Προς το περιεχόμενο

Noiz Open Day 2 - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Το open day ήταν φανταστικό! Πραγματικά!

 

Φυσικά έχω να καταγγείλω στο 1142 τους παρακάτω που καπνίζαν στο χώρο του bar:

* χαχαχαχαχα!

 

Στα βασικά!

 

Για πρώτη μου φορά έπαιξα blues. Ήταν πολύ ωραία, και νομίζω ότι ήμουν σχετικά μέσα στο πνεύμα (δεδομένου ότι δεν έχω ιδέα από korg και ήθελα κόσμο δίπλα μου να μου αλλάζει τους ήχους...). Η πλάκα ήταν ότι ξεκίνησα σε ένα στούντιο να παίζω, σταμάτησα μετά απο λίγο. Και όταν αργότερα πήγα σε άλλο στούντιο, με άλλο κόσμο, να παίξω, μου φανηκε σα να συνέχισα το προηγούμενο κομμάτι.  ;D

 

Η απόλαυσή μου ήταν προς το τέλος με τον Blue, που ελπίζω να ξαναπαίξουμε κάποια στιγμή, όπως και με τον Νικόλα1972...

 

Χίλια ευχαριστώ στον yameth για αυτό το απόγευμα/βραδιά. Τρελλή χαρά που είδα πολύ κόσμο (Marathon, genious loki, audioKostas, κλπ, κλπ...).

 

Με το καλό να ξαναγίνει! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Την άλλη φορά να φέρετε και μπασίστες. Υπερωρίες δεν ξανακάνω (βαράτε με κι ας κλαίω)

Χάρηκα που σας έδωσα την ευκαιρία να ακούσετε τι μπορεί νακάνει ένα σοβαρό short scale μπάσο.

Χάρηκα που σας είδα, λυπάμαι που δεν σας γνώρισα όλους.

 

ΥΓ 1.audiokostas εμαθες να ανοιγεις την πορτα (α ξεχασα μπασιστας εισαι  ;D ;D)

Το κακό του να είσαι σταρ είναι ότι ξεχνάς απλά πράγματα που παλιά έκανες μόνος σου.

 

Κυρ Toneless, έχεις στα χέρια σου ένα καλλιτεχνικά διαμορφωμένο καπάκι Amstel.

Το θέλω πίσω πάραυτα.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή ήπια μπόλικες μπύρες...ή το μόνιτορ έχει πάρκινσον...ή τα ντοκουμέντα βγήκαν πολυ ντιγκινταγκα...

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα ήταν ότι ξεκίνησα σε ένα στούντιο να παίζω, σταμάτησα μετά απο λίγο. Και όταν αργότερα πήγα σε άλλο στούντιο, με άλλο κόσμο, να παίξω, μου φανηκε σα να συνέχισα το προηγούμενο κομμάτι.  ;D

 

αχαχαχαχαχαχ

Αυτό να μαι ειλικρινής το περίμενα  :P ;D

 

Δεν τα κατάφερα να έρθω μιας κ έτρεχα προς την άλλη πλευρά της Αθήνας όλη μέρα. Άλλη φορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μπράβο παιδιά , θα πρέπει να ήταν τρομερή εμπειρία . :)

Πολύ θα ήθελα να βρίσκομαι στην ωραία μουσική παρέα που διοργανώσατε αλλά δυστυχώς η αποστάσεις της πραγματικότητας σε σχέση με του δικτύου έχουν  μεγάλη διαφορά .  

 Την επόμενη φορά λοιπόν  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το event και τα jammαρίσματα όλα τα λεφτά!!!

 

Η ατμόσφαιρα, το κλίμα...απλά τέλεια και ο χώρος ιδανικός (αν εξαιρέσουμε όσα έχουν ειπωθεί για την ηχομόνωση ... παραήταν καλή ;D ;D ;D)

 

Το μόνο αρνητικό πιστεύω ήταν η διάρκεια.....5 ώρες δεν είναι Day

Την επόμενη φορά θέλουμε ολόκληρη μέρα ;D ;D ;D

 

Ελπίζω μέχρι την επόμενη φορά να μάθω να παίζω και τίποτα γιατί το επίπεδο ήταν πολύ καλό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως με κατι Γ@@@ς υποχρεωσεις δεν μπορεσα να περασω ... αλλα πηγαμε σημερα το μεσημερακι εκει με τους υπολοιπους Random plan για την προγραμματισμενη προβιτσα μας (εχουμε κολησει εκει με τον πανεμορφο αψογα οργανομενο χωρο και την παντα τελεια φιλοξενια της Ευης και του Βαγγελη)....!!! Πηραμε λιγο απο το βαημπ που παρεμεινε στον αερα και...τρυγυρναγε πεντατονικοζαλισμενο προσπαθοντας να βρει διεξοδο...!!

 

Αναμενω το επομενο μιτινκ !!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που περάσατε καλά παίδες. Εννοείται οτι απο Καστοριά μου ήταν αδύνατο να έρθω, αλλά σήμερα έψαχνα το θρέντ να δω πως τα περάσατε.

Να γίνονται αυτά... ωραία είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επίσης να καταγγείλω τον Longshadow που με πέθανε με το παίξιμό του...

 

Ναι καλά, βλακείες!

You're still alive!!  :D ;D

 

Εγω καταγγέλω οτι οι Alchemist, Nikolas και NicolasAth72 είναι πιο ψηλοί απο μένα και αισθάνομαι μειονεκτικά πλέον με τέτοιο username!

Mediumshadow ίσως??

 

Καλά να μην μιλήσω για τον blue τον οποίο απλά τον αγγίζεις και σε πετάει 2 μέτρα μακρυά! (πολύ μπρατσόνι ο τύπας μιλάμε!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου