Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

1) thanasis b : μας ταλαιπωρείς. Τα κολληματάκια σου για το πώς πρέπει να συμπεριφερόμαστε είναι μηδενικού περιεχομένου. Είχες υπογραφή "είστε όλοι ένα FAIL" και αυτό προσβάλλει συνολικά το φόρουμ. Αντί να σου μειώσω απευθείας το κάρμα και να εισηγηθώ τη διαγραφή σου, προσπάθησα ευγενικά, μέσω πμ να σε πείσω οτι πρέπει να την αλλαξεις. Σε προκαλώ να δείξεις τα πμ που ανταλλάξαμε. Όχι μόνο αρνήθηκες, αλλά μου προέβαλλες και επιχειρηματολογία 4χρονου και μου πρότεινες ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ υπηρεσιών, δηλαδη να κάνω κάτι για σένα (τελείως ασυνάρτητο και ΓΕΛΟΙΟ). Για αυτό το λόγο σου έβαλα -1, όχι γιατί διαφωνήσαμε σε κάτι προσωπικό, αλλά επειδή δεν έχεις καν την ικανότητα να ξεχωρίσεις το οτι ακόμα και αυτή τη στιγμή, ασχολούμαστε σε ένα φόρουμ με το να σε πείσουμε οτι υπάρχουν κανονισμοί και βρίσκονται σε τόσο θεμελιώδες επίπεδο, που δεν επιδέχονται διαφορετική ανάγνωση. Για την ιστορία, επειδή μετά από λίγο μου έστειλες οτι τελικά θα αλλάξεις την υπογραφή, ζήτησα από τον harilatron να σου δώσει πάλι +1 για να επιστρέψεις στο -1, καθώς το σύστημα δεν επιτρέπει σε εναν μοντ να επέμβει στο κάρμα του ίδιου μέλους σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.

 

 

 

 

Επειδη προκαλεις και μονο γιαυτο θα απαντησω.

 

Λοιπον:

 

Ναι ειχα υπογραφη ειστε ολοι ενα Fail. Προφανως αυτη η υπογραφη εαν εγω δεν σου ελεγα τι εννοει και σε ποιους αναφερεται δεν θα μπορουσες να αποδειξεις με κανενα τροπο οτι αναφερεται στο φορουμ (ετσι μιας και σου αρεσουν τα παιχνιδακια) και οχι σε καποιο αλλο κοινωνικο κυκλο ατομων πχ της ομαδας μου στο ποδοσφαιρο. ΑΡΑ εισαι προκατηλημενος απεναντι μου που ερμηνευσες με την μια τοσο καχυποπτα την υπογραφη μου.

 

ΔΕυτερον το γεγονος οτι εγραψα εδω παλι δεν αναφεροταν σε σενα!! Αλλα σε συγκεκριμενο μελος. Και δεν αναφερθηκα για το -2 που μου το εκανες εσυ αλλα για το πρωτο -1 που πηρα! Αλλα βλεπεις οτι τρεχεις και βιαζεσαι λιγο να βγαλεις συμπερασματα.

Εγω το δικο μου το βγαζω σιγα σιγα και βλεπω οτι πεφτουν πολλες συμπτωσεις  μαζεμενες!! Μηπως εισαι προκατηλημενος? λεω μηπως???!?!

 

Τριτον σε προκαλω και εγω λοιπον να πεις τι σου ειπα στα πμ να δουμε ποσο γελειο και ασυναρτητο ειναι. Αλλα βλεπεις τωρα τα λεγομενα του αλλου τα σβησαμε.. για να ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι.. Περιεργο αυτο το ασυναρτητο που σου  ελεγα το εκανε ο HArilatron  τελικα.. !!

 

Τεταρτον εγω δεν χρησιμοποιησα κανενα επιθετο εναντιον σου εσυ γιατι το κανεις αραγε? Μηπως αυτο δεν ειναι συμφωνω  με τους κανονες και θα πρεπει να προσεχεις πως μιλας?

 

 

Πεμπτον Δικαια πηρα το πρωτο -1 αλλα δεν ηταν καθολου δικαιο οτι δεν πηρε και αλλος ενας...΄που προκαλεσε ολο αυτο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε brougos7 αφού έτσι και αλλιώς έχεις για 2ο nick το skordalis21... Μας κοροϊδεύεις και από πάνω? Θες και να σε διαγράψουν οι admin...

 

Eχω κ τριτο κ λεγομαι funky_bassman. dream on dude

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού για άλλη μια φορά μάθαμε ΟΛΟΙ για το κάρμα άλλων μελών, υπενθυμίζω το αυτονόητο:

 

Για θέματα κάρμα στέλνει ο ενδιαφερόμενος ΠΜ στον ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ (yameth) ή σε κάποιον απ'τους ΦΑΣΙΣΤΕΣ MODERATORS (τους ξέρετε). Δεν μας αφορά οποιαδήποτε συζήτηση γύρω απ'το κάρμα του καθενός ειδικά.

 

Με λίγα λόγια δε μας νοιάζουν τα προσωπικά σας. Μην τα ποστάρετε σε δημόσια θέα. Κανονίστε τα με λίγη αξιοπρέπεια κατευθείαν με τα κατάλληλα άτομα.

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου