Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικη κιθαρα για metal έως 1000€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι να πω...δεν ειναι πιο all around ορανα?

 

Ειναι all around σε γελοιο βαθμο μαλιστα, σαν ελβετικος σουγια ενα πράμα.

 

Αλλά το μανίκι ίσως σε παραξενευσει λόγω υφης και σχήματος (εγώ προσωπικά το λάτρεψα,αλλα γουστα είναι αυτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι να πω...εγω βασικα γουσταρω τρελα και classic rock καταστασεις αλλα για αυτα τα πραγματα σκευτομαι να χτυπησω μια fender αργοτερα,οποτε δεν με απασχολουν τοσο all around οργανα.θελω 2 που για την δουλεια που τα θελω να ειναι best στα λευτα τους. οσο για την 7χορδη δεν εχω ιδεα τι παιζει με αυτεσ,αν θα με βολεψουν και γενικα τι παιζει??? απο κουρδισματα κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαει ενας γνωστος μια Framus diablo custom χωρις floyd rose σε πολυ καλη τιμη.αυτες τι λενε?

Εαν ειναι καλη η τιμη ,χτυπα την ειναι αξιολογες κιθαρες. (600-700 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ειναι καλη η τιμη ,χτυπα την ειναι αξιολογες κιθαρες. (600-700 ευρω)

 

Eχουν ανεβει οι τιμες των framus τελευταια η custom είναι στα 1200 περιπου καινουρια...οποτε ίσως και λίγο παραπάνω απο 700.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το παιδι την δινει 650 ευρω. με αυθεντικο wilkinson τρεμολο,αλλα ειναι απο θεσσαλονικη και δεν μπορω να την δω.(εγω αθηνα)

και οπως ειπα θελω μια κιθαρα για metal και μια fender για τα κλασσικα μου...δεν θελω ενα απλα all around οργανο.εκτος και αν η framus ειναι τοσο γαμω τις κιθαρες!!! ξερω γω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το παιδι την δινει 650 ευρω. με αυθεντικο wilkinson τρεμολο,αλλα ειναι απο θεσσαλονικη και δεν μπορω να την δω.(εγω αθηνα)

και οπως ειπα θελω μια κιθαρα για metal και μια fender για τα κλασσικα μου...δεν θελω ενα απλα all around οργανο.εκτος και αν η framus ειναι τοσο ***** τις κιθαρες!!! ξερω γω??

 

 

Λοιπόν πάς Λογοθέτη να δοκιμάσεις μια και αν σου αρέσει εγώ λέω να την πάρεις, είναι καλή τιμή ΕΚΤΟΣ αν θες οπωσδηποτε καθαρη μεταλλοκιθάρα,24 ταστα, EMG και floyd rose κλπ κλπ.

 

Αν βρεις κάτι άλλο, schechter κλπ που σου αρέσει παραπάνω  βεβαιως τσίμπα την, πάντως η diablo custom είναι πολύ καλό όργανο, ειδικα στην τιμή που τη βρήκες, οπότε έχε την υπόψην σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχουν ανεβει οι τιμες των framus τελευταια η custom είναι στα 1200 περιπου καινουρια...οποτε ίσως και λίγο παραπάνω απο 700.

Ναι 600 ευρωπουλα ειναι μια χαρα.

και εαν δεν του κανει την πουλαει ευκολα.

Δεν υπαρχουν χρηματα και ολα ειναι πεσμενα  ;)

Εγω εδωσα μια καταπληκτικη Framus Panthera 800 ευρω.

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=8204451

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου