Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν πολυ καιρο ειχα ερθει σε μια "αντιπαραθεση"

σ'ενα thread με ενα συμφορουμιτη που τυγχανει να ειναι και mod..

Παρατηρησα λοιπον σημερα απο καιρο οτι το karma μου ηταν -1 και δεν ηξερα καν τι ειναι

το karma και ετσι το εψαξα λιγο και ειδα οτι εχει γινει ενας ψιλοχαμος.

 

Ρωτησα λοιπον τον φιλο yameth και μου ειπε το karma ειναι -1 απο εκεινες τις 3 ατακες που ειχαμε ανταλλαξει..Το θεμα ειναι οτι το karma του mod ουτε που πειραχτηκε..

 

Και ρωτω λοιπον εγω σε τετοιες περιπτωσεις ποιος καλειται να κανει το δικηγορο?

 

Ο mod που ειχα τον διαπλεκτισμο , μου το εβαλε το -1 σε αυτον ομως ποιος θα το βαλει?

Δεν εχω τιποτα με το παλικαρι ειλικρινα ουτε ειχα ποτε.

Να χαμε να λεγαμε ηταν η μανουρα.

 

Το θεμα ειναι και παρακαλω να μην σβηστει το post να ειμαστε και να λειτουργουμε επι ισης ορης σ'αυτο τον ιστοτοπο και να μην χρησιμοιποιυν ορισμενοι mods την εξουσια που τους δινεται και το ερωτημα προς ολους ειναι πως σε μια τετοια περιπτωση μπορει να υπαρξει ισσοροπια..

 

Παντως εαν ημουν mod και ερχομουν σε λεκτικο διαπλεκτισμο με αλλον(διοτι ανθρωποι ειμαστε)..

Θα μου εβαζα και εμενα -1 και του αλλου..

Αυτο ειναι ισοτητα και ετσι βασικα πρεπει να γινεται κατε με απο δω και περα..

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nα διευκρινησω οτι το karma ολων των moderator, modulator και λοιπων ειναι μονιμα στο 0 και δεν αλλαζει.

Οπως δεν μπηκε το -1 στην περιπτωση που λες (δεν ξερω για ποια περιπτωση μιλαμε και κατα ποσο θα επρεπε να γινει κατι τετοιο - μιλαω υποθετικα) ετσι δεν μπαινει και το +1 οποτε κανουν κατι που θα επεφερε καρμισμα αν γινοταν απο απλο μελος. Και οι περιπτωσεις αυτες τεινουν να ειναι πολυ πολυ παραπανω απο αυτες οπου ισως ταιριαζε ενα -1 (αποδειξη το καρμα που ειχαν οι περισσοτεροι προτου τους μηδενιστει).

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικώς να πω ότι δε δίνω καμία σημασία στο κάρμα των άλλων. Έχω εκτιμήσει και ανθρώπους με αρνητικό καθώς και κάποιες φορές μου έχουν φανεί πολύ άσχημα πράγματα που έχουν γράψει μέλη με θετικό. Δεν το θεωρώ σε καμία περίπτωση ενδεικτικό του με ποιον έχω να κάνω.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικώς να πω ότι δε δίνω καμία σημασία στο κάρμα των άλλων. Έχω εκτιμήσει και ανθρώπους με αρνητικό καθώς και κάποιες φορές μου έχουν φανεί πολύ άσχημα πράγματα που έχουν γράψει μέλη με θετικό. Δεν το θεωρώ σε καμία περίπτωση ενδεικτικό του με ποιον έχω να κάνω.

 

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικώς να πω ότι δε δίνω καμία σημασία στο κάρμα των άλλων. Έχω εκτιμήσει και ανθρώπους με αρνητικό καθώς και κάποιες φορές μου έχουν φανεί πολύ άσχημα πράγματα που έχουν γράψει μέλη με θετικό. Δεν το θεωρώ σε καμία περίπτωση ενδεικτικό του με ποιον έχω να κάνω.

 

 

100% ΣΩΣΤΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ,ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΟΣ

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω ρε παιδια και εμενα ποσος με ενδιαφερει το δειξε μου το καρμα σου

να σου ποιος εισαι..Απλα για την κατχρηση εξουσιας λεω..

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου