλο για τα μετρα του το κομματι αλλα οτι θελει δουλεια θελει..Κ αφου κανεις τη δουλεια σου τοτε μονο θα μπορεσεις να αποφασισεις καλυτερα τι σ αρεσει.Και αμα παλι καπου κολλας, ασ το, πανε γι αλλα Σπυρος!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόκειται πέρι παρεξήγησις γιατρέ... :P

Δηλαδή, SpyrosCh εσύ μας παρουσιάζεις ένα κομάτι (σου) που μάλλον δε σου αρέσει; Για ποιο λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο;

 

δεν είναι κομμάτι μου όπως είπα εξολοκλήρου, και ο λόγος για τον οποίο το έδωσα εδώ είναι καθαρά αυτός που είπα παραπάνω, καθότι δεν θεωρώ ότι το "βγάζω παραέξω" με το να το ποστάρω εδώ που πιστεύω ότι είμαστε μια κοινότητα-παρέα. Είναι π.χ. σαν να το βάζεις σε μια ομήγυρη απλά για να σου πουν την γνώμη τους. Τόσο απλά :) Τον αν αρέσει στον κόσμο και τον αν αρέσει σε εσένα είναι διαφορετικά πράματα κατ'εμέ. Πες ότι θες να δεις κατά πόσο περνάει ένα κομμάτι τέτοιου στυλ ρε παιδί μου..

 

Κ αφου κανεις τη δουλεια σου τοτε μονο θα μπορεσεις να αποφασισεις καλυτερα τι σ αρεσει.Και αμα παλι καπου κολλας, ασ το, πανε γι αλλα Σπυρος!  ;)

 

Γενικά ξέρω σε ένα βαθμό τι μ'αρέσει και τι δεν μ'αρέσει όταν δουλεύω εξολοκλήρου μόνος πάνω σε κάτι, γιατί έχεις τον απόλυτο δημιουργικό έλεγχο-όνειρο για το πως θες να βγεί κάτι που σκέφτεσαι. Αλλά γενικά ισχύει αυτό που λές, εννοείται πως προχωράς  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ότι θες να δεις κατά πόσο περνάει ένα κομμάτι τέτοιου στυλ ρε παιδί μου..

 

Ναι ρε παιδί μου... αλλά δεν έχεις δικαίωμα να ανεβάζεις αρχεία των οποίων δεν έχεις την πνευματική ιδιοκτησία. Μόνο δικά σου. Δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία, αλλιώς πάει για σβήσιμο.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν τελικά μου αρέσει το κομμάτι που έχω επισυνάψει εδώ...

Είναι λίγο και οι συνθήκες κάτω από τις οποίες δημιουργήθηκε, είναι λίγο και η νοοτροπία του κομματιού όσον αφορά τη δομή και την παρουσίαση και άλλα..Να πω κιόλας ότι δεν είναι η φαιναλ έκδοση, αλλά μια έκδοση που έτυχε να έχω μαζί μου. Μάλλον κλείνω εδώ και καιρό ότι δεν μου αρέσει, αλλά για πείτε και εσείς.

 

Εαν και η μουσικη που ακουω διαφερει αρκετα (Metallica, Lynyrd Skynyrd κτλ), μπορω να πω οτι εξεπλαγην διοτι μου αρεσε παρα πολυ η φωνή της κοπέλας και  ΜΕΡΟΣ του τραγουδιου. (οχι ΟΛΟ το τραγουδι. Μου αρεσε απο την αρχη μεχρι ΠΡΙΝ το ρεφρεν. Το ρεφρεν δεν μου αρεσε.)

 

Τελος, πιστευω οτι δεν ειναι καθολου σωστο να ανεβαζεις δουλεια άλλων, ειδικα εαν αφήνεις αρχικα να εννοηθει οτι ειναι δικη σου.

Εκτος αν εισαι ο μανατζερ τους  ;D

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδί μου... αλλά δεν έχεις δικαίωμα να ανεβάζεις αρχεία των οποίων δεν έχεις την πνευματική ιδιοκτησία. Μόνο δικά σου. Δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία, αλλιώς πάει για σβήσιμο.

 

Να εξηγιόμαστε για να μην παρεξηγιόμαστε. Το κομμάτι είναι εμού και του ξαδέρφου μου-στον οποίο ανήκει και η κεντρική ιδέα. Δεν είναι κάποιων άσχετων και απλά το βρήκα. Εννοείται και έχουμε τα "πνευματικά δικαιώματα", δεν είμαι χαζός, τους ξέρω τους κανόνες του φόρουμ. Παρεξήγησα εγώ μάλλον το κλίμα. Θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου