Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nομιζω οτι είπε καποιος φιλος πριν....οποιος θελει καθεται σε οποιον δεν του αρεσει φευγει η δεν παρακολουθει το θεμα...ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω οτι είπε καποιος φιλος πριν....οποιος θελει καθεται σε οποιον δεν του αρεσει φευγει η δεν παρακολουθει το θεμα...ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι το θέμα τραβάει μακριά όπως και ανεμέναιτο. Καταθέτω λοιπόν μια πρόταση όσον αφορά το κάρμα η οποία νομίζω θα λύσει το θέμα και συγχρόνως τεκμηριώνω:

 

Το αρνητικό κάρμα, δεν είναι ωραίο. (Προσωπικώς ούτε τα αστέρια και οι τίτλοι μου αρέσουν αλλά καταλαβαίνω τη χρησιμότητά τους). Είναι σταμπάρισμα χωρίς λόγο. Παρεκτρέπεται κάποιος σύμφωνα με τους mods; Προειδοποίηση σε pm. Το ξανακάνει; Κι άλλη προειδοποίηση. Δεν το βάζει κάτω; Ban και χαίρετε. Κανένας λόγος η αρνητική αξιολόγηση να είναι σε κοινή θέα γιατί μπορεί να δημιουργήσει αρνητική προδιάθεση προς  ανθρώπους που μπορεί και να είναι αξιολογότατοι, με γνώσεις και χρήσιμοι γενικά για το φόρουμ.

 

Το θετικό ας μείνει ως έχει αν προτιμάτε.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω οτι είπε καποιος φιλος πριν....οποιος θελει καθεται σε οποιον δεν του αρεσει φευγει η δεν παρακολουθει το θεμα...ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ

 

Παρόλα αυτα η κριτικη σε ΔΗΜΟΣΙευσεις ειναι το ζητουμενο ενός φορουμ και η δική μου κριτική στην προκειμενη είναι ότι συγκεκριμενα ατομα μας τα χουν κανει τσουρεκια με συγκεκριμενες εμμονες, και χωρις καμια αλλη ουσιαστικη συμβολη περι μουσικής στο νοιζ.τζιαρ :)

 

Οποτε κατ επεκταση η κριτικη μου λεει "θα σταματήσετε καμιά ώρα να μιλήσουμε για μουσικη?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα για αλλη μια φορα μου την δινει που διαφοροι γνωστοι-αγνωστοι μπαινουν με την ασφαλεια του πληκτρολογιου τους και μας ενημερωνουν πως ''καποιοι τα κονομανε απο το νοιζ'' και αλλα τετοια γελοια.

δεν βλεπω κανεναν να λεει κατι ουσιαστικο ομως!

ονοματα?

συνεργασιες?

κατι εστω.......!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτα η κριτικη σε ΔΗΜΟΣΙευσεις ειναι το ζητουμενο ενός φορουμ και η δική μου κριτική στην προκειμενη είναι ότι συγκεκριμενα ατομα μας τα χουν κανει τσουρεκια με συγκεκριμενες εμμονες, και χωρις καμια αλλη ουσιαστικη συμβολη περι μουσικής στο νοιζ.τζιαρ :)

 

Οποτε κατ επεκταση η κριτικη μου λεει "θα σταματήσετε καμιά ώρα να μιλήσουμε για μουσικη?"

 

Και γιατί δεν κάθεσαι στην απέξω αλλά κανείς και εσύ την κριτική σου?

τόσα θέματα να διαλέξεις...αναρωτιέμαι δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ξεχασεις μονο.

 

με την συμπεριφορα σου τωρα ενισχυεις τα επιχειρηματα μου, οποτε σε ευχαριστω! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου