Προς το περιεχόμενο

Στον Νάκα για ακουστικά...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Νάκα για ακουστικά.....?

'Ας πρόσεχες....

To μοντέλο που πήρες δεν υπάρχει σε κανένα ευρωπαΐκό site, οπότε δεν νομίζω να φταίει η sennheiser. Στην ίδια τιμή όμως υπάρχουν πολλές και καλύτερες επιλογές, δες εδώ, εδώ και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxxa με κανατε και γελασα ευχαριστω πολυ μερικοι εισαστε εντελωσ πολυ αστειοι. το cubase sto pc φιλε μου ειναι εδο και μερικεσ μερες αυθεντικο αλλα τελικα εκανα @@ που το πηρα ξαναεβαλα το σπασμενο και καλυτερα δουλευει και δεν κολαει ισως επειδηε ιναι ποιο παλια εκδοσι.οσοσ για τα ορθογραφικα λαθη ξερεις συνιθιζω να γραφω greeklish ειναι η φυσικη γλωσσα του νετ αλλα φαινεται διαβαζεται ποιο ευκολα το χαρντγουερ απο το hardware.τεσπα.(τελος- παντων).ο νακας ειναι αθλιος εγω τα ακουστικα τα θελω για djing εχω πολυ ποιο ακριβα hd-25 αλλα τα 215 ειναι πολυ ποιο χρηστικα.Ο ΝΑΚΑΣ μου ειπε οτι οποιος φερνει σενχαιζερ παρα εισαγει προιοντα και αν τον πιασουν θα τον τιμωρησουν.(ο κλεφτης θα κατηγορησει τον αλλο κλεφτη για κλεψια).θα μου πειτα για τον νακα που εκανε 5 μηνες να μου φερει hardware sampler που το ειχε στον καταλογο 3 μηνες(yamaha su 200).ειναι παντελως ασχετοι καμαρωνουν που εχουν εταιρια σαν την stanton ελεος .αρε ελληναρα τι ωραια που τα λες χαχ γελαω πραγματικα .fleamail --- www.electronics-online.co.uk www.pricerunner.co.uk και αλλα πολλα.τα ακουστικα κυκλοφορουν!!!! Ο ΝΑΚΑΣ δεν τα εχει γιατι καθεται και μαζευει παραγελλιες να γλυτωσει πενταροδεκαρες αντε σε λιγα χρονια θα παει στον αγυριστο ΚΑΙ ολοι θα υσηχασουμε θα παραγελνουμε χαλαρα απο την καρεκλα μας χωρις τους ανιδικευτους εργατες να μασ συμβουλευουν πανω σε κατι εξαιρετικα εξειδικευμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... άκου τι να κάνεις:

α) Το νόμιμο Cubase, αφού δεν λειτουργεί τόσο καλά όσο το σπασμένο, να το στείλεις στον yameth να το κληρώσει σε κάποιο από τα μέλη.

β) Όταν κλείσει ο Νάκας, και ησυχάσουμε από τους ανειδίκευτους, να αναζητήσεις δουλειά σαν καθηγητής σε γερμανικό πανεπιστήμιο, θέση που σίγουρα θα σου δοθεί αφού ξέρεις να μιλάς και την φυσική γλώσσα του νετ (ή της νετ;).

γ) Να γράψεις σε μία ταμπέλα "Όλοι κλέφτες είναι εκτός από μένα" και να την κολλήσεις στο ταβάνι σου.

δ) Να ακούς πιο πολύ Μητροπάνο.

Αυτά

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
οσοσ για τα ορθογραφικα λαθη ξερεις συνιθιζω να γραφω greeklish ειναι η φυσικη γλωσσα του νετ αλλα φαινεται διαβαζεται ποιο ευκολα το χαρντγουερ απο το hardware.τεσπα.(τελος- παντων).

To hardware είναι english δεν είναι greeklish και μπορεί να γράφεται αγγλικά.

Στο σχολείο μαθαίνει κανείς ελληνικά ή αγγλικά κλπ.

Τα greeklish έχουν λόγο ύπαρξης που δεν είναι της εποχής μας...

Το πρόβλημα των ελληνικών χαρακτήρων έχει λυθεί προ πολλού.

Είναι τελείως αδόκιμα πλέον.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως!οποιος γραφει greeklish το κανει είτε γιατι του αρεσει να ταλαιπωρει τους υπολοίπους είτε επειδη δεν ξερει ελληνικα & ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τον Νάκα, συμφωνώ ότι το πρόβλημα εστιάζεται στους απίστευτους πωλητές (ή, εν πάση περιπτώσει, αυτό είναι το πιο ενοχλητικό απ' τ' άλλα), οι οποίοι έχουν μια αφ' υψηλού συμπεριφορά, λες κι έχουν σχεδιάσει οι ίδιοι τα μηχανήματα που πουλάνε. Μόνο όταν ψυλλιαστούν ότι θα τους τα σκάσεις, θα σε πάρουν στα σοβαρά και θα καταδεχτούν να δείξουν εξυπηρετικοί.

Συμβαίνουν αυτά, σε μια χώρα όπου η αξία του ανθρώπου μετριέται από τη εργασιακή του θέση και το μισθό του κι όχι απ'τις ιδέες και τα έργα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου