Προς το περιεχόμενο

Noiz Open Day 2 - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Και για του λόγου το αληθές:

http://www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=142

Φωτορεπορτάζ τελείως ζωντανό και με προφανή καλλιτεχνική ευαισθησία. Τα εφέ είναι ηθελημένα. 'Νταξ;  ;D

Ας όψεται η Cannon που κλασσικά έμεινε από μπαταρία μέχρι να τη ρυθμίσω και ευτυχώς τη μέρα έσωσε όπως - όπως το Iphone κουρδιστήρι μου που ντουμπλάρει και σαν φωτογραφική μηχανή αλλά και βίντεο. Τα βίντεο, αν και παρομοίου τεχνικού επιπέδου, θα ακολουθήσουν αμέσως μετά το post-production. Ahhh yeah! (Wrtsxxxx πες αλεύρι).

 

Ευχαριστώ όλους που ήρθαν και τα 'παμε, παίξαμε και περάσαμε 4 ωρίτσες χάρμα.

Αφού ο ευγενέστατος ιδιοκτήτης το στούντιο μου είπε: "Ωραίο κόσμο μαζεύει το Noiz. Αλλο επίπεδο."

Συγχαρητήρια.

 

ΥΓ λεζάντες στις φωτό ακολουθούν. Οσοι δειτε τον εαυτό σας σχολιάστε το.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το (Κορεάτικο!!) σκαφάκι του faltsoo ήταν φοβερό πράγματι!

Η τσιγγάνα του blue ήταν μια κούκλα επίσης.

Γενικά υπήρχαν αρκετά αξιόλογα όργανα και παίκτες.

Πέρασα ωραία και ελπίζω να επαναληφθεί κάτι ανάλογο σύντομα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κριμα γιατι λεγατ(ν)ε θα φερω αυτο, εκεινο, τ αλλο

RP, HD, Axe για τον αντρα, σουξου μουξου

Τελικα κολωσαν ολοι, ουουουουυουου

 

;D ;D ;D

Φίλος, χθες ήταν μέρα no-nonsence "καρφί στον ενισχυτή" (εκτός από τον Blue φυσικά) και τα άτομα ΕΠΑΙΖΑΝ!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη καλησπερα από μενα κ τα συγχαρητηρια μου για την ωραία βραδια. Ηρθα αργα, μετα από πρόβα, αλλα προλαβα να  απολαυσω το Νικολα στο πιανο, τον γιαμεθ στο μπασο και δυο παιδια αγνωστου ταυτοτητας σε κιθαρα κ ντραμς!

Θα έφερνα και εναν πολυ καλο ντραμερ, αλλα ειχε κανονισει τη βραδια του. Next time. Ωραία θα ήταν να καθιερώναμε με όσους ενδιαφέρονται, πιο συχνα τετοιες βραδιές.

Όντως αυτό το κοκκινο σκαφακι, μια χαρα! πρεπει να ηταν καλοσεταρισμενο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος, χθες ήταν μέρα no-nonsence "καρφί στον ενισχυτή" (εκτός από τον Blue φυσικά) και τα άτομα ΕΠΑΙΖΑΝ!

 

Boss ειμαι σιγουρος οτι τα ατομα επαιζαν, σιγα μην περιμενα να το ανακαλυψω στο open day.

Απλα πολλα ελεχθησαν απο πριν για μηχανισματα τυπου "θα τα φερω να τα βαλουμε διπλα διπλα" (παιζουμε τις αδειες ;D)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς συγχαρητήρια και για την πρωτοβουλία του NOIZ αλλά και για την απρόσμενη ανταπόκριση των μελών του.Χθες όλες οι αίθουσες του studio ήταν ένα απέραντο jam από BLUES FUNK ROCK και άλλα είδη και μας ευχαρίστησε ιδιαίτερα που γνωρίσαμε από κοντά τόσο τα μέλη όσο και την ποιότητα ανθρώπων-μουσικών που φιλοξενείτε στην κοινότητα σας.Το χθεσινό event μας επιβεβαίωσε απόλυτα ότι η μουσική είναι ένα υπέροχο ''μικρόβιο''.Από πλευράς μας περάσαμε υπέροχα και το ίδιο ευχαριστημένοι ελπίζουμε να είστε και εσείς.

 

Βαγγέλης-Εύη

www.stagestudios.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλους για τη χθεσινή συνάντηση, ήταν πραγματικά εξαιρετικό το κλίμα! Πολλά πρόσωπα που είχα χρόνια να δω, πολλά πρόσωπα με τα οποία γνωρίστηκα από κοντά, ωραίοι παίχτες ολούθε!

 

Ίσως κάποιοι να παρατηρήσατε ότι απέφυγα επιμελώς να αγγίξω κιθάρα χθες καθότι θα είχαμε φαινόμενα ακατάσχετης ξεφτίλας σε αυτή την περίπτωση, περιορίστηκα σε ένα σύντομο πέρασμα πίσω από τα πλήκτρα για να σώσω τα προσχήματα (Νικόλα μου, καλά που δεν ήσουν μπροστά γιατί ούτε τότε θα τα έσωζα). 8)

 

Έχω επίσης να καταγγείλω τον Longshadow που με πέθανε με το παίξιμό του, τον Gregg γιατί Longshadow-ίζει επικίνδυνα και τον ndnikola γιατί προς μεγάλη μου απογοήτευση απέδειξε ότι ένας πληκτράς μπορεί να παίζει και ωραιότατη κιθάρα.

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του Stage που έκαναν τα πάντα για να περάσουμε καλά και γενικά συγκαταλέγονται άνετα στο top-5 των φιλικότερων studio owners! ;)

 

Καλά να 'μαστε να τα πούμε και στο επόμενο... :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, δυστυχέστατα, μου ήταν αδύνατο να παρευρεθώ. Και τώρα που διαβάζω πόσο καλά ήταν με έχει πάρει ολίγον από κάτω. Ελπίζω το επόμενο να είναι σχετικά σύντομα.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγγέλω την αναλγησία των αρμοδίων.

Πάλι απόγευμα δούλευα! ;D ;D

 

Με αγάπη,

ο Χτυπητός ;D ;D ;D

 

(όπως βέβαια και κάποιες χτυπητές απουσίες!)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου