Προς το περιεχόμενο

Εξοπλίζοντας καινούργιο μπασίστα.


Arkoudelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου λέω ότι πριν μια έβδομαδα το πήρα απο thomann (που έχει και καλύτερη τιμή) και ήταν έτσι, δε το τρύπησα εγω. Αν τελικά θέλεις Pbass είναι εντελώς άλλο πράγμα, σίγουρα όμως μια καλή αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+100. Δοκιμασε Fender (αυτοι οι TV φαινονται super), Eden, Gallien (οχι τους Backline) και αλλους πολλους. Γενικα βγες και δοκιμασε, οτι και να σου λεμε...

 

θελω να παρω τον πρωτο μου ενισχυτη μπασου...καθαρα για practice στο σπιτι αντε και για jam-arisma με 2 φιλαρακια...γενικα αφου ειναι για τετοια φαση δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα προς το παρον..και βρηκα τους backline στο thomann..που μου φανηκαν καλη περιπτωση 100watt-175 euros, η 70watt-145 euros...φανταστηκα βεβαια οτι θα ειναι χαμηλης ποιοτητας αλλα επειδη δεν εχω κ μεγαλες προσδοκιες/απαιτησεις σκεφτηκα οτι θα ηταν καλη αγορα...εσυ λες μακρια απο αυτους???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παρω τον πρωτο μου ενισχυτη μπασου...καθαρα για practice στο σπιτι αντε και για jam-arisma με 2 φιλαρακια...γενικα αφου ειναι για τετοια φαση δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα προς το παρον..και βρηκα τους backline στο thomann..που μου φανηκαν καλη περιπτωση 100watt-175 euros, η 70watt-145 euros...φανταστηκα βεβαια οτι θα ειναι χαμηλης ποιοτητας αλλα επειδη δεν εχω κ μεγαλες προσδοκιες/απαιτησεις σκεφτηκα οτι θα ηταν καλη αγορα...εσυ λες μακρια απο αυτους???

 

1) Άνοιξε νέο topic για αυτό που ψάχνεις.

2) Αν εννοείς αυτον

  http://www.thomann.de/gr/gallien_krueger_backline_bl110_basscombo.htm

  είναι μια χαρά για να παίζεις σπίτι σου, πολύ οικονομικός αλλά με αρκετά καθαρό ήχο! Δε νομίζω να την παλέψει όμως σε τζαμ με τύμπανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παρω τον πρωτο μου ενισχυτη μπασου...καθαρα για practice στο σπιτι αντε και για jam-arisma με 2 φιλαρακια...γενικα αφου ειναι για τετοια φαση δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα προς το παρον..και βρηκα τους backline στο thomann..που μου φανηκαν καλη περιπτωση 100watt-175 euros, η 70watt-145 euros...φανταστηκα βεβαια οτι θα ειναι χαμηλης ποιοτητας αλλα επειδη δεν εχω κ μεγαλες προσδοκιες/απαιτησεις σκεφτηκα οτι θα ηταν καλη αγορα...εσυ λες μακρια απο αυτους???

 

Οχι, δεν ειπα τπτ τετοιο, μια χαρα ειναι κι η σειρα backline, αλλα για τα λεφτα της. Αλλα το παληκαρι ηθελε να παρει ακριβουτσικο ενισχυτη απ οσο καταλαβα, γι αυτο και θα μπορουσε να παρει τους ακριβους (και εξαιρετικους) Gallien.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις στο μυαλο σου να το πουλησεις , ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΠΩΛΗΣΗ

απο την αλλη τοσοι μεταλλαδες υπαρχουν...

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@iliasbass

 

Λες στην υπογραφή σου 'κεραυνόπουλο εν δράση' οπότε να υποθέσω ότι σου ανήκει τουλάχιστον ένα; Αν ναι και λογικά αφού θα το έχεις λίγο καιρό φαντάζομαι, τι γνώμη έχεις για αυτό;

 

Υ.Γ Συγγνώμη για τα greeklish. Άλλαξα το post!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκουδέλος, μη γράφεις με greeklish :)

 

Υποσημείωση πάντως, ότι και να σου πει κάποιος για ένα μπάσο, αν δεν πας εσύ να δοκιμάσεις 2 3 άποψη δε θα έχεις. Και ακόμα και τότε, παίζοντας θα αλλάζει η άποψή σου όσο μαθαίνεις και πιο πολλά, οπότε μην αγχώνεσαι και τόσο ως προς το τι και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Evilnye

 

1) Έγραψα το προηγούμενο post χωρίς greeklish!  ;D

2) Συμφωνώ απόλυτα. Το έχω δοκιμάσει το pro που θέλω απλά σκέφτομαι πως ίσως με ωφελήσει μια πιο έμπειρη γνώμη  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου