Προς το περιεχόμενο

tokai goldstar sound st50 84'


MK_fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλοι νοιζαδες....(πολυ επισημο ;D)προσφατα απεκτησα μια tokai goldstar sound st50 του 84' μου φαινεται πολυ καλη κιθαρα και καλυτερη απο πολλεσ fender(τοθλαχιστον τις mexico) αλλα θα ηθελα να μου πειτε γνωμες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φιλοι νοιζαδες....(πολυ επισημο ;D)προσφατα απεκτησα μια tokai goldstar sound st50 του 84' μου φαινεται πολυ καλη κιθαρα και καλυτερη απο πολλεσ fender(τοθλαχιστον τις mexico) αλλα θα ηθελα να μου πειτε γνωμες....

 

Βάλε φωτο να τη δούμε.  ;)

 

Είναι μάλλον από τα lawsuit models. Και ναι, σε ό,τι γράφεις έχεις δίκιο... Ψάξε για κιθάρες που έχουν χρησιμοποιήσει ο SRV και ο Mark Knopfler και θα εκπλαγείς ευχάριστα.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε συγκριση με μια fender usa εχει ελπιδα? ???

 

Εννοείς αν τις βάλεις να παλέψουν?  ;D

 

Η κιθάρα που έχεις να ξέρεις ότι είναι ρέπλικα vintage strat, που σημαίνει ότι έχει μικρά τάστα και vintage radius στην ταστιέρα. Αυτό την κάνει λίγο πιο δύσκολη στο παίξιμο από μια μοντέρνα Strat (που έχει 9,5"-12" radius και συνήθως medium jumbo τάστα). Εξαρτάται φυσικά και από το στυλ σου, τι παίζεις, κλπ.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου