Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γιατί δεν κάθεσαι στην απέξω αλλά κανείς και εσύ την κριτική σου?

τόσα θέματα να διαλέξεις...αναρωτιέμαι δηλαδή.

 

 

Γιατί είμαι ενεργο μέλος του νοιζ και θέλω με τη συμμετοχη μου να βοηθαω στο να διατηρείται το επιπεδο που εχει το φορουμ σε μουσικό επιπεδο και χαλιεμαι να το βλέπω να γίνεται χωρος ανουσιων εμμονων και ξεκατινιασματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και εσύ που το δέχεσαι κάτι λέει

 

ειμαι κινκυ αγορι.

και οπως ειπα και πριν

με την συμπεριφορα σου τωρα ενισχυεις τα επιχειρηματα μου, οποτε σε ευχαριστω! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατί είμαι ενεργο μέλος του νοιζ και θέλω με τη συμμετοχη μου να βοηθαω στο να διατηρείται το επιπεδο που εχει το φορουμ σε μουσικό επιπεδο και χαλιεμαι να το βλέπω να γίνεται χωρος ανουσιων εμμονων και ξεκατινιασματων.

μετα τα τσουρεκια τι αλλο εχει σειρα για το μουσικο μας επιπεδο??

Αναρωτιεμαι απλά......

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν επεσε στο -1 το καρμα μου ειχα πληρη γνωση του γιατι συνεβη (ενα θρεντ με κατι μαονια ηταν νομιζω). Πως και γιατι βρισκεται πλεον στο +1 δεν εχω πολυκαταλαβει για να πω την αμαρτια μου. Κολλητος με καναν μοντ δεν εχω γινει παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει το ξεκατίνιασμα παίδες... δεν μπήκα καν στον κόπο να διαβάσω όλο το thread, περιορίστηκα σε 3 σελίδες και ήταν αρκετές.

 

Θα περιοριστώ μόνο να πω ότι γίνεται υπερβολική μανούρα για το κάρμα και μάλιστα άδικα στις περισσότερες περιπτώσεις (όπως αυτή του Tablet που σωστά πήρε -1).

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ οχι μονο, εχουν  golden boys κ αποπαιδια. Αν πχ εγω ειμαι αντμιν, κ εσυ κολληταρι μου που εχεις κανει πχ 100 πωλησεις μεσω του site , ειναι μαχαιρια στο πρεστιζ σου να εχεις μειωμενο καρμα.

 

 

 

σου έχω απαντήσει ΠΛΗΡΩΣ και ενώ έχεις την απάντηση (σε ανοιχτό θέμα), επαναλαμβάνεις τη χαλασμένη κασέττα σου. Γι' αυτό έχεις -3, χωρίς να έχω τροποποιήσει ΠΟΤΕ το κάρμα σου. Η στάση σου είναι προσβλητική και πέρα για πέρα έξω απο την πραγματικότητα, γι' αυτό θα αφήσω ανοιχτό το θέμα για λίγο, ώστε να μου παραθέσεις το σκεπτικό με το οποίο φαντάζεσαι οτι εγώ έχω την υποχρεώση να εισπράττω τις ανεδαφικές σου προσβολές.

 

 

Κατά τα άλλα :

 

τα αρνητικά κάρματα που έχουν προέλθει από λανθασμένους χειρισμούς του παρελθόντος, φροντίζω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ να επανέρχονται. Πολλά μέλη μπορούν να διαβεβαιώσουν οτι έχουν λάβει πμ από εμένα που τους ρωτάω αν θυμούνται από πού προέκυψε η αρνητική τους αξιολόγηση. Αν δεν γνωρίζουν ή δεν θυμούνται, τους το διορθώνω άμεσα. Το ίδιο συμβαίνει ακόμα και για αρνητικό κάρμα που έχει προκύψει από κακή στιγμή ενός μέλους που στη συνέχεια αποδεικνύει οτι η κακή στιγμή εκείνη δεν αντιπροσωπεύει το επίπεδό του.

 

Με πολύ απλά λόγια, αν έχετε κάποιο παράπονο/απορία για το κάρμα σας, να μου στέλνετε πμ, ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΘΕΜΑ, δεν ενδιαφέρει κανέναν εκτός από κάποιους που ΚΑΚΩΣ αισθάνονται αδικημένοι, οπότε βρίσκουν πάτημα για να εκτοξεύουν αδιανόητες προσβολές, που είναι λογικό οτι δεν μπορούν να έχουν τη διαρκή ανοχή μας.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνώμη κύριε blue, αλλά υπάρχει κόσμος που απολαμβάνει πραγματικά τα thread περί κάρματος. Θα πρότεινα δημιουργία μιας ανθολογίας.

Είναι και οι παραπομπές σε καβγάδες ("δες εδώ τι μου είπε" κλπ.) που δίνουν και μία άλλη διάσταση... Ούτε στο Star. Συγγνώμη και πάλι.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως ακομα δεν εχει κλειστει το θεμα..

Αυτα ειναι καθαρα παραπονα καποιων χρηστων που νιωθουν πως αδικηθηκαν με το καρμα τους..

Δεν αφορουν τους παντες.. κακως υπαρχει ακομα ανοιχτο το θεμα..

Οποιος εχει καποιο προβλημα να στειλει πμ στους μοντς..

Δεν υπαρχει λογος να θιγεται τετοιο θεμα δημοσια στο οποιο ισως να δυσφιμηζεται κ η εικονα του νοιζ γενικοτερα..

 

 

Ας δημιουργηθει ενα αρθο καλυτερα που να ξεκαθαριζει ολα τα θεματα περι καρμα, προφιλ κτλ. αν δεν εχει δημιουργηθει ηδη.. δεν γνωριζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου