Προς το περιεχόμενο

Πολυ.....


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ακουστε αυτο το κομματακι...Το εγραψα για καποια γυναικα...Ακομα προχειρο ειναι...απλα για την μουσικη του δομη πως φαινεται? ???

Πολυ.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο βρε Θοδωρή με τις ευαισθησίες σου! Πιστεύω ότι και μουσικά αλλά και στιχουργικά είναι το καλύτερό σου κομμάτι! :)

Στο έχω πει πάλι, μου αρέσει πολύ που παίζεις με τη φωνή σου και εδώ το αποτέλεσμα σε δικαίωσε πάρα πολύ. Το έχω ήδη προσθέσει στα αγαπημένα μου και θα το ακούω συχνά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ ολους...με κανετε πολυ χαρουμενο...ηθελα αυτο το κομματι να αφηνει και στους αλλους την αισθηση που ενιωθα οταν το εγραφα..... :)

Απαντω σε σενα Γεωργια ξεχωριστα...εισαι απο τους πρωτους φιλους που εκανα απο τοτε που εμφανιστηκα...ειναι ειλικρινα η εκτιμηση μου για σενα απεραντη,φιλη μου...Για μενα αυτη η λεξη ειναι ιερη.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό και αυτό και με ...πολυ συναίθημα! Κάτι άσχετο.. gkou ακουσα τη φωνή σου σε ένα τραγούδι και εντυπωσιάστηκα.. ήθελα να στο πω.. μπράβο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παραλιγο να μην το παρω χαμπαρι το τραγουδι αυτο !!!! Με εχεις βγαλει ασπροπρόσωπο στις προβλεψεις μου ,ευγε.Το ηξερα οτι εχεις υλικό να δείξεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλιγο να μην το παρω χαμπαρι το τραγουδι αυτο !!!! Με εχεις βγαλει ασπροπρόσωπο στις προβλεψεις μου ,ευγε.Το ηξερα οτι εχεις υλικό να δείξεις .

mick77,ευχαριστω πολυ!Νασαι καλα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου