Προς το περιεχόμενο

Αυτό ήταν..Το παρατάω το μπάσο!


izzy_livin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει νόημα πλέον τα παρατάω!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=8w_-LHByZPM

 

Τεχνικά ο τυπάς τα σπάει και δεν πληρώνει και απο πάνω!

Greg Howe scares me..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μη στεναχωριεσαι,αυτα που παιζει δεν υπαρχει περιπτωση να τα δεχτει ΚΑΜΜΙΑ μπαντα στον πλανητη μια και θα κατεστρεφαν και το ωραιοτερο ασμα του κοσμου,οποτε μονο αν ο στοχος σου ειναι να παιζεις στην κρεββατοκαμαρα σου (ή στο τσιρκο) θα πρεπει να σε παιρνει απο κατω,αν ο στοχος σου ειναι να παιζεις μουσικη με μπαντες & μαζι με αλλους ανθρωπους συνεχισε ακαθεκτος.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει νόημα πλέον τα παρατάω!!

 

Τεχνικά ο τυπάς τα σπάει και δεν πληρώνει και απο πάνω!

 

μην κοιτάς που γράφει πως τον λένε Gianni Serino

 

στην πραγματικότητα τον λένε Gianni Poserino

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συγκεκριμένο Video είχα πει και εγω παλιότερα πως θα τα παρατήσω όπως και με διάφορα άλλα βιντεάκια Youtube!Έχω την εντύπωση πώς το youtube κάνει περισσοτερο κακό παρά καλό.Πατάς ένα play και μένεις με το στόμα ανοιχτό,πατάς ένα άλλο κ το στόμα σου κρεμάει περισσσότερο!Βάζεις τον εαυτό σου συνέχεια σε μια σύγκριση με τα πάντα.

Συμφωνώ απόλυτα με τον χαρακτηρισμό τσίρκο του φίλου superfunk!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όλοι τα παρατούσαν επειδή είδαν κάποιο καλύτερο μουσικό, ο κόσμος δεν θα είχε καθόλου μουσική. Ή θα την φτιάχναν αποκλειστικά ψωνάρες ............ (παρακαλώ όχι ονόματα).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα παντα με εντυπωσιαζε το κολλημα με την ΤΕΧΝΙΚΗ καποιου μουσικου μια και δεν βρισκω...νοημα σε αυτο το "σπορ",βεβαια προερχομαι και απο μια εποχη που..πρωτα φτιαχναμε την μπαντα και...μετα μαθαιναμε να ...παιζουμε ;D και δεν εβγαλε και ασχημα πραγματα αυτη η εποχη (U2,Clash,Jam κτλ... ;D ;D)

 

Καλη ειναι και η τεχνικη αλλα δεν ειναι τιποτα παραπανω απο ενα ΕΡΓΑΛΕΙΟ,αν κολησεις ΜΟΝΟ με αυτη και την εξελιξη της και ξεχνας να παιζεις μουσικη ,μοιαζεις απλα με εναν μαστορα που ολη την ημερα...γυαλιζει τα...κατσαβιδια του και τα κλειδια του και δεν φτιαχνει ΤΙΠΟΤΑ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Eμενα παντως με τρελλαινει να βλεπω τετοιους παικταραδες  που ειμαι σιγουρος πως μπορουν να παιξουν και μουσικη!!! :) :)  Ψιλοκρεμαω σαγονι , το βλεπω  το ξαναβλεπω κ μετα λεω...'' ελα μωρε αυτος ολη την μερα αυτο κανει γι αυτο παιζει ετσι ( ενω εγω ειμαι ολο συναισθημα!!! :D :D) κ αποκτω το σχετικο ψυχολογικο αλλοθι για να συνεχισω την οποια μελετη μου!!

  Τους θαυμαζω πραγματικα κ παντα προσπαθω να ψιλοαντιγραψω κατι απο αυτους ( στο ποσοστο που η κουλαμαρα μου επιτρεπει βεβαια!! ;D)

  Παντως δεν νομιζω πως ανηκουν στην κατηγορια αυτων που γυαλιζουν τα κατσαβιδια τους κ δεν κανουν τιποτα, αντιθετα μαλιστα ο τυπος πρεπει να τα εχει λιωσει τα εργαλεια!! ;)

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κουβέντες είναι αυτές τώρα;

Θα κόψω την Επίδαυρο γιατί είναι οδηγαράς ο Rossi;

Θα χωρίσω τη γυναίκα μου γιατί είναι παιδούκλα η Kidman;

Θα κόψω το μπάσσο γιατί είναι τεχνικά Θεός ο Vicious ;  :P

 

Οχι ρε παιδιά.

 

Αλλά ο izzy προφανώς το είπε χαριτολογώντας και δίκην εντυπωσιακού τίτλου.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου