Προς το περιεχόμενο

Μήπως δεν είναι τελικά για πέταμα τα διάφορα talent show;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή η Sussan Boyle που ήταν πρίν το Talent Show? Στη κουζίνα της και δεν την ήξερε κανένας.

 

Και σε 2 χρονια στην κουζινα της θα ειναι και δεν θα τη θυμαται κανενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η τύπισσα δήλωσε στην πρώτη της εμφάνιση πως δεν είχε ποτέ φιλήσει άνδρα

 

και κάποιος @#$*&^* μετά από 1-2 εβδομάδες πήγε και της πρότεινε να παίξει σε ταινία-τσόντα

 

εκεί φτάνει η κατάντια του συστήματος

 

ως προς την προβολή ταλέντων πιστεύω πως δεν βοηθούν τα σόου αυτά αφού υπάρχουν πάρα πολλά άλλα ταλέντα που δεν αναδεικνύονται

 

ο Ποτς είχε ήδη τραγουδήσει ερασιτεχνικά σε όπερες ΠΡΙΝ πάει στο σόου, αυτό έγινε γνωστό αργότερα, είχε επίσης πάει σε σχολή φωνητικής στην Ιταλία όπου είχε διακριθεί, δεν προέκυψε από το πουθενά όπως πολλοί νόμισαν

 

η Σούζαν είχε τραγουδήσει σε ένα φιλανθρωπικό σιντί πριν χρόνια, ούτε κι αυτή ήταν ξεκάρφωτη, αν και σαφώς πιο ξεκάρφωτη από τον Ποτς

 

πάντως όποιος βάλει δίπλα-δίπλα την ίδια άρια από Ποτς και Παβαρότι, καταλαβαίνει τι τελικά παίζεται στην υπόθεση και πόση βάση είχαν τα εντελώς διθυραμβικά σχόλια των κριτών, μόνο θεό δεν τον έκαναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπεις φαιη σκορδα με φαίνεται :(

Καλά σε φαίνεται.

 

Βασικά ενώ αρχικά διαφώνησα με αυτό που λέει ο μπλου, έχει δίκιο.

Αυτά τα talent show απλά δίνουν σε κανένα δυο να νομίσουν πως κάνουν το ψώνιο τους. Αλλά για να πετύχεις καλλιτεχνικά θέλει και κότσια και προσπάθια και θάρρος να κάνεις κάποια πράγματα, και πολύ επιμονή.

Ένα talent show είναι όντως μια προσομοίωση αυτής της διαδρομής, με πανηγυράκια ενδιάμεσα για να χαίρεται ο συμμετέχων.

 

η τύπισσα δήλωσε στην πρώτη της εμφάνιση πως δεν είχε ποτέ φιλήσει άνδρα

 

και κάποιος @#$*&^* μετά από 1-2 εβδομάδες πήγε και της πρότεινε να παίξει σε ταινία-τσόντα

 

εκεί φτάνει η κατάντια του συστήματος

 

Για να μη χάσει το ρομάντσο η κοπέλα... Έλεος :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε 2 χρονια στην κουζινα της θα ειναι και δεν θα τη θυμαται κανενας.

Διαβάζεις και το φλυτζάνι? ;D ;D

 

Μήπως ξέρεις και τα νούμερα του Loto? ;) ;)

 

Kαι έαν πάλι έχεις δίκαιο, αυτό δεν σβύνει το παρελθόν, ότι ένα TalentShow έβγαλε ένα (παγκόσμια) αποδεκτό ταλέντο.

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζεις και το φλυτζάνι? ;D ;D

 

Μήπως ξέρεις και τα νούμερα του Loto? ;) ;)

 

 

Οχι, ειμαι λογικος ανθρωπος. Θες να παμε ενα στοιχημα ομως? Δεν αργουν τα 2 χρονια :)

 

Kαι έαν πάλι έχεις δίκαιο, αυτό δεν σβύνει το παρελθόν, ότι ένα TalentShow έβγαλε ένα (παγκόσμια) αποδεκτό ταλέντο.

 

Πιο διασημα ειναι τα μωρα που γελανε στο youtube και η διαχρονική αξία της δημοτικότητας τους ειναι ολόιδια με αυτη των talents. Με παρασερνεις στο να συμμετασχω σε αυτη τη συζητηση ενω τη θεωρω τελειωμενη, δεν θελω και δεν περιμενω να αποδειξω τιποτα, αλλα στη διαφημιση δουλευεις ρε μαν, που ειναι τα δικα μας ταλεντα απο αντιστοιχες εκπομπες? Στην καλυτερη εχουν μια στηλη διπλα στην (ανθύπο-)Μενεγακη και σχολιαζουν μπιμπίκια μοντέλων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα τεράστιο πραγματικά ταλέντο που έβγαλε το ίδιο σόου στη βρετανία ήταν η Leona Lewis, η οποία επέλεξε τα πλέον απαιτητικά τραγούδια τραγουδισμένα από τεράστια ονόματα και τα ΚΑΡΦΩΣΕ ένα προς ένα, μία προς μία νότα, η τύπισσα δούλευε ως receptionist σε κάποιο ξενοδοχείο, ψάξτε στο γιουτιούμπ να την απολαύσετε όσοι δεν την ξέρετε

 

τη στείλανε μετά και στο Πεκίνο να τραγουδήσει το whole lotta love δίπλα στον Page στην τελετή λήξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, ειμαι λογικος ανθρωπος. Θες να παμε ενα στοιχημα ομως? Δεν αργουν τα 2 χρονια :)

Έφυγε...μπύρες?...

 

Με παρασερνεις στο να συμμετασχω σε αυτη τη συζητηση ενω τη θεωρω τελειωμενη,

Πές μου ότι σε τρώει...και θα σε αφήσω ήσυχο ;D ;D

 

που ειναι τα δικα μας ταλεντα απο αντιστοιχες εκπομπες? Στην καλυτερη εχουν μια στηλη διπλα στη Μενεγακη και σχολιαζουν μπιμπίκια μοντέλων.

Όρισε μου τι εννοείς ταλέντο και πως ξέρεις ότι αυτό που θα μου ορίσεις είναι σωστό?

 

Επειδή σε πειράζω...σε κερνάω μπύρες ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ, σήμερα το βράδυ, στο τραπέζι που (ελπίζω να) μου έχει κρατήσει ο Audiokostakis...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε 2 χρονια στην κουζινα της θα ειναι και δεν θα τη θυμαται κανενας.

Άσχετο...εάν ένα ταλέντο είναι διάτοντας αστέρας, παύει να είναι ταλέντο?

Το ταλέντο κρίνεται και από τη διάρκεια?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10 και απο εμενα στον blue,αλλα παντα υπαρχουν εξαιρεσεις στον κανονα και για μενα μια φωτεινοτατη εξαιρεση,ειναι η δικια μας Γλυκερια (διαρκεια-φωναρα-χαρακτηρας.. :o)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε...μπύρες?...

Πές μου ότι σε τρώει...και θα σε αφήσω ήσυχο ;D ;D

Όρισε μου τι εννοείς ταλέντο και πως ξέρεις ότι αυτό που θα μου ορίσεις είναι σωστό?

 

Επειδή σε πειράζω...σε κερνάω μπύρες ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ, σήμερα το βράδυ, στο τραπέζι που (ελπίζω να) μου έχει κρατήσει ο Audiokostakis...

 

To κερασμα θα το δεχτω ευχαριστως  :) :

-τι θα παρετε?

-την ακριβοτερη μπυρα που εχετε.  8)

 

 

για στοιχημα θα βαλουμε πολλα παραπανω γιατι ακουω οτι εισαι πλουσιος. Εγω θα πονταρω τ νυχι μ  ;D

 

Δεν με τρωει να συμμετασχω, αληθεια :).

Αν ησουν πανεμορφη και σε ενδιεφεραν τετοια θεματα θα φοραγα πουκαμισο και θα σου λεγα να τα πουμε σε καφε. Θα σε εντυπωσιαζα και θα παντρευομασταν. Ελπιζω και τοτε να ειχες τοσα λεφτα γιατι δεν μπορουμε να τρωμε αγαπη και τα παιδια πρεπει να πανε φροντιστηριο :D :D :D :D

 

 

Για το ταλεντο εχω συζητησει εκτενως σε παλιοτερο θεμα και εχω αναλυσει τις αποψεις μου. Τα reality τα χεζω και δεν τοποθετουμαι καν για το αν μπορουν να φιλοξενησουν ταλεντα και τι μπορουν να τα κανουν μετα , δε χρειαζεται παραπανω αναλυση απο μενα (γιατι ειμαι καφρος και ανιστόρητος και δερματοδετος και απαρέμφατος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου