Προς το περιεχόμενο

Mesa boogie rectifiers vs Marks vs Peavey 6505 plus


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο εμενα μου φαινεται απαισιος ο ηχος του Marshall 2203KK; Πολυ ξυσιμο ρε παιδι μου...

 

Λοιπον, για να τελειωνει το θεμα...εδω εισαι:

 

 

 

B52 AT-100

 

 

Aν μενεις Αθηνα πας και τον ακους στον Koυρμπη...απλα να εχεις και την χιλιαρα μαζι σου για να τον παρεις με τη μια ;) Τον ειχα το συγκεκριμενο ενισχυτη και μονο τα καλυτερα εχω να πω...τον εδωσα στον φιλο συμφορουμιτη FrOsT μονο και μονο επειδη δεν αντεξα το κουβαλημα μετα απο λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πππωωωωωωωωω ρε τι γκαζι που εχει αυτος ο μαρσαλ ? καλα μαρσαλ με  γκαζι ? κατι δεν παει καλα  ;D ;D θα παω να το τσεκαρω... σε σχεση με τον ντουαλ ? τι λετε ? απο καθαρα ? για αλλα ειδη μνουσικης ? ροκ χαρντ ροκ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πππωωωωωωωωω ρε τι γκαζι που εχει αυτος ο μαρσαλ ? καλα μαρσαλ με  γκαζι ? κατι δεν παει καλα  ;D ;D θα παω να το τσεκαρω... σε σχεση με τον ντουαλ ? τι λετε ? απο καθαρα ? για αλλα ειδη μνουσικης ? ροκ χαρντ ροκ ??

 

Ο KERRY KING φημιζεται εξάλλου για το καθαρο παιξιμο του, το γεματο σκασιμο ηχο και για τα απιστευτα αρπισματα του με δαχτυλα.Τι να πρωτοθυμηθω....το war ensemble το season in the abyss?

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=QiyBq_llIbM&ob=av3e

 

 

αφου εμαθα οτι θα τον προμοταρει η fender.... ;D

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ τωρα το ειδα......τι σολα παιζουν στο season ,μου εφυγε το τσιγαρο απο το στομα απο τα γελια.......ρε τους ατιμους.....τραγωδια σκετη...........καμια ουσια........ ;D ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ τωρα το ειδα......τι σολα παιζουν στο season ,μου εφυγε το τισγαρο απο το στομα απο τα γελια.......ρε τους ατιμους.....τραγωδια σκετη...........καμια ουσια........ ;D ;D

 

E Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ κι ενας ανθρωπος που τα λεει σωστα...ημαρτον πια με αυτη τη μπαντα...

 

Sorry για το offtopic αλλα δεν κρατηθηκα...;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ κι ενας ανθρωπος που τα λεει σωστα...ημαρτον πια με αυτη τη μπαντα...

 

Sorry για το offtopic αλλα δεν κρατηθηκα...;D

μη φοβασαι χαρο .....εγω μαζι σου ειμαι ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πεσει φωτια του οξωαποδω να σας καψει  ;D

 

Παντως οντως νομιζω οτι θα επρεπε να παιζει με τελε σαν το καρατε κιντ στο crossroads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο KERRY KING φημιζεται εξάλλου για το καθαρο παιξιμο του, το γεματο σκασιμο ηχο και για τα απιστευτα αρπισματα του με δαχτυλα.Τι να πρωτοθυμηθω....το war ensemble το season in the abyss?

 

 

 

 

αφου εμαθα οτι θα τον προμοταρει η fender.... ;D

 

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ τωρα το ειδα......τι σολα παιζουν στο season ,μου εφυγε το τσιγαρο απο το στομα απο τα γελια.......ρε τους ατιμους.....τραγωδια σκετη...........καμια ουσια........ ;D ;D

 

ase re filos... ta malia den ta eides???  >:(

 

afto ine...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια για να γαλοθμε ενα πορισμα... dual recto kai rivera πρεπει να τσεκαρω ? δεν ειναι και ευκολο...σ ημερα πηρα 5 μαγαζια στην αθηνα που μου προτεινε ο στολλας και κανενα δεν ειχε τους ενυσχητες που ψαχνω για δοκιμη... ευελπιστω να βρω καπου εναν dual..

ομως αν θεωρουνται υπερεκτιμημενοι τοτε μην ψαχνω ολα τα μαγαζια... δεν τον ξερω καθολου το ενυσχητη αν λεω βλακειες διορθωστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου