Προς το περιεχόμενο

Noiz Open Day 2 - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα βίντεο, αν και παρομοίου τεχνικού επιπέδου, θα ακολουθήσουν αμέσως μετά το post-production. Ahhh yeah! (Wrtsxxxx πες αλεύρι).

 

περιμένω πμ

 

Κυρ Toneless, έχεις στα χέρια σου ένα καλλιτεχνικά διαμορφωμένο καπάκι Amstel.

Το θέλω πίσω πάραυτα.

 

μάλλον αυτό που ζητάς κατέληξε και πάλι στα χέρια μου.  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΝΟΙΖ! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 3ΜΕΡΗ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ !ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ EVENT...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω αγωνιωδώς το βίντεο καθότι οι χαμηλές συχνότητες δεν περνάνε από τα μικρόφωνα της κάμερας!!! Επίσης νομίζω πως θα ήθελα άλλο ένα τζαμ με WrTsXxx...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... από τη μεριά μου χάρηκα πολύ που γνώρισα αρκετά από τα μέλη του Noiz, και ευχαριστήθηκα δεόντως τα jam που κάναμε!

 

Θεωρώ ότι ήταν ένα πολύ καλό event, και νομίζω ότι θα ήταν πολύ όμορφα αν επαναλαμβανόταν με μεγαλύτερη συχνότητα (αν και υποθέτω ότι αυτό δεν είναι και τόσο εύκολο)!

 

Εν ολίγοις, πολύ καλοί μουσικοί, ωραίο jam, και ιδιαίτερως ενδιαφέρουσες συζητήσεις και αλλαγές απόψεων περί μουσικής και επιβίωσης στην ελληνική νυχτερινή πραγματικότητα :p (να΄σαι καλά yameth!).

 

Ελπίζω να τα πούμε ξανά σύντομα!  :D

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ημουν κι εγω εκει. :)

Τα καταφερα για δευτερη φορα.

Μ αρεσε που ουτε καλα καλα καλησπερα δεν ειπαμε τα χωσαμε με τον longshadow (αληθεια σου χω πει ποτε οτι εισαι παρ πολυ ωραιος παιχτης?) :P

Δεν φχαριτηθηκα τον yameth με το σκατοκουρδιστηρι που πηγε κι εμπλεξε (και τελικα δεν επαιξε..... :()και γι οσους δεν τον εχουν ακουσει σας λεω οτι ΧΑΝΕΤΕ.

Γενικα δεν προλαβα να γνωρισω και κανεναν ;) ισως ομως προλαβω να πουλησω την κιθαρα μου! ;D

Ει το επανακουειν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Στα αρνητικά η καλή ηχομόνωση στις αίθουσες : έβλεπες να βαράνε μέσα αλλά δεν άκουγες τι, οπότε έμπαινες να παίξεις και γινόσουν ρόμπα γιατί όλοι ήταν καλύτεροι από σένα ;D

2) Ο Yameth δεν ξέρει να κουρδίζει την ακριβή του κιθάρα...

1) Αυτό ήταν δεν ξαναπατάω.

2) Παρακαλώ να γραφεί, ποιός ήταν ο μόνος που έφερε κουρδιστήρι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Παρακαλώ να γραφεί, ποιός ήταν ο μόνος που έφερε κουρδιστήρι. ;)

Παρακαλώ να γραφεί, ποιός ήταν ο μόνος που έσπασε χορδή ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου