Προς το περιεχόμενο

cymbal set


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει και μια προσφορα τωρα τελευταια περιπου στα χρηματα που δινεις,σε πιατινια Instanbul,Bosphorus η οτι αλλο σε τουρκικα πιατινια θελεις με μια εκδρομη 5 ημερων δωρο σε Κωνσταντινουπολη σε ξενοδοχειο 5 αστερων για 2 ατομα. :) .Οποιος καταλαβε,καταλαβε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιζει και μια προσφορα τωρα τελευταια περιπου στα χρηματα που δινεις,σε πιατινια Instanbul,Bosphorus η οτι αλλο σε τουρκικα πιατινια θελεις με μια εκδρομη 5 ημερων δωρο σε Κωνσταντινουπολη σε ξενοδοχειο 5 αστερων για 2 ατομα. :) .Οποιος καταλαβε,καταλαβε....

 

'Εφυγεεε!

Ειδικά αμα μείνεις λιγότερες μέρες σε πιο φτηνό ξενοδοχείο και πας με τρενάκι σου μένουν κ λεφτά στο χέρι...  ;D ;D ;D

Επίσης περιλαμβάνεται και tour στο εργοστάσιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα soundcaster ομορφα αλλα απο ήχο λένε??? γιαυτα ψηνομουν κ γω αλλα δν θα το ρισκαρω και θα παω σε paiste 2002. α κ μια ερωτηση. τα 2002 τωρα εχουν και brilliant φινιρισμα??(δλδ σαν καθρεπτης?) γτ ετσι εχω δει σε κατι βιντεο στο νετ αλλα απο κοντα που εχω παιξει σε μεταχειρισμενα 2002 δν ειχαν φινιρισμα. μηπως φευγει με τον καιρο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω παίξει με τα Paiste 2002, μπορώ να πω κι εγώ ότι από τα αγαπημένα μου πιάτα είναι ένα 14" hi-hat κι ένα 18" Crash/Ride της σειράς Meinl Soundcaster, το πρώτο απλά το έπαιζα ένα ολόκληρο απόγευμα, το δεύτερο το χτυπάω αλύπητα εδώ και καναδυό χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Constantine τα εχει ο δασκαλος μου κ μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα απο αποψη τιμης και ποιοτητας...Τα Soundcaster τα εχω βαλει στο μυαλο μου αφου εχω ακουσει οτι ειναι καλα και εχουν κ brilliant finish..τα 2002 βγαινουν και brilliant και ειναι νομιζω τα wild 2002....ακουσα samples απο το site ths paiste και μου αρεσε πολυ το 2002 power ride αλλα τα crash τησ οχι κ τοσο....μπορει τελικα να παω για sabian AAX ή ΑΑ ή σε Μeinl soundcaster...απλα το σκεφτομαι για meinl γιατι τα 2002 ειναι εμπιστοσυνη...δν ξερω... ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα soundcaster ομορφα αλλα απο ήχο λένε??? γιαυτα ψηνομουν κ γω αλλα δν θα το ρισκαρω και θα παω σε paiste 2002. α κ μια ερωτηση. τα 2002 τωρα εχουν και brilliant φινιρισμα??(δλδ σαν καθρεπτης?) γτ ετσι εχω δει σε κατι βιντεο στο νετ αλλα απο κοντα που εχω παιξει σε μεταχειρισμενα 2002 δν ειχαν φινιρισμα. μηπως φευγει με τον καιρο???

 

Οχι τα 2002 δεν βγαινουν σε brilliant. παρολα αυτα παραμενουν τα απολυτα classic rock πιατινια

+ τοις αλλοις τα brilliant ειναι ωραια μονο οταν ειναι φρεσκα, μετα θελουν πολυ συντηρηση για να διατηρουνται καθαρα

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου