Προς το περιεχόμενο

Rockinger ... 1 βήμα πριν την παραγγελία...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στειλτο στο superfunk γιατι του χρωσταω ενα :lol:

 

τωρα το μονο που χρειαζεται ειναι υπομονη, οπως κανω και εγω με τον laney :twisted: (παρηγγειλα στις 4 του μηνα και μετα απο αρκετα προβληματα με τον thomann, τον περιμενω αυτην την βδομαδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εγώ το ίδιο, με την gift card...

Να τον εμπιστευτώ???

(θα μου πεις βέβαια...ούτως ή άλλως τα έχει τα στοιχεία της κάρτας μου...)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολικός είσαι (λες και έχεις δει και παίξει με όλες τις Fender του πλανήτη) αλλά δεκτή η άποψη σου.Εξάλλου κι εγώ την άποψη μου λέω οπότε...

 

Υ.Γ. Καλά με "ενα κατσαβιδι' date='5 λιμες & ενα κολλητηρι των 10 ευρω" φτιάχνεις αυτές τις υπέροχες warmoth tele?Ταστοδουλειές κλπ που μας λες κατα καιρούς που τα κάνεις?Την κιθάρα από το μοναστηράκι πως την έφτιαξες?[/quote']

 

εχουν περασει απο τα χερια μου τουλαχιστον 100 Fender (σοβαρα μιλαω) ολων σχεδον των περιοδων & επιπεδων,μπορει να μην ειναι ολες οι κιθαρες αυτης της μαρκας στον πλανητη αλλα μου εδωσαν μια αρκετα καλη ιδεα για το πως φτιαχνονται και πως παιζουν :wink:

οι rockinger δεν εχουν να ζηλεψουν ΤΙΠΟΤΑ απο τις καλυτερες των παραπανω....

 

τι νομιζεις δηλ. οτι η δικια σου δεν ειναι εξαιρετικη στρατ? :wink: (για να παρεις αντιστοιχη Fender θα χρειαοσουν τουλαχιστον 1500-2500 ευρω)

 

ταστα δεν τοποθετω απλα ξερω να τα λιμαρω ελαφρα οταν εχουν καποια πολυ χοντρη κακοτεχνια (χρονια ομως εχω να πιασω κιθαρα με τοσο μεγαλη κακοτεχνια,η ποιοτητα ακομα και των πιο φθηνων κιθαρων εχει βελτιωθει δραματικα) οχι ομως να κανω λεβελινγκ και αλλες σοβαρες εργασιες)

 

για να "φτιαξεις" μια warmoth χρειαζεσαι ΜΟΝΟ ενα πολυκατσαβιδι,λιμες,κολητηρι και ενα black n decker....

 

η κιθαρα απο το Μοναστηρακι εκτος απο νεα 6100 ταστα (τα οποια δεν τα εβαλα εγω βεβαια) ειναι εντελως απειραχτη :wink: το μονο που εκανα ηταν να την καθαρισω καλα με ασσετον (το οινοπνευμα δεν εκανε τιποτα στη βρωμιλα.... :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι δεν δοκμαζετε να στειλετε τα χρηματα με χρεωστικη visa electron της πειραιως για παραδειγμα, για περισσοτερη ασφαλεια.θελω κ εγω να φτιαξω μια ροκιγκερ κ σκεφτομαι να τα στειλω ετσι τα χρηματα.ετσι αν ο αλλος λεμε τωρα θελει να κλεψει θα παρει μονο τα χρηματα που ειναι μεσα στην καρτα, εχω αδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κανει και σου ζηταει ταυτοτητα!ΕΣΕΝΑ εξασφαλιζει!! (κανει δηλ. αυτο που ΠΡΕΠΕΙ να κανουν σε ΟΛΑ τα μαγαζια οταν ψωνιζεις με πιστωτικη δηλ. να σου ΖΗΤΑΝΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ!)

 

Απο οτι ξερω η προπληρωμενη καρτα δεν εχει στεϊτμεντ και διευθυνση οποτε μαλλον για αυτο σου ζηταει διαβατηριο για να βεβαιωθει δηλ.οτι δεν σου την εχουν κλεψει :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι δεν δοκμαζετε να στειλετε τα χρηματα με χρεωστικη visa electron της πειραιως για παραδειγμα' date=' για περισσοτερη ασφαλεια.[/quote']

Χρεωστική Visa Electron είναι και η Gift Card.

 

Τελικά το έστειλα το Fax κι ο θεός βοηθός...

cross_pray.gifcross_pray.gifcross_pray.gifcross_pray.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν φοβαστε τις καρτες(κακως...χαλαρωστε..)..παιξτε μπαλα με εμβασμα..

Εγω πχ. εστειλα στον Thomman 205 ευρω...μεσα σε 8 ωρες μου ειχε απαντησει οτι τα πηρε και το επομενο πρωι εφυγε και η παραγγελια...

Δεν πληρωσα προμηθεια...

Παιξτε με εμβασμa λεγομενο same day...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου