Προς το περιεχόμενο

τις κρίσεις σας για το πρώτο κομμάτι που ανεβάζω?


uvm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ σ'ευχαριστώ  ;)

 

ρε συ για βάλε αν μπορέσεις το φουλ στίχο.

έχεις ανεβάσει αλλού άλλα κομμάτια από το family αναρχοgroup?

 

υγ μα να μη της αρέσει της αδερφής  :o χαχαχα

βρε τίμησε το σπίτι σου!  ;D

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε συ για βάλε αν μπορέσεις το φουλ στίχο.

έχεις ανεβάσει αλλού άλλα κομμάτια από το family αναρχοgroup?

www.myspace.com/ultraviolentmusicuvm

 

εδώ είναι και άλλα κομμάτια και οι αγγλικοί στίχοι (εκτός από ένα που είναι στα ελληνικά, ένα μοιρολόι από τον τόπο της μητέρας μου, και το κομμάτι λέγεται mama rock  ;D)

 

υγ μα να μη της αρέσει της αδερφής  :o χαχαχα

βρε τίμησε το σπίτι σου!  ;D

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

είχα χάσει τους κωδικούς απο το συγκεκριμένο φόρουμ και σήμερα ξανα γράφτηκα μόνο και μόνο για να μπω και να σου πω ένα μεγάλο μπράβο.Τα κομμάτια σου μου αρέσουν πάρα πολύ.. Εχτές το βράδυ σέρφαρα και άκουγα μόνο τα τραγούδια σου απο το myspace..

 

Όσο για κάποιους που γράφουνε οτι σε κάποια σημεία θα το ήθελαν κάπως αλλιώς , μην ακούς κανέναν , το "έχεις" και τα κομμάτια είναι αυτά, δεν νομίζω να έστειλε κανένας ποτέ μύνημα σε γνωστό συνθέτη η μπάντα και να του είπε οτι θα το ήθελε κάπως αλλιώς !! Δικά σου είναι , και έτσι σου βγήκαν..

 

Η αδερφή σου έχει φανταστική φωνή , ελπίζω να της μεταφέρεις όλα αυτα τα καλά λόγια που λέμε όλοι εδω μέσα και για αυτήν..

 

Να είστε καλά και οι δυο και να το κυνηγήσετε , είσαστε φοβερό δίδυμο!!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλή φαση οντως.Δεν το ειχα δει κ οντως αξίζει.Θυμήθηκα με τη φωνη στο πρωτο πολλά απο 90's και μουσικη κατι λιγα απο τα συγχρονα.Πολυ καλή φαση μιξης στοιχείων απο μουσικές και με τις σωστες δόσεις,θέσεις,ήχους,μίξεις,παραγωγές, φωνες.Πολυ ομορφα και θα λεγα οτι αν δεν κανετε τπτ εδω στο αχουρι μας να το δείτε κ αλλου.

 

Πολυ ατμοσφαιρα κ χασιμο ταξιδιαρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε εχει κανα μηνα που κατεβασα το κομματι και τα ειπαμε,το θεμα ειναι οτι ακομα το ακουω και μ'αρεσει ακομα περισσοτερο,ειναι πολυ πολυ γαματο,σαν ατμοσφαιρα,αισθηση,παραγωγη ολα.

 

Το κομματι παιζει να εχει την πιο απο τις πιο γαματες φωνες που εχω ακουσει (και η χροια της κοπελας αλλα και η ηχογραφηση γενικα)

 

Cheers!  ;D

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λετε εσεις οι  "μουσικαραδες " αλλα εγω ανετα θα τον αγοραζα τον δισκο /.....

 

τα τραγουδια μου αρεσουν πολυ αν και λιγοτερο αυτο που τραγουδαει η μητερα σου ...

 

(στο αυτι μου ετσι .... προσωπικη αποψη)

 

το 1ο και 2ο τραγουδι ειναι εξαιρετικο @@

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου