Προς το περιεχόμενο

Λιγη βοηθεια για Distortion Pedal ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο την πλευρα μου θα σου προτεινα φυσικα το tube king και αν μπορεις να διαθεσεις και κατι παραπανω πηγαινε με τα ματια κλειστα και τα αυτια ορθανοιχτα για το msd.Και τα δυο πεταλια θεωρω οτι ειναι εξαιρετικα ευελικτα και απο τα οποια μπορεις να βγαλεις πληθωρα ηχων απο blues(msd κυριως) μεχρι αρκετα κιλα gain για μεταλοκατασταστεις,διχως βεβαια να ακουσεις αποκρουστικα ''πριονια'' τυπου metal zone κλπ.Αυτα τα δυο πεταλια ανηκουν κατα τη γνωμη μου στα λεγομενα ''οργανικα'' πεταλια high gain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ξερουμε εαν φερνει κανεις AMT ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ? και μια ερωτηση επειδη ακουσα το amt ss-20 και μου αρεσε......σε αυτο μπορεις να φτιαξεις  2 προενισχυσεις ασ πουμε marshal -και mesa και σε καθε μια να εχεις και ρυθμιση σολο?

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο γνωρίζω,δεν υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλάδα για τα ΑΜΤ(αν γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο σχετικα με dealers ας βοηθησε.Τσεκαρε και την παρακατω ιστοσελιδα.

 

http://amtelectronicsusa.com/productpagess20.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου ....αρα το channel A ειναι ενας καθαρος ηχος και το channel B ενας distorted με επιπλεον επιλογη το solo..........ωραια......το εχει ακουσει κανεις απο κοντα γιατι εμενα μου ακουγεται αρκετα καλο για τα γουστα μου

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου