Προς το περιεχόμενο

Τελικά ισχύουν νόμοι στην Ελλάδα;


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ε λοιπόν ΝΑΙ! Μάλλον πολιτικοφέρνει το θέμα αλλα θα σκάσω αν δεν το αναφέρω...

 

Κεντρικός δρόμος στο Γέρακα:

  • Απαγορεύεται το παρκάρισμα.
  • Στις γωνίες ούτως ή αλλιώς απαγορεύεται το παρκάρισμα.
  • Έχει και ταμπέλα "Στροφή λεοφωρείου στη γωνία.

 

και παρόλ'αυτά η γωνία έχει αυτοκίνητα (πάνω απο ένα).

 

Το παραπάνω μου φαίνεται απίστευτο! Δηλαδή και τροχονόμο να βάλουν θα τον γράψουν στ' απαυτά τους μου φαίνεται! (γιατί προφανώς θα έχει παρκάρει το περιπολικό στη γωνία ήδη).

 

Τρέχα γύρευε;

 

Και μετά συζητάμε άλλα γι'άλλα...

 

Τουλάχιστον σήμερα ή αύριο περιμένω το ποδήλατό μου και έτσι ούτε η βενζίνη μου δημιουργεί πρόβλημα ούτε τίποτε! ΧΑ!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το παραπάνω μου φαίνεται απίστευτο!

 

καλα,κατσε λιγο ακομα στο πορνειο που λεγεται Ελλαδα και θα δεις....ΠΟΛΛΑ ακομα απιστευτα...

 

ηθελες να γυρισεις και σε ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ,οποτε ΟΥΔΕΜΙΑ ευθυνη φερω πλεον... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,κατσε λιγο ακομα στο πορνειο που λεγεται Ελλαδα και θα δεις....ΠΟΛΛΑ ακομα απιστευτα...

 

ηθελες να γυρισεις και σε ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ,οποτε ΟΥΔΕΜΙΑ ευθυνη φερω πλεον... ;D ;D

 

Πραφανώς δεν έχεις πάει Παρίσι. Θα λατρέψεις την ελλάδα

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς μόνο οδηγικά, υπερβάλλεις (λίγο)...

Αν μιλάς γενικά, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραφανώς δεν έχεις πάει Παρίσι.

 

και εκει εχει φτασει η χαρη μου  ;D (εζησα εκει ως...ζιγκολο 4 μηνες στα νιατα μου.. ;D ;D),δεν ειναι και η πλεον αγαπημενη μου πολη αλλα ουδεμια σχεση με το πορνειο. ;)

 

Θα λατρέψεις την ελλάδα

 

Την Ελλαδα τη λατρευω ετσι κι αλλοιως,οι ΕΛΛΗΝΕΣ με ενοχλουν ειδικα την τελευταια 20ετια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς μόνο οδηγικά, υπερβάλλεις (λίγο)...

Αν μιλάς γενικά, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ...

 

Σκεψου μονο τι θα εβλεπε ΜΟΝΟ αυτη την ΕΒΔΟΜΑΔΑ ενας «ουδετερος» επισκεπτης που θα ερχονταν στη χωρα μας...

 

Μια χωρα οπου οι...παπαδες εχουν μεγαλυτερη εξουσια και απο την κυβερνηση & διαφεντευουν τα παντα βαση...διαταγματων του....1670....,ουρες χιλιομετρων στα πρατηρια επειδη οι ...τελωνιακοι θελουν να μη σταματησει η επισημη ΔΩΡΟΔΟΚΙΑ τους απο το κρατος....και επειδη....εκτελωνιζουν το ...πετρελαιο.....μια συναυλια για το περιβαλλον που σκοπος της ειναι να σωθει η κατακαμενη ...φυση να καθισταται στην ουσια «αναποτελεσματικη» επειδη η...ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ επιτροπη δεν δεχεται να μεταδοθει τηλεοπτικα..... ενα ματσο αληταραδες «συνδικαλιστες» της Ολυμπιακης να κλεινουν τους αεροδιαδρομους ...βαζοντας...φωτιες.....και ολα αυτα βεβαια ΑΤΙΜΩΡΗΤΑ.....σιγα μη καθοταν να σκασουν για το....παρκινγκ... ;D

 

Αντε να δουμε τι μας επιφυλασει η επομενη εβδομαδα... ::)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν ξέρω αν τα γράφεις αυτά επειδή συμφωνείς μαζί μου ή επειδή (νομίζεις ότι) διαφωνείς να διευκρινίσω ότι η παρέμβαση μου προς τον Kilon πρέπει να αναγνωσθεί ως εξής:

 

"Αν μιλάς μόνο οδηγικά (δηλ. ότι θα λατρέψεις την Ελλάδα αν πας στο Παρίσι) υπερβάλλεις (λίγο)...

Αν μιλάς γενικά, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (επειδή το Παρίσι είναι ασυγκρίτως καλύτερο από την Ελλάδα / Αθήνα, σε όλους τους τομείς)...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου