Προς το περιεχόμενο

Noiz Open Day 2 - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Για κάποιο λόγο που μου διαφεύγει, εσύ το χεις ότι είναι για καλό αυτό...

Ενώ για σένα (κρίνοντας από τη φάτσα σου όταν σου ζήτησα το μπάσο σου) ισχύει το παλιό ρητό:

 

Ζήτα μου ότι θες εκτός από:

1. Τη μοτοσυκλέτα

2. Τη γυναίκα μου

3. Τους δίσκους μου

4. Και κυρίως το μπάσο μου!  :D

 

Για τη σειρα προτεραιότητας δεν είμαι σίγουρος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ για σένα (κρίνοντας από τη φάτσα σου όταν σου ζήτησα το μπάσο σου) ισχύει το παλιό ρητό:

 

Ζήτα μου ότι θες εκτός από:

1. Τη μοτοσυκλέτα

2. Τη γυναίκα μου

3. Τους δίσκους μου

4. Και κυρίως το μπάσο μου!  :D

Καρφώθηκα πάλι με την παγωμένη ματιά  8)

 

Μπιστάει όμως το σαφρακιασμένο ε; (θα λεγα κουκλάκι το μικρούλι αλλά είμαι μετριόφρων)

Αν μου υποσχεθείς ότι θα παίξεις μπάσο εδώ, σε αφήνω να το ξαναπάρεις.  ;D

 

Για τη σειρα προτεραιότητας δεν είμαι σίγουρος.

Ούτε γω ....  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ για σένα (κρίνοντας από τη φάτσα σου όταν σου ζήτησα το μπάσο σου) ισχύει το παλιό ρητό:

 

Ζήτα μου ότι θες εκτός από:

1. Τη μοτοσυκλέτα

2. Τη γυναίκα μου

3. Τους δίσκους μου

4. Και κυρίως το μπάσο μου!  :D

 

Για τη σειρα προτεραιότητας δεν είμαι σίγουρος.

 

Όπως έλεγε ένας παππούς στο χωριό: "ποτέ δεν δανείζεις τη γυναίκα και το αυτοκίνητο"... και μετά σαν να το σκεφτόταν καλύτερα: "αλλά πάλι... η γυναίκα τι να πάθει?".  :P :P :P ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  (λιγο καθυστερημενα αλλα...)

 

  Ολα ηταν εκπληκτικα.

 

Τοσο καιρο δεν ειχα καταφερει να σταυρωσω μπυροποσια, αλλα τελικα τα καταφερα να ερθω αυτο το Σαββατο σε αυτην την Νοιζ συναντηση, φερνοντας κι εναν φιλο κατα τις 7.

 

Δυστυχως πανω που ειχα ζεσταθει μολις κατα τις...10(!!!), κι ηθελα να πιασω καμια κουβεντα, να γνωρισω και κανα μελος βρε αδερφε, να τραγουδησω και λιγακι, το φιλαρακι μου εξεφρασε την επιθυμια φυγης λογω ραντεβου, οποτε και αποχωρησα κι εγω, να του κανω παρεα γιατι ο δρομος ηταν μακρυς.

 

 

Ηθελα να γνωρισω τον blue αλλα ντραπηκα να ρωτησω, οποτε και ο διακαης αυτος ποθος δεν εκπληρωθηκε. (εψαχνα για μουστακι και φευγατο ακουστικο παιξιμο, αλλα φευ...) ;D ;D ;D

 

Γνωρισα παντως τον drumharis που ηταν εξυπηρετικοτατος δινοντας μου διαφορες συμβουλες με το κιλο.

 

Οσοι δεν ειδατε την πανεμορφη εικοσαχρονη κιθαρα του the Alex, χασατε!

 

Ο Μιλτος δεν καταλαβα ποιος ντραμμερ ηταν και εδω διαβαζω οτι παριστατο.

 

Ο gregg με παρεξενεψε λεγοντας μου οτι με γνωριζει, μιας και γραφω 2 φορες... τον μηνα!

(ασχετα αν τα ποστ μου ειναι...σιδηροδρομικα ;D).

 

Αναρωτηθηκα αν υπηρχε και audiokostas τριγυρω, αν και κατοπιν εορτης συνειδητοποιησα οτι ενας μπασσιστας που επαιζε συνεχως μπλουζ και τραγουδησε κοιλας πρεπει οντως να ηταν ο audiokostas!

 

Στις παραφωνιες ευθρασσως θα ενταξω την υπερπροσφορα κιθαριστικου σολιστικου παιξιματος, που πλαισιωθηκε ακολουθως με την ελλειψη μη-κιθαριστων βεβαιως-βεβαιως, και που ειχε σαν αποτελεσμα οι μισοι κιθαριστες να τρομαξουν τους... αλλους μισους που τελικα δεν επαιξαν!!! ;D ;D ;D

 

Νομιζω θα επρεπε να δοθει τιμητικη διακριση σε οσους κιθαριστες εφεραν μη-κιθαριστες φιλους, καθως επισης και να εδραιωθει ο αναλογος θεσμος! ;D ;D ;D

 

Στις παραφωνιες επισης θα ενταξω και υποσχεσεις του στυλ "θα φερω και το ιγκουανα μου, φερε κι εσυ το reel echo να τα βαλουμε διπλα κλπ κλπ", αν και αυτο μαλλον λειτουργησε θετικα γιατι υπηρξε περισσοτερο παιξιμο τελικα, καθως επισης και το οτι χωρις να το καταλαβω κανοντας τρεις βολτες περασαν... τρεις ωρες!!! (προσωπικη παραφωνια).

 

 

 

Α και ηθελα και λιγο τραγουδι ρε γαμωτο!!!

 

  Ολα κι ολα τραγουδια οσο εκατσα ακουσα ενα απο εναν κιθαριστα, ενα απο μενα, κι ενα απο τον οντιοκοστα (που νομιζω ηταν ο οντιοκοστας, ισως να ηταν κι ο Ωδειοκωστας, ή ισως και κανενας απο τους δυο).

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου