Προς το περιεχόμενο

τις κρίσεις σας για το πρώτο κομμάτι που ανεβάζω?


uvm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

rory, munhkin (μα πώς διαβάζεται το nickname σου ??? ??? :)  ) σας ευχαριστώ ρε παιδιά :)

η αδερφή μου δεν ξεκουνάει να τραγουδήσει άλλο κομμάτι, θα της σπάσω το κεφάλι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ξερω τι λετε εσεις οι  "μουσικαραδες " αλλα εγω ανετα θα τον αγοραζα τον δισκο /.....

 

 

 

me too!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi μην της το σπασεις ... δεν ειναι κακη θελει λιγη μελετη απλα να βρει το στιλ της.

 

το Nick μου ειναι ΜΟΥΝΣΚΙΝ . παιχνηδι με καρτες role playing .

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λετε εσεις οι  "μουσικαραδες " αλλα εγω ανετα θα τον αγοραζα τον δισκο /.....

 

τα τραγουδια μου αρεσουν πολυ αν και λιγοτερο αυτο που τραγουδαει η μητερα σου ...

 

(στο αυτι μου ετσι .... προσωπικη αποψη)

 

το 1ο και 2ο τραγουδι ειναι εξαιρετικο @@

 

munchkin, για πες τι σε χαλάει στο κομμάτι? πες ό,τι πιστεύεις ότι θα έπρεπε να διορθώσω, να ακούσω την γνώμη σου, με ενδιαφέρει.

και μην ντρέπεσαι  :), χώσε άφοβα  :)

σε ευχαριστώ και για τα καλά σου λόγια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω .

 

Λοιπον η μουσικη σου κατευθυνεται προς electro ακουσματα . Εμενα προσωπικα μου αρεσει και η μουσικη και η δουλεια που εχεις κανει . Τωρα θα ελεγα οτι εχεις μια επαναληπτικοτητα στα κομματια σου . Αν ξεφυγεις λιγο θα μπορουσες να παιξεις και χωρις εφε (ειδικα στην φωνη) σε καποια κομματια . Η φωνη της αδελφης σου χωρις πλακα και ειδικα στο 3ο κομματι (που πιστευω ισως και το καλυτερο της προσπαθειας ..) μοιαζει πολυ με madona στο something to remember ..

εμενα ο τονος και η χρεια της φωνης της μου αρεσουν , ισως αν προσπαθουσε να τραγουδησει σε διαφορετικη οκταβα να ηταν ενα διαφορετικο αποτελεσμα /..  τωρα μουσικα εισαι ισως και ποιο πανω απο επαγγελματιες ....  ανετα απο καποια συγκροτηματα που προσπαθουν κατι να πουν εσυ νομιζω το λες αυτο που θελεις ././

 

 

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω .

 

Λοιπον η μουσικη σου κατευθυνεται προς electro ακουσματα . Εμενα προσωπικα μου αρεσει και η μουσικη και η δουλεια που εχεις κανει . Τωρα θα ελεγα οτι εχεις μια επαναληπτικοτητα στα κομματια σου . Αν ξεφυγεις λιγο θα μπορουσες να παιξεις και χωρις εφε (ειδικα στην φωνη) σε καποια κομματια . Η φωνη της αδελφης σου χωρις πλακα και ειδικα στο 3ο κομματι (που πιστευω ισως και το καλυτερο της προσπαθειας ..) μοιαζει πολυ με madona στο something to remember ..

εμενα ο τονος και η χρεια της φωνης της μου αρεσουν , ισως αν προσπαθουσε να τραγουδησει σε διαφορετικη οκταβα να ηταν ενα διαφορετικο αποτελεσμα /..  τωρα μουσικα εισαι ισως και ποιο πανω απο επαγγελματιες ....   ανετα απο καποια συγκροτηματα που προσπαθουν κατι να πουν εσυ νομιζω το λες αυτο που θελεις ././

 

 

 

σε αυτό έχεις δίκιο νιώθω, το παρακάνω με τα εφφέ καμιά φορά  :)

προσπαθώ να γράφω τον τελευταίο καιρό πιο καθαρά πάντως.

σε ευχαριστώ  munchkin! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ηχογραφιση ωραιο ηταν και τα οργανα καλη ποιοτητα ηχου ειχα αλλα σαν τραγουδι...δεν θα το ακουγα κανονικα ποτε...ισως επρεπε να το εκανες λιγο πιο κιθαροκεντρικο και οχι τοσο synth ηχοι μεσα.τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ηχογραφιση ωραιο ηταν και τα οργανα καλη ποιοτητα ηχου ειχα αλλα σαν τραγουδι...δεν θα το ακουγα κανονικα ποτε...ισως επρεπε να το εκανες λιγο πιο κιθαροκεντρικο και οχι τοσο synth ηχοι μεσα.τεσπα.

 

Aυτο φιλε μου πιστευω οτι ειναι αποψη του δημιουργου, το πως θα «χτισει» και θα αναπτυξει δηλαδη την ιδεα του.

Tωρα ο καθενας μας μπορει να το ηθελε πιο κιθαριστικο, πιο ροκ, πιο pop. Oτιδηποτε...

 

Oσον αφορα το κομματι παρολο που το εχω ακουσει αρκετες φορες,  κακως δεν αξιωθηκα να γραψω κατι.

Φιλε uvm, πολλα μπραβο θα πω και οτι καλυτερο για τη συνεχεια  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

freddy 692000, γούστα είναι αυτά, δεν πειράζει  :)

 

...να φανταστείς κάποιος φίλος μου είπε ότι θα ταίριαζαν brutal φωνητικά

και ότι κακώς δεν έβαλα γιατί το κομμάτι είναι ατελές εως ξενέρωτο έτσι :D

 

kguitar, σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ καλή δουλειά φίλε uvm. Πραγματικά καταπληκτικό το τι έχεις κάνει. Και δεν αναφέρομαι μόνο στο κομμάτι που ανέβασες, αλλά και στα υπόλοιπα που υπάρχουν στο MySpace. Δεν ξέρω αν συλλαμβάνω σωστά αυτό που θέλεις δώσεις, αλλά οι συνθέσεις και οι μίξεις σου έχουν ένα dark, μελαγχολικό 90s vibe, που για μένα προσωπικά είναι ακαταμάχητο. Και η φωνή της αδερφής σου έχει πολύ καλή χροιά, αν και θα σου πρότεινα σε επόμενες δουλειές να τη φέρεις πιο μπροστά, να βγαίνει πιο καθαρή. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου