Προς το περιεχόμενο

Αντικατάσταση γέφυρας Gibson Les Paul και SG με οποιαδήποτε(!) άλλη!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αυτο που δειχνεις δεν ειναι 1 μετρο ψηλο...... ;D ;D,δεν ειαι 4Χ4 και δεν εχει χωρο αποσκευων.... ;D,επισης δεν εχει αυτοματο κιβωτιο & 4κινηση....

 

(οπως δεν ειναι Les Paul μια κιθαρα με μακρυα σκαλα,οχι γωνια στο μπρατσο ,λεπτο σωμα και string through γεφυρα)

 

ειπαμε: μας δουλευεις κανονικα και εμεις τσιμπαμε..... ;D

 

Ειναι κριμα που επρεπε να φτασει ως εδω η συζητηση μονο κ μονο λογο εγωπαθιας δικης μου κ οχι μονο..

 

μην χαρακτηριζεις εγωπαθεις ανθρωπους που προσπαθουν να σου πουν τα αυτονοητα, δεν ειναι σωστο.... ;) (αλλωστε κανεις εγωπαθης δεν θα καταναλωνε τοσο χρονο μαζι σου)

 

πες ενα

 

"σορρυ μαγκες ειμαι λαθος"

 

και ολοι θα σε εκτιμησουν ,μην ανησυχεις..... ;)

 

Με την εκλογικευμενη κ πολυ ευστοχη παρατηρηση του φιλου mkm φανηκε οτι αυτα που υποστηριζα δεν εχουν βαση κ δεν πιανουν τοπο.

 

μονο που & εγω σου λεω τοση ωρα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια...απλα με αλλον τροπο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τρελή ιεροσυλια για ένα τοσο old time classic μοντέλο.

 

ΝΤΡΟΠΗ!!!! θα αναστηθει ο les paul μέρες που ειναι ;D

 

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

& για να μη στεναχωριεσαι στην εχω και ετοιμη

;D

 

hamer-talladega-greg-v-sunburst1.jpg

 

vpt_24-R702_HMR_TAL-ABC.jpg

 

http://www.hamerguitars.com/?fa=talla

 

http://www.premierguitar.com/Magazine/Issue/2008/Jul/Hamer_Talladega_Pro_Review.aspx

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που δειχνεις δεν ειναι 1 μετρο ψηλο...... ;D ;D,δεν ειαι 4Χ4 και δεν εχει χωρο αποσκευων.... ;D,επισης δεν εχει αυτοματο κιβωτιο & 4κινηση....

 

 

μην χαρακτηριζεις εγωπαθεις ανθρωπους που προσπαθουν να σου πουν τα αυτονοητα, δεν ειναι σωστο.... ;) (αλλωστε κανεις εγωπαθης δεν θα καταναλωνε τοσο χρονο μαζι σου)

 

 

 

μονο που & εγω σου λεω τοση ωρα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια...απλα με αλλον τροπο.

 

Ναι, μου λες τα ιδια με τον ΛΑΘΟΣ τροπο!

Κ το εχω παρατηρησει οτι το κανεις συνεχεια αυτο το πραγμα σε οποιαδηποτε συζητηση. Εισαι απολυτος κ οι ανθρωποι δεν προκειται να εκτιμησουν αυτα που λες ασχετο το ποσο σωστα ειναι. Οταν μιλας με απολυτοσυνη κ ειρωνεια δειχνεις εχθρικος σε οποιονδηποτε προσπαθει να μαθει κατι απο εσενα, κ ετσι το αποφευγει να ρωτα. Κ ειναι κριμα διοτι οι γνωσεις σου ειναι πραγματικα πολυτιμες σε ολους μας εδω στο noiz.

 

Eιναι πραγματικα κριμα ο αλλος να "φοβαται" να ρωτησει κατι στο οποιο δεν εχει ιδεα κ θελει τα φωτα σου κ εσυ να επιτιθεσαι συνεχως με απολυτοσυνη, λες κ εισαι ο θεος της γνωσης κ κανεις δεν σε πιανει.

 

Κ φανηκε παραπανω οτι δεν τα ξερεις ολα κ οτι κ εσυ κανεις λαθη, στο παραδειγμα με την lamborghini countach.

Σου ζητησα πχ αμαξι μαρκας lamborghini, μοντελο countach.

Oπως σου ζητησα κιθαρα μαρκας Gibson μοντελο Les paul. κ συ καταφερες να μετατρεψεις το countach σε τελειως διαφορετικο μοντελο αυτοκινητου κ την Les paul σε SG που ειναι τελειως διαφορετικο μοντελο κιθαρας της gibson.

 

Κατα την γνωμη μου η εγωπαθια σε κανει να μην μπορεις να αφησεις μια συζητηση μεχρι να βγει η δικια σου αποψη σωστη.

 

Εγω ειμαι εγωπαθης, το παραδεχομαι γι'αυτο κ συνεχιζω να απαντω... ;D

Παραδεχτηκα ομως την ασχετοσυνη μου οπως κ συ θα μπορουσες να παραδεχτεις το τελειως λαθος παραδειγμα σου με τα αυτοκινητα ;) (αν κ ξερω πως δεν θα το κανεις)

 

Κ αν οπως λες οτι δεν εισαι εγωπαθης τοτε μην απαντησεις σε αυτο τωρα!

Χαιρετισματα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Εγω ειμαι εγωπαθης, το παραδεχομαι γι'αυτο κ συνεχιζω να απαντω... ;D

...

 

Τώρα όμως θα σταματήσεις γιατί κουραστήκαμε όλοι.:) Ετσι? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όμως θα σταματήσεις γιατί κουραστήκαμε όλοι.:) Ετσι? :)

 

Φυσικα φιλε μου. κ ειλικρινα συγνωμη εαν σας κουρασα κ που εφτασα το θεμα στο απολυτο αδιεξοδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος...

Είναι η πολλοστή φορά που βλέπω κάποιον να επιτίθεται στον SF, με τρόπο που είναι τουλάχιστον άκομψος και κατά πολύ βλακώδης.

 

Φίλε μου, συγνώμμη που θα χρησιμοποιήσω αυτό το μη-επιχείρημα, αλλά αν όντως είσαι 22 ετών...συγχωρείσαι.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά αν όντως είσαι 22 ετών...συγχωρείσαι.  

 

ωπα,τωρα το ειδα αυτο,ενταξει εξηγειται...η νεολαια ειναι θερμοαιμη,εχει παντα δικιο (ακομα και οταν εχει αδικο) και βιαζεται να βγαλει συμπερασματα..... ;D ;D

 

Παραδεχτηκα ομως την ασχετοσυνη μου οπως κ συ θα μπορουσες να παραδεχτεις το τελειως λαθος παραδειγμα σου με τα αυτοκινητα Wink  (αν κ ξερω πως δεν θα το κανεις)

 

ναι δεν θα το κανω γιατι το παραδειγμα μου ειναι ..ΣΩΣΤΟ (αλλο αν δεν θες να το παραδεχτεις.... ;D ;D),μια και ουσιαστικα εσυ ζητας το αντιστροφο δηλ.να μετατρεψεις μια κλασσικη "αργη" κιθαρα σε... μια μοντερνα "γρηγορη"  ;D ;D

 

και ειμαι και τοσο καλος και ευγενης  ;D που σου εδειξα και πια κιθαρα να αγορασεις με το καλο ωστε να ειναι και στα specs σου και να μη ξοδεψεις μια περιουσια καταστρεφοντας μια Les Paul & να εχεις και μια εκπληκτκη κιθαρα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου