Προς το περιεχόμενο

fender masterbuilt stratocaster - Απ' την Κική κι απ' την Κοκό ποια να διαλέξω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν εκεί έξω american standard strats του χιλιάρικου που είναι πολύ καλύτερες από την masterbuilt που θα παραγγείλεις (όποια κι' αν είναι αυτή)

 

ειπώθηκε αυτό ακριβώς και δείχνει σαφώς την ασχετοσύνη του Πασχάλη διότι συν τοις άλλοις πρόκειται και για μέγιστο ψεύδος.....επιπέδου pinocchio

ΟΧΙ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

 

silot σε  ευχαριστώ για την πάντοτε ενδιαφέρουσα παρέμβαση

 

ΔΕΝ ΑΝΑΦΈΡΘΗΚΕ ΠΟΤΈ επίσης ότι η 59 είναι η καλύτερη απειδή είναι η ακριβότερη...ανέκαθεν (με κλίση προς το παρελθόν) η custom ήταν η ακριβότερη και όχι η 59....η ζήτηση της είναι αυτή που την ανέβασε..και φυσικά όποιος παίξει θα δει γιατί η ζήτηση

παιδιά εγώ δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω ...βγαίνω διότι κρύωσα...κολυμπήστε μόνοι σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παρεμπιπτόντως κι επειδή είμαι και ο 100στός απαντησάκιας στο thread κερδίζω μια στιγμή καφρίλας...

ΕΚΑΤΟ ΕΚΑΤΟ ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΕΚΑΤΟ

ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΕΚΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάμε πως διανύουμε περίοδο κρίσης και το να συζητάμε για το πως θα βοηθηθεί κάποιος να αγοράσει μια κιθάρα που κοστίζει όσο 6 και κάτι βασικοί μισθοί είναι προφανώς υπερβολικό

 

δηλαδή ρε silot ?

 

ΕΊΜΑΙ ΜΙΣΘΩΤΟΣ -ιδ. υπάλληλος ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΝΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΥΣΑΥΡΙΖΟΥΝ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ (και κανένας μα κανένας δεν με φτάνει από αυτούς του κερατάδες στην δήλωση την ετήσια ...τέτοια λαμόγια είναι) ΤΟ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΟΤΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΦΕΛΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ  (κι εκει έξω) ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ και θα συζηταω γι αυτα διότι δεν εκλεψα ΠΟΤΕ κανεναν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ειπώθηκε αυτό ακριβώς και δείχνει σαφώς την ασχετοσύνη του Πασχάλη διότι συν τοις άλλοις πρόκειται και για μέγιστο ψεύδος.....επιπέδου pinocchio

ΟΧΙ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

 

 

Ok, άκου αυτό τότε: "Δεν υπήρξε, ούτε υπάρχει ούτε θα υπάρξει ποτέ στον αιώνα τον άπαντα καμιά american standard που είναι πολύ καλύτερη από μια masterbuilt".

 

Τέλος πάντων, δεν έχω καμιά όρεξη να παρεξηγηθώ ούτε να κατηγορούμαι ότι λέω ψέματα (λες και αν πάρεις ή δεν πάρεις masterbuilt έχω κάτι να κερδίσω). Ξαναεύχομαι να χαρείς την κιθάρα που θα πάρεις :)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ενώ πολλοί θα μπορούσαν να χλευάσουν, έγινε ακριβώς το αντίθετο και 8 στους 10 το πήραν σοβαρά και θέλησαν να βοηθήσουν

....αλλα παρ' όλα αυτά, η κουβέντα συνεχίζει, και μάλιστα ουσιαστικότατα.

 

Geddit ?

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)αν ήταν να με πείραζε ο ανώνυμος χλευασμός φίλε silot θά μουν από καιρό εκτός.

 

2)Ναι, 8 στους 10 δεν χλεύασαν και είπαν και ουσιαστικά πράγματα απλά όπως και εσύ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

3)Παρουσιάστηκαν 2 κιθάρες και τέθηκε η απλούστερη των ερωτήσεων,...τη γνώμη σας...ούτε ότι θα την ακούσω είπα, ούτε 10 σελίδες και βάλε....διάφορα...ένα exitpolaki τέλος πάντων

 

Τόσο κινέζικα τα γράφω?

 

(ευχαριστώ για τις ευχές anyway)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που έχει την εντύπωση ότι ο customidis σπάει απλά πλάκα με όσους προσπαθούν να του απαντήσουν στο δήθεν δίλημμά του; :-X

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου